З метою активізації творчих сил педагогів, удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення вчителів, пропагування та розповсюдження педагогічного досвіду 3 листопада 2018 року відбувся І етап районного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018". В конкурсі взяли участь 7 талановитих педагогів району з 7-ми закладів загальної середньої освіти району.
В номінації "Українська мова та література" - Кириленко Світлана Миколаївна (Кам'янський НВК), Паю Любов Володимирівна (Ларжанський НВК), Агафонова Людмила Анатоліївна (Матроський НВК).
В номінації "Фізична культура" – Дмирашко Анатолій Анатолійович (Саф'янська школа), Куліков Андрій Васильович (Матроський НВК), Скрипниченко Тетяна Володимирівна ( Новонекрасівська школа), Мінженер Михайло Ілліч (Кислицька школа).
На розгляд компетеного журі учасники конкурсу продемонстрували відеорезюме в якому висвітлювались унікальність закладу, власна педагогічна ідея, основні досягнення та очікування від конкурсу.
Також, в цей день, учасники конкурсу прийняли участь у фаховому та психолого-педагогічному тестуваннях.
В наступному турі районного конкурсу «Вчитель року 2018» педагогів очікують нові випробування - проведення уроку в іншому закладі та класі.
![](https://lh3.googleusercontent.com/wdUy6sKbdtW_b8ZKUuyDcO2V9diQ7H6Z6S4kf2wBSxDGEH1Oa6gs2AH-DG5pCvVZW9uX3g5kDrlcnTl6JlYcOgETwYMMyADg-xPyvRB6d0E4nzHIv7g_1Tm5Uon9ydkuyIk9SFKeS6d3XffNg9x2BgjNEldse7nnQ6F-fxBO1gHpIVKTLdQji1WmWiXgTDasQd9AN20NeY0RawzQkH_Janhj23hezLQi_xDD_B_1gLymZ-GvetFQi4yhHCD7dZEQHRty48suSLThDZsgmojqvRn6B1Brd3UwDQR08yQLUYJJmwYQ26hA32DJNAbDm1jvDcdd1SRYuZolX8QqZBTgUIIMniOOYW6fN5rFDR_5jbFEiTtQlzRdT0GTRMftKZ6zi8oFFLOTS0hGxWSPO-MQKCvkgHlTzCeXXl8khwKtukTe-3ASDGZI4j_xgcQoyUn6KA9QCnzxqbNVJA53gZL1dXr15GWzBLs8uQ2BOgeYmmvsxghRVBxX_q1MP05k3W-pTxavZtmr7UoDWjP46xEvlPisaRqBp1xGYo0u8mP10LxrKXJsY4hXIGeab2jVRlZqEfoi43pdiqL4IMrlO4kOuKnqsmd34KN7KaT-KbG0uwA=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/8gItSgds990gHy-OuSPUaZwfgmF48qkLCgsTHW6E6ow9FznAn951xratawp5nSU8THgsE_zNUKTRfwO8SgXQMSSZtG2HWc4DqxBG98Ili1i1ofjuQgKFbGkO2BRRELV4e3KWP_VkHpIVXnqvtjIVlt210jlvaLrrW-Igi2DPdJ2KhIaeNyE--OH_p2eiLNDBfyPFOuSYrMy0pSsvl9WehbqqpyVtjp0gI2BqzH1_N0PhnpYihJvPjPQPyys4Mxo1tMGNtCG9X1En7eqvcmL-aiGGveSeyRnQKYCFroV0J5RmvkD3ytRjmIktdyaVKJ5TcEbKg2nT-aCnRv2JcurRgUn2MZH8x8ZTA0xVa1sfb6kR_3ln58GHMqakNwJPSmZ8uEjc0OYm9Z7zlEFhpCzHLwb4xuLgDOxvltbyIjjCmybF-zsHE_I28xDASSR_xy7qrTEN7E6OH7aIKl0PCM7j0hnhqT7eV1jtDEz2IdcbAKRffUIfot4JgpVfWxdOHHgxuNvTWpzjDv57ptzZnXmyjizsyf6gXeAAe6ja4HU9Ne3YnV_6_fh5ErtIIAtRaTcEwXrfutQckswnWPr8keO9Rp5Rt-8gVGxA36Fhhm85TYg=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/cMjFwTXeVeje1RH7lC9JIpj9O8ErYjqJv4K-dma9kgPfxO2UtQxFUumxNdsxBDi4CPMAHKAlLmbzNCuFJg1233Bm0Rpsj7ngGaa0nrsL7zI5TMyuujQb1D4v1yX7qQMftABUeZfTCyTj7LCs_9o00MgCczOmJv72quw24uyQTjmcIWCUAvlrHikjpOseVtt0W_ePfYRUxxlXP2Dwws-3gCb6UkIVa2oEyrT_UuCdVlZ5hUXvK9KvlruwVbs-K6VHDNkjCz8thGY73XKKK0xTS1ujrQosL2ac88w0xynnixGMl4HoqtfBe03BYTyrIYIikq11-4a5W5VhaPXJuKrXm2MvqYHiyr5hbi-ugdD2zZ5E4YOdloNUyvoNKCqg5IMsikA6f40jJ8F1SszyjqYLIBAkU8a_7JY9wNlk4YrC1B8NMr9amSwNSCB_-5cxlYxce2C0DQ-YmUeagR2t29ZrylKlJ1aB31b5tLmX_oZb5OvXx8bPzKc6oQqD0x0odjbDYCHdSLLIgm7v6ZVTBRh3PCpdqrZDqgBcZhB2jBW4T5BNXzFMtuR9lP-GlnHWaSWdAyHRB6Q9sm8NdfmBcMVGABFoQ_kX8hiSrJffV6Tawgs=w815-h611-no) |