![](https://cloclo28.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/52GU/NCWwJg4az?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Традиція щирого, особливого і шанобливого ставлення до викладачів будь-якого рангу звичайно ж не обмежується привітаннями та побажаннями, які звучать на їх адресу в цей день .
Стало доброю традицією в Новонекрасівській ЗОШ проводити цього дня День самоврядування.
Учні 11 класу на чолі з класним керівником Биркою Т.І. підготували цікаву програму, де школа «перетворилася» на телеканал «Учительський ».
Кожен кабінет мав свою назву: «1 за всіх», «Вуса, лапа, хвіст», «Врятуйте нашу родину», «Файна Юкрайна», «Холостяк», «Найрозумніший», «Х-фактор», «Україна має таланти», «Пекельна кухня» тощо.
У цей день також не забули привітати і ветеранів педагогічної, праці – Дорошеву О.К., Денисову І.С., Страдубанову Л.А., Рогачко Т.М., Арешкіну К.П., Ісареву Г.І., Мітакі І.М., Кучерявенко К.І., Ладонову Л.М., Конькову А.В., Холостенко П.К.
![](https://cloclo16.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/Feip/i2ebDmwpb?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo15.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/Kh5A/29F9nyJNN?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo8.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/KESb/vRzgbeLrq?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo24.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/5m2D/ByXmiq3Xf?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo24.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/LYRq/ZHEUHCVNo?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo26.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/8hXc/JP48KBe5a?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo16.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/Ajkm/JMdWqxkdK?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo28.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/CJRc/SBszU3R3v?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo24.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/265C/F4MyNp6t9?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo8.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/8WH6/DL2fu3dp4?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo2.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/4JcB/NPJa3Nd66?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
|