Головна » 2019 » Жовтень » 7 » Святкування Дня туризму в Озернянській ЗОШ
9:31 AM Святкування Дня туризму в Озернянській ЗОШ |
Святкування Дня туризму в Озернянській ЗОШ
Щорічно в кінці вересня з метою пропаганди туризму, розширення кругозору та знань дітей про туристичну галузь, відзначається Всесвітній день туризму – свято любителів подорожей і працівників туристичної сфери. Учні Озернянської школи долучилися до святкування всесвітнього дня туризму. Так в школі були проведені ряд заходів:
- Відкритий урок на тему: «Україна неймовірна» для учнів 5-7 класів. Провели цей урок ЗДВР Телеуця А.В. та педагог-організатор Севастіян А.П. Під час цього уроку розказали учням про туризм в цілому, про святкування цього свята, про туристичні пам’ятки Одеської області та показали учням промо-ролик «Одеська область – краса тут!». Також продемонстрували за допомогою різних відеоматеріалів, що наша країна – неймовірна, показали красу та розмаїття рідної країни. Переглядали відео: «Україна з висоти пташиного польоту», «Неймовірна природа України в усіх порах року», «Карпати – гори України», «Найкрасивіші міста України», «Цікаві факти про Україну».
- Виховна година на тему: «Відзначення Всесвітнього дня туризму» для учнів 9-А, Б класів. Провела Севастіян Н.Ф. Вчителем була підготовлена туристична валіза, яка була використовувана як елемент туристичного походу по найвизначнішим містам України. І вчитель і деякі учні підготували відеоматеріали, які продемонстрували присутнім.
- Одноденний туристичний похід рідним краєм. Брали участь у поході учні 8-х класів. Діти ходили по різним містам узбережжям Ялпуга та зустрічали захід сонця.
ЗДВР Телеуця А.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/GiOvuUuHxVZWCWV3O1XlZKeMwUlxk939_F7O-0SZ39cYFxDdcHoSYuabUnsveBaC1lHWFJAEvxsTMEHVUuyToGr4oNcpCF6dxfbscLeP4v81Nwz5VDJLqaBaY-IyeM3-h78dDMnMS_KOnJv6qiMVHY1_YgZ-tiR9PyYn9etbcWSZq04LvkeF3YfwW1HX-otU32s2AIE3-1w5yS9fLGWQUfj4nRuYAmob-wECv4ELfbGb3VjPJDRtIRdKAK4tx7S6VaBRGbd_ugfTUQmFVXkGDyhAPE3VY1k18lJ7Dl8LmJ4o6bR-daL0MWN9Kzu-hDpiJAL3jn7VXrRwLRgfjd_5eAidvBngBdg9cm8b4oA7PFpYDBemjAvUvMrfssijdkLO44sQyshTe0O8jVfXgJg9vEnR_dNviOtY-5hc01CJ_KWI93HeueHj_kKBNW4RgCkkMsotH0E7sBOlBdQTRmkHXj3EQti5dLgbgVW4PHSwEua7X9ZQ1cAI2Hf5hO4OYJe-RAq4te2_8AsTtTS_gOb7p4BfFSYRE5218DS_Ib-QMyEA2KH2wbCzLAQ6N35ov8D1a9JW-OtHs2hAZOg0jXIvaf2tol8hB-mg4uSwUbsgLYAdvb8nCsN-Yj4cGud4Uwds2aycKCX_CNWYGzkbraI-iqxn1YDuGOKOnvWLLwmZAS14i5CaiH7pdFU=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/5k2LcmPefL0wrq3CTzGBkwWETI6Hj-lDpLSs1oqA00_itLUvHjoYD1yt7NDF9Pn_eVS5L30x0zwW0cPvvcSCtsp-MMEoyCLXfv8RtAmzWlTYdxs5pQDjd6--5hbSjytG3Tt3EIzvFfjTIR6agotvfIrDbbUrS13w5pVh28J4_6GrKnZ6H36OAT8TJAnc8bmrtklmI-6OHbPOuxVY8fOpm8WpHlz1zj-xZpOySw4Kp2_QtbpZBbv36k0_HYZg_S0udvt3z_2lp05sodyq4k0dti14gMW9XIoC2J4nK2VPos1h-RzLLqUDN245gR4-Z_hzbaSiRWagfOzGNUB49A-3c8hnsy93yNyzOYPmb-CjZGLqKUsbSNSi4tYSQKJhuW28vtQXStziMCU1PDQ1gPxcv2ZdtK5uf59dq8s8bzl__Xsl0re-cgBD30Gfk-YIwCY-RrfdvP2QacVxkXglmpFKqPH5bWLY4zmrCqYNRCAMHEMLd20vp_W4Dc169bmR56saKNEEd28_oIF5Ln2R4JtDjWOc9QxyCHugzby_QhvYC4zIXi_lrtjb17Z5Ssl_29S5mIxINlTQqUNyalqqYobEa6sLYBJo3VYaGi_zPc5CgtogIGpnlx6Uf5dpCI3cgpyuqGZ2_8jcxmWOdVFkEqFj0Z74x3KBn3dEOy84OHG3C2i16YahkoEJjOU=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/OvSAHudpQGjMPJBsWBQpyrp4CUKIbNCKnu2UJCADbN6mi82XMnAZtW1XFe0Z-WG2g1MjSYSODG4X6ZfPBG8XxvtizCwgOXFLlNAQsdIWhkLpBB-VG9wP4SgLy3hRYxwywOyCSgzyQbGPAvV-VJ5fCEXmQDleZBbNi_jZmv6CQa4b_FosI1i94H869iGbIGhlVkEnr27wSTyNlwvRbeezyx3_FE4UJLYc_ys3lEP9xfAbwltdAKkWWWI1_TOyrmonQTs0VXu7ISFpzpUMvXnEtcDZCa19zOuyqeeG2bgwM4QfkL-4l65jLj666LPngE9UrXMPI5OCjl1iCOvTfAQAkhAVYwtMoOOKomZoJqCfPghNLh_j1MDtNIBUFz03AiW9VsbXL-CK2atADlfMpkezQhslUql16pf9X66S1ZlJ_SzC7KWaDlx8zHdz1WI9wrWjH38MN0-CsgKhzQNTe00fi0Qiiv4bymLxgpUQAzBSIoJ_2AmGgVaPpFtghAkwbWX2hmUtXIMHagt_DXiKI3bU2Np_DdfLaNNtWQwCTjB1dvIQIQwZp3tgAgNMjoFPC3Eu0YSI7It1aY2_PD8pC22JBb3UO3T9U6-q9l-DQa_DAXb-iJUpcfwlKUhHa2chxZV-5wq33ofOsbaT65sQ7kxBSWr2uASRlm4QpcNXwCY-L0Ba9DGYmtWChTQ=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WmkQB8GXrrZn8Pv9RzOWWTCOJ-uy4EapiF7KXDpMSEqxW3aMT8DvrFkZwQrNiJQZyH3XGaDTZsWV4mqw-w595SFe16vE23KtNDLZC7AC5xTwyNpmKB0fYIDPV4qktFB-HwcAlTldt3m0KlssmOhB08l8sWV2ESBqGUY2yTKqep5sH732_x1bAkE66pH7jAiVqyeoDLrQWM7khde4M3dQebFImoAYrgUg8QDN_eC4zsYNrMj2yR6Cc7v8omrDAODRqGmCfDxXYqO3MgAAD0ZQNcFaol_ozVNIrPszPJGZlEpHxX6GXFow4ce0mbND1DI4r6AhbBzmnvptA3LdrV-xk426cK5M0zH2hsF4Y8cxwg5dqPizA_zLmnOJ8SXGX3_YvsMCtAwJpn8iDQkyQgsjJQUAd-ircZAC9F_DBXhtzD-6ZbKLzv97_LaISgRNfMtho78Mv58IDOmjtgwq5ZIYsKys2gHgRUR2_ic8h7BmfGb8IWnFs-Ofk6OERfkZWvHJx2JTDqTvJlY7D70OsZ9JkitLcuAYQFpG8Y-0QddK-ae3q7mJZnO4z8fxCBP4PXu7Nf-Wzf5X-A2RK-Jnq0G998Dcp7J_rQR8MkbCwyDrmi3HhnvPf3Db6idVvjgftaJ1xcBQbGwKbzL4-55sZ-Okou3YSkAQivrw3rbmvqs2Mu7IvVMQIctVFAg=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Ex4w2aw4EEVDJELM8Sidb9pC4N0cco5TU4TJYYngdUB6q_96J6N4dkknsV79v3SenOtZ8SQWl_rt18AnJmHF-1JkSsb7FRU4NA_gHN6IA4p2bMnCDcG6H0Gvh3s8C9hdlqCuDRvuYmOzkt2-IbqsLSobiBOIKU37dI7LS6ZzbpGZ9M2Q0V6l23aog5hleSbnsfEFpHQUvSDikO_LLA8H97H9UtOCLMtYw_UV_rGiu1brOZyQtJlrFykWQgZhpF-I2gDZeKZqPJfb_tBQ5K8WZ_qVPefreahlK1hun0NPuLMM6NSMN5JhM0WRbrf6_pFgiqKxu7PVEmVqVmYIo7YDaiHMMOllrKEXR4FwUndJPmiDJP-0pt-zfqHO6zODKGFNkeV_OfIvqjXreWuxKYFYmznNvkpuZAmpDRU-Jh1aLEXZ33K2jn8eHeXag1zKwk7UDBb0nwPRxkQEQNyq2yNSadAJBnDFu6x5FJRKQV1pCwXbOfjlI0yx-MAas26m9A0bvKf4TWZ1ZGnjgyOZVItTi6fzsE_EJlC60FlhKQwKNC8TbGIOhULNzjvoEtwymxHokyJTNl9sFt-Ug0bPfZileoVWdipl1XLsPgOoIdk69GXAHULwTRkid4gu3ae71oETE7sZPjLK5gb_koylkA6W_So3jt48DYbHLCnmHhes4yuyKSe16hEZWQw=w729-h546-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 253 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|