Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Святковий конкурс патріотичної пісні відбувся в Муравлівській ЗОШ
6:36 PM Святковий конкурс патріотичної пісні відбувся в Муравлівській ЗОШ |
В Муравлівській ЗОШ відбувся святковий конкурс патріотичної пісні, маршу та строю, на честь святкування Дня захисника України. Конкурс пройшов у два тури. Спочатку свої вміння і навички в шикуванні продемонстрували молодші школярі, які заспівали гарні українські патріотичні пісні. Перше місце зайняв третій клас – класний керівник Фарманова Сайора Рамазанівна. Хочеться відмітити ройового третього класу Мустафаєву Тетяну. Дівчина дуже чітко віддавала команди та зуміла згуртувати клас і привести його до перемоги. Друге місце зайняв четвертий клас, керівник - Тимофєєва Ірина Стефанівна. Третє місце розділили між собою перший та другий класи. Керівники - Тимофєєва Олена Федорівна та Феклістова Людмила Іларіонівна.
В старшій та середній школі учні продемонстрували гарний зовнішній вигляд. Вміння здавати рапорт, шикуватися та марширувати з піснею. Перше місце в старшій школі зайняв 10 клас, класний керівник - Бесараб Валентина Семенівна. Ройовий 10 класу – Квашніна Ольга, продемонструвала бездоганну фізичну та ораторську підготовку. Показала своє вміння згуртовувати клас в єдину команду. Серед середніх класів перше місце зайняв 7 клас, класний керівник Зазуліна Надія Ігорівна. Ройовий 7 класу Турта Владислав – це добрий приклад для багатьох учнів нашої школи. Дуже добре здали рапорт також учениця 9 класу Мусульбас Єлизавета та учениця п’ятого класу Барашова Вікторія.
Класні керівники з учнями добре підготувались до свята. Були виготовленні святкові, патріотичні емблеми та прапори. Кожен клас мав свою форму та девіз. Свято вийшло яскравим та веселим.
Педагог-організатор
Муравлівської ЗОШ
Зазуліна Надія Ігорівна
![](https://lh3.googleusercontent.com/PQ_gfz_CmPWTvwq09pHT1eBZtVbr18AhVKVsEpvtTOw-BK25IX4F7Qwd9Nqmn5VYtHiUE35dlJoq_pWj1NfV4w8jKzZwnsjbyE0PCHdIUudRiedHyX4YPpuSAvTAoR4FDMkpbKHHgLUftUdaf0JWEytzUaKDSdc_usB_YeERpKu8n9vX7wAan3VyvxyhvlFUEJvuKur8WYCQP0nlL86UiCL9aUO0615y3WwBOx9r-s1iByVzBqgfgGwl71D9rQMgWlAoW4c4lwN3YT2hkUzvRAwWxat_qleeOtpv8pxjms_p9YXq033XM1S-E1TC3nUTvYXyssdYgPH4aX7kM-Hsa_byS60fXOSk_O-VGROHsQZnqWMEdAqQDHkofhvwPRo4fVEgN8nnrJWAo7GZkXpBqAFnRAiJhnAXU3zo2DoG-kpNVCedmkWWsLzThkaviagK5c5FPn3tcTHPQ8Nixsc-1UZCwK5wBCTt9Nc71MYpYjVmbtGNjO4TaDz8DCou04kR48acZUs0y0q9eL2g_D7DhkblB8bN8wIxvG8mYL8uAz9JyFnMKtOLXIL_UrW0_w9DTHGkNxMpLlk89-HtF_OL2ZooVB4ZhPwmMOmUm54DXK__f-Dq7WFXoYIARz6s43EUFx4-Lr_myTs0GswFlk5yogdvqtRXWQuEwQU-fy_yPKllv7IKedXcg1tnXQ=w1251-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/AnfkNn2xTIVYGHr_jiWfjZ2bE_Mh5hDYBPQBkUVenw-kFanRc9k13WmRtKRdwO2oKy0yYJ3xKxiOz10Rk-nJyQ5QEDyze3oESSMpIerWENicKVsBqM0qbAW7jh_9y_QZdZfDfRHJr96vdAtZsdqrAhnh5EAXwW4KJfcIteRf3bZm5F6g4OwyChSLWa6vW9RuO3xnFp72M8XXg3-cQZTxG1tvelMPwKrjwQRunGFqIm661fxUj28TRl-sQ-3E9nFrEeFizxi4ZMrFbYwry3kublO8oqZClDP8xQs7hTyoIbE6Bm_ertpdQSBxTgOpi3WH6a4L_TV2sd6YXP5gva_xpatVt6RVrHS89OBWa-adZ2hdNJUWcMCeJza_0P1CTzLFrAe9oAaXj9OSNn04j0BoxaxRKNIaL7ZLL5DgcE-CJS__OnZcdf92H1yaeXG5fSeqf6WNgGW-n-tF0XxsWzHXKOtVEp3LteChbWIV4eBZbnJuT9kE_c2FOmhcfDXDEzFCEVMYq-vgGss86t4saIQe1nDRroNHSDMJ2vUDGJ-8Vz5qk6W1SInNHkvSwuiocN0Wmt647HZXL0UfvcyCF5-C07JqqCjd2bedG6D9GWWDeGPC_MjhHB6ztzJYJRYOK_NoLURxcnBpECMJnZaXt1j39OCdoykfXwLGSJUUZu2nUIy0IMSzk_nHHYSVCA=w704-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/UxGyA3usYL6TejyCArEjvZQeRtLNHrr_CU8xvI5nxO-Hcb8JoPUBLKUj9WK8oyhWDvkuIt69Df7Pu2SwmfGsRFCypyC6QChTaagTip94RVaSR6oLnaMVXmX9bevPQJN7L9uqpQdxLbhUAGtOYGOVWlBmDLEQb1Q7ijvIiazEd-kFJxExsZZcKlOpFUkhy25f22Yd0AdUkVdG-eAT_3BIka0t8o0iPmUTuqB2Yhyc2GPXkqsZmVm5up5ODakA-iX3TimKvafNvoEfCVOazgydDopDgs2opGPXfzvxstvpL1W7GjM2ECplEi4BhSEhO0kyVrBRv_rRGUmAlXJLIFQZ48qZRCk29epQNFwKEJ451XHrSAa-AqBdRXRrxZ6R0Q1y9bPeQp866WNmz5YN34yiKAY1bxXopmALAKMbxxCqRvhQ78opwj0_jqOEhnyaNZW-VrIVXTFATOhTBHPa8AOXFOAuLqc1GNmUcE26ccB5kMbZtKt4evf9Cp-STKsmRPjv2QIKhd0ctu66iQEC8FxMX95yJItiUJ2FD13Ojl_qwFAEBCtvk79YIuOSmMAdb7pcXSlXeC6nm6b0aBIOX2sVq5YxfiojVjSXKYGERDqFA65B0HDXEx1lOCnwwy_X7eoIl4qS-Rs8KrWoSe7EtiP6iFgAOhnwjgYH9EHXzqyfJPqH6z8BjV0j4pbsSQ=w1251-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ujnOJ5gbuqBJuIfaW35xamDn-SWwpKUFC4DEHGZ6VniRpEvlGp-Fo88gP2rFl0uXMqx73N-WMJmyTVj4PHjAIsMLpsxP8MiO9k7y8LsV55bbIsNurAfDsm4ZkI3UpWgYtxn7xQ4Q1SmbpLhVdeAVbg_wdM884J5IjTVSOyFTSqSexlMLi13GeWPGKGb2X2ly8TFGwbkSaJAMCp90KkXvMtYMP5Gt0qAjfzSCZXfFhGsnhTGJuICnyVMY6UZW5rBAO2x7laK5mXB8xlM53N6s65VfAY8bf3IkmIFMbWxdjNT_MaN_uUaYw4gx5673ynr388yMuoTrr870x1iNkOjtIXzUcysuEd2YRgxSzTPVZ-fD6UuGWn8XSrRjBAPg7J6Pl4k6GzFLRoFBQ5jXP5A_64dSM_vn3fuhsrvv8mSM2zVvwXAOpNi4j-_0C1-PBKDOVzqpFh2o5KPhBVjwtr_tgpX2Fjb_enXdo7mz1GRfTHeC_hGuWdqQBqpdyPY61ceYrH-jgTgSF8TEiIM_DuEnAcwUcKkPcZL-YjpEX7HzWdLa6-0rDC9kKjbTv8q42jEYEdpp3022OSxn_nuLkcLz2GOHBLx_hQgZvY6-e84u4IN7R4oZCVuot3wxTH1p-kAlz0y0HWzxqdaTg7dvmFFODs2GlV8tgk49VrvQRaxHr3oXDne260zlIR3okQ=w1251-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/vL1udFviQxSr1rvvYtvPX_hLGQ61AIa1dIosaPLvX1j8KZR0Uo6VHj-e9QPgULZKpX6uJTmBHFqq1Q1PWkra3m3Mpz0u0SMgZyqmTCagWssAamRbGbozePB8b-hU4OpvBKyK2lQsfONpCxkCtIlUs3M32yZwX2tj8URaiMVPSphw7kBHhPSqGKfed7pWjhfPw85PYNeOxenGaM1wL3ewgiS034EBZZ_U7KXIAXv2xnhdg7LYV0jfa1TMdSAVtulzm7VDWXx2J638XYpJ4Hj6dLgmvdQVrK13onkEF7yQDZuEivU4tppykKl52WrLaQObqrAMreSQeV3uB7lHe_iNXeTV4uHNnmr-r_ohsGsoIk5rYpka3-LJz1dggXK1Fg6TZi84Alb6wU9pW0ZYaNZzS8KLQENmMhs3CVEHOoSqApDrPrTKH634ZyOOZG5lmJnNssCVfQ0MJveooGfSx9M3DwmFq3baz0cO6peei7cHDlEKdgKKZL-WnrZRO-INvrEl8PVhE4gjhpm1Cf80W1Zu49MU8JmfLwMHYI8c3gSvk3s7DvGB2-nYW-rKF3eAgnZWwkdJYnsyocaC9h0SO6VNcf4Kb4J63MlTYUUSuGJVzkmD4pyRVVgoHfTYGxeNQa2sKyPSdomgScnOaInLQ-wI-D-VZtr8AISA01irdFfMz-1fCsGYg477RsTQ2w=w704-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/7IVPNApqwgLsvuNRevjh1Od785dK_xERoG3-oLJ7B_k6vSTDdXvSgRUafyEwzRlf-XddycquYCohp0fmTIWjmyKPyP0ZQ3779LPV57NVOCKIwIsqz2rQ49MLQxVGHSY8Un7mvY_zb84gnNmg2KDhcMdCyJGe2PJG38oOtUmUymjGh_SI7B8vLBc4rzQR1Rs9quJmAZDHlYyiUEJXwQWImmVpVgOzigLbnPwT6NbCydd165LTjHRIS3-ce3HXpfLtaIJFoKq57lKemsCPkZfx_ylsQJsefoXqq8McwaXK5Se47gQi0SOEXq4qNhAgALbe15XceYXFvA5juH_iks43TkOqcQmFuaUA0zVyyIfZyVWrr2dRjV51MIA0gD2jP2uuABWHsGY69DmvLRC3J2JHSaz3V1SAkbPmadyMk9tVgU6l5kctkVJojjAMudDWi88jr_tRQHGzsgQ3HBHTnEpTA8iCuDrAKLrg8zlp0OLjHd7TqMUZ_mgnKbjW_HHMMZf8O9JHC5yOUKxb_CRT5Pdr2pqc7HubXs2SPqGCUkTnImagpraejMhWxDfQRvVrs8Jp0aE2wwkA1OnGKlPW0ba1j7zlWkrK8zCzj790arSBHTY7gNi1IV5rxmYX0MLG3CcdWrVo-MTC3nzcARcWJJ26RpQa428mHcYOp2CKh-BT9ZAs4HYSNcjBxJONXQ=w1251-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lwg7p8YRJtRm7YjvxlBpFmcDQuiHqyXlZKLMmouRJ111Ps4EylfMdDg6gdx0FHsG3_gO54ef2YcEP6qkAIGSp1oVkE_XxVvDhPxsOn36Z1WRlZalDM7DkANeIix6-NGn3NCLAkm-27-jm8mW_DNkNLuECpndBc0lVq9aL4Z7z-hzvXose1CcxukKd89PvVq9m7NZ6U4S_SbyPFIjz_e_s9OKm_xl6WXHldi0JmrrMA2KiiwWOvu60PWmKapnYvPstSUhztLD0182bxaNdbu6RO6efKHk5Ibg978WHNFUu-MfmLEVs21Zu1f-i5XoO5_G41t1yTJnZApp7IL9_h1W4NK2QYUPvM5NOBMvZORLZ9TeTeqc8nxJCBrNLXBOgR_eMfKnWB8DZhCETA8DHh4pnYW5j-gtZ_fCdaXb8najJTdp_D0aS_NGuIr9DRAeeYxRtVhBhmjsF2nSrp_dtrYqY2RhattyTDdf-ztmHHLPRyiBCFmZks3uiffEulHJdJXIRaoJ1mDBsjUPBqO56IfIVG3A0pXTC7IWr2iiE0kMeAKQtZbQddzcwFSMttlZzfm7Dc-SQ4lV-7Gp46APcqWJoOXOkcTDcuZrCAaqx8vfKBsL4teQUQ6GzJCqgwzHtZ-kvPgFSflIjHurbublpZhpPcW_Hekc2ks_O6PYVGMgNa68NOjg_qxODdWopg=w1251-h938-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 388 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|