![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/07-11-14/%D0%A1%D0%B0%D1%84%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D1%8B/DSCN0774.jpg)
6 листопада в Саф’янській ЗОШ І – ІІІ ступенів була проведена святкова лінійка для учнів початкової школи «Мово рідне – слово рідне», підготовлена учнями 3-А класу на чолі з класним керівником Степановою Н.К. Свято було приурочене до Дня української мови та писемності.
Учні, одягнені у національні костюми, з хлібом - сіллю на вишитому рушнику, привітали гостей зі святом.
Використовуючи мультимедійні засоби навчання, діти розповіли про державні символи України. В урочистій атмосфері прозвучав гімн України.
Школярі своїм виступом довели, що українська мова багата на вірші, пісні та є душею народу.
Завершився захід конкурсом віршів про рідну мову. Виконавці віршів продемонстрували свою любов до рідного краю, до мови.
Свято розширило знання учнів про рідну українську мову, її значення у житті кожного, виховувало прагнення досконало знати правильну літературну мову та залишило в кожному дитячому серці краплинку любові до рідної мови
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/07-11-14/%D0%A1%D0%B0%D1%84%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D1%8B/DSCN0761.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/07-11-14/%D0%A1%D0%B0%D1%84%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D1%8B/DSCN0766.jpg) |