Головна » 2019 » Лютий » 21 » СТОП БУЛІНГ
|
На виконання листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 08.02.2019р.№214/01/52-01-02 учні закладів освіти Ізмаїльського району підтримали проведення челенджу «Стоп Булінг» в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право», який відбувся з 12 по 14 грудня 2019 року. Учні шкіл зробили фото на фоні закладів освіти з логотипами, відкритими долонями та з хештегом #стопбулінг.
Більше фото з шкіл можна переглянути за посиланням
![](https://lh3.googleusercontent.com/29umctXxpdqe6g3y5TSudovt4wxNubK3eO5HiIV2n-3Bqw8uvjNPYoFHqQX1NPHVy4SIysfF9g3f7eFsZJxjnbKvZsb9a-zxywEE862dRfjigefonxU5FHtZb8UINIBZhvU5_3tkTR7bZIbYuPbQlJDh4c3e803BqG7JsHREWI4MeWYcjI-1GUqnWo1WXwymzL_GhuFzjF07_76D3kiT7yX7nw8-vO4vprdvnkOzisay8OG4Qck9wh1tjlnzfh0Qc5RyUnlyP-XJoZEsNpC3p7snStUzuUgcOtT8fYS4avc2MIDZtMv-fPwEbBW180nPLYe2qJiDdAPTYoEE1P36SXkE8GdCpAfSERRni3k-rK-kL5JmoUy6jXfkQChwsMvKYrRXYhmS12-OPZPImMerJzLAEvtKvV_6wKCS6KDJnckBhv2cYH_LytnpBJqeqTukgbubugnoxRBwMXNr68ue4zdYr6jCiOaL_fuoTJQTBC_FbZZcXJBr99kqWo4xQPE_gHiIDwaFWZIoQiCFnPO1PPq8ipA2XlIDtSzdcltJsvEgYTKy5YViuiPW1izmr32YP23wVHtoENhoaruv3TrYvwWBpMTW6dXSUOuUuvRqiL4ZhWMCoiFg6YPodkXNITi_XWNmnUtwqMmUi_lJIVkrJ8ysvCD33WOtx4cjeTzaznsle9GpeBYY1xVn01ketBoL2b-oDd6boPReKQLDuCSCbDLMaA=w764-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/G4Yn_mms8-Eei4pxB_X-YVxoSuTSqEUdVDd8Trw4L8Vf784A0jT8f6qEgIht73k5LiceLGLfhCgSo78Vv3ULONLGYEQy5aWYvxShrvUMfQt6pVIm5uy3R3FxGXdBv7LOIKtjE72sK4f3RdU5YInJeyPci9RJeo-8K546iRV4ogkYdOhtQrsNHufVIUJMkIi5zkqwEd90DgWKTCxqXAL9LSkOHxlq03lInQojnSa2J0bP0Of1tbXmZpC4Wv9NP0VlLMty0jBPPilRQyFkIwcxg2EJfaOcS7Gko8vyCEHf3RI_0HwtEa8CcQ8EQ9V_N2U6t1UUPndSYj3aIwdrLdnuE5uYDzSkFujgYlVa6qOjDK7yONCEamlhzb33AC-unjakeurWq_8zRf-m1e7dsuqNlUyfZJBNnhVVExjxwFDshP8CoXdnso-T9oCp47KHULImdRtaXv5WK6nZ0YcxCKK7mT9xa78S686EclMA9I01JWQNMnvocy8cEHKa2FfHH3oSktp9la2Brsyu_QYQ7-64G4U0dicgAXUX5ETDgHgIKG9RH7QmuNTia6o50Mu4vkiRXENnnzJanhH7uasH8JoqzXqiU_F9L5XMQI_GFDK_avN9PUaoL3UVKEFpqu4EwueT7Uzyg2o9uoIuICBMx0tGbJfQr-H3p_89nmz7Xy2w0fkd-cKsBj4LVxYgVLptfU7d9Xd3ufStImQzl4q0eh5gUfle8Q=w593-h573-no) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 376 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|