Головна » 2016 » Лютий » 25 » Свято до Міжнародного дня рідної мови в Саф’янській школі
3:14 PM Свято до Міжнародного дня рідної мови в Саф’янській школі |
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7CYs/CbjYod924/DSCN4738.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
22 лютого 2016 року в Саф’янській школі пройшло свято до Міжнародного дня рідної мови «Розквітай же, рідна українська мово!», підготовлене вчителями-словесниками. Метою заходу було ознайомлення школярів зі скарбами української мови, творами вітчизняних поетів, виховування почуття патріотизму і любові до Батьківщини.
В святково прикрашеній залі зібралися вчителі та учні 3-11 класів. Ведучі Гергі Т. та Крамаренко А. провели екскурс в історію становлення української держави та мови. Побажання кращої долі рідній неньці – Україні прозвучали у вірші «Молитва» у виконанні Ніци Д. Спів Демко В. та Хаджиогло К. припав до душі присутнім. Учні 3-4-х класів декламували вірші, а український танок від молодших школярів був підтриманий гучними оплесками глядачів. Жартівливого настрою додали гуморески П.Глазового, прочитані учнем 5 класу Білобровим Д.
Кульмінацією заходу стало нагородження учасників шкільного етапу XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого 25-річчю незалежності України.
![](https://cloclo115.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JMeP/3D4u36bz3/DSCN4727%20(2).JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/BPCh/mA5pjomtV/DSCN4708%20(1).JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Патріотичне свято завершилося піснею «Мова єднання», яку разом з виконавцями підхопили всі присутні. |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 518 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|