30 червня 2018 року зранку дитячий садочок «Яблунька» приймав дітей старшої групи разом з батьками. А все це відбувалося тому, що наші дошкільнята прощалися із садочком.
Святково вдягнені діти, із квітами та посмішками, трішки схвильовані та щасливі батьки востаннє милувалися своїми маленькими принцами та принцесами у музичній залі в стінах дитячого садочка. Сьогодні вони – випускники. Їх багато, і всі вони такі різні і такі рідні…
Діти співали, читали вірші, грали а танцювали. А ще - дуже всі хвилювалися.
Випускників вітали та бажали доброго й щасливого путі у новому, вже дорослому житті!
Відлітають журавлики в вирій далекий,
Сумувати не варто, вони вже великі.
Зустрінуть вони у далекій дорозі
Лиш радість і щастя на ріднім порозі.
Легко польоту, попутного вітру.
Прихильності Божої від ліку й до віку!
![](https://lh3.googleusercontent.com/k8QI_JdNkiFKqz8zhu1Y2-zYZxI7mUBm01AN7gjjoY2YmeEkUXKDqwRwi-zcXsZIECo4-Lf4bh-X0R6_c_Z4pMF5jgEobPDXq73Zk8Jrj1zOyLCMsGjpMctHRQ84H4tA1hUPL4RtEWvwRvRDIxO__bPOFkyHzU7PKIhR5PV3OroiW-rs16Jcw3vIaCbH4AgyPYMYxw37g_Qv4r9xW85_BDzAVkNtCrRGZ6dpAXOkxKJRYv5RFZDoGMOjVr_6oH3S24eGkUcXIClg42S86xt5RNwX1YqXQS8j8Ysas2mLvb2cwknHR688qI8aXvVOs79QL8Tt7NOqK80qk2F_yyZAqc2VgLMsnBS5ZoRsCdHer3NniX2hIvcbgi5qAUAR33GPpqOSpLfZmjQHl9ImXvZOamSTFDiGn5MOw46LXr69sRQD37Z6gxlcG-pbwhbFTV3sS84daXZCqTkatqrQ9xhMBypBUV5jQqF6Z0-u3AJcW5Bt67pnFU3JuALyiIlx-AEZ4Be9yOdmhunVr4s0pz3SyOPtgGpeETsYG9aPAD4j-J6kDy1TpcR7609VVF0RAUv6jIgqBBA2Q8q4LVJN50JZa8YoCg3f3VSZELRzptRR=w628-h355-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/q5K7ePWhr3_rXGfjmnu2g5YJUCnclWGHsxSFjL4pny5j9CxJL0m0af5Ufn_lIjzX7f8bWB3w9tx7gKKzx1j1SWZ3ojADl3ttnx4-E3LPwqY1GckLgr1WAffMSGmVd972woEa3Q0AUUdVjaPDLV67gSvuJpmH23xjFiLmLRndJj52FwY-Lg_nGjg-ukWoohstJ2FC8lMx0CCvc6LNmyqqAewCSLxTc57INHiX9yDlwWlbNMKqtrw_gb8XLJE6B2k4B2kpezbZA9VmFXAMvRaFfbqvMGNhlBBezZbgIw_FIQ-UqwZIzxc97tps9nEwJxiH5ZXvDC4pdHRTI1yN4NKFsiItstZf6R-ZlblB_g_IQB8gx1pcFkRSogePkvHby5WhzSYo8BHGlmu37w3voIlMBxrY9fvHV_qPoCCXJAmjbx3R6zBKeu2yIw6rN9zFvxV18gw-ynZ_xjw5gEPvwhADaWkdXcyHMzRw7TtA4YFniZWXDhceRGONoOmQN8tEnv8q--spmJNKAzt0V0QGGUjguM67GUQlqSJaAuWa-u04LQOPwfzvOwNTFAuh8r4VXf_qz2QT-pvk8DKietpcoWF3qyDJOUYJVUks_t94qLR5=w628-h355-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/V-FiT7b7hPqJkjDRi6WDkjDAxVWaUCpH383xgmu3eJgXvdVPrHo7Rtgkhad9CAURISlS-B0xVStKlI7-7cAAuub_t-Cc_B46EAktXdKSTEFjjEWcrdPq2axmDUIRRGMokPx_g9ZEjE_kDmA1PyoUwMgAZzHc5cbR2PPrMt7u69dThLXErspV-kuUJw8obTfVVFZAawXJiESy18FFFMx11RfmTdctxIhSV87i2LZK4kP--P82DFRC573X6XPaWupW16nb77J8TAz5T9ijAfkoDTRoupK2ZuiTXSLBfdHXUszz9-51Xchks8-x06qJU3ophn4gSwGphdUsKfBdbQxENq3JTPW0cfGDMLgwqRHt8Zplza-t5Bh72D9nyJN-kH999m9kD-4ewos16GmsshU1VgW4CNYbnr_-ToxO5HK85Y_YMcHNAasykYRGNCPc7vLrC9YJqmJEE-7uo4a7KhQc3omcGdY3VxtP4I9n7wYe4oq77OFMh_lH_qCkP_tTBxd_LeVKLfGFvSmO0oxrOaE1CxVRRSXt9bA8ThARqHSTKCKWfAbX0zAq8SfNiOdglmxeuMfwVzWYPkSQwudIK2iAkUdbJyD6T1uYiuD9Fejc=w628-h355-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/VR76IMqPNq5o1cjzKYcE_NUbysw8yxHaJ2emQyMZTdISf_yN9JWoZoqOm_jGIDwArIW2jPnZ54nQtJSkFVWKcddRcWiC67IQ-s2N0n-NDO_DbTp9U_xLMhZfgnhm_p8VoP0bQbwGmrmyDGxeUkjk2wJC7y07mymx0PgKtiNJnfPMPsCoZ8sLmCIe3raCLMSi9ZIqUCJlaF1JPkl5qv74Erv0Pl1Tn1BUXsPOUoqzpM3hqa6X_ljQLc-INmG8lSTOYtaDBI3Qbm92FSQrOThAd5Eoytkheqh44RdiSBb1vscmtY1wCcx_hmj0zZzemilUhLZ-3wA1tTZuhOHkuSFz8foZ-UvlJ3HdyyVrgQkVO6c0BMd9pzFrwfRNVdJbGqKMDQ0Ap8zElSXJ4spmKjMQZStFU6ySlk-7SWGT-NQGWNwilNgxrEbOg3BN6fEMD6jTeNFI8MEl6wHQhGoyUZjNkNl29O_LpFBVgVJOeaLoV8IhizDCYlMMwSQwXHKeHcjfmajkUZNw3zbqd8zqhsv9IKSHgwfgD_KgdJk1cDSqrM7eoSpS5YK6RdeFO0CVInmBzBjefmByknX00uhD4vGJnDT6ZwlrW1SieKU2OESb=w628-h355-no)
|