Свято Останнього дзвоника
Урочисто і по – сімейному тепло було проведено свято Останнього дзвоника в Першотравневській ЗОШ. І для учнів, вчителі та батьків це чудове шкільне традиційне свято, яке не можна нічим замінити.
Право відкрити урочисту лінійку підняттям Державного прапору України було надано кращим учням 11 класу – Братінову Івану та Паску Антоніні.
Із щирими словами побажань звернулися до всіх присутніх, і особливо до випускників, гості свята: сільський голова – Чорний В.Г., депутат районної ради – Ратушненко М.М., колишній директор школи - Цуркан М.Ф.
Директор школи – Кіркова С.В. підвела підсумки навчального року і нагородила грамотами переможців предметних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, а також похвальними листами учнів за відмінні успіхи у навчанні.
Теплі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Красивим танцем привітали випускників учні 1 класу «Прощавай дитинство». До них приєдналися і учні 10 класу, які подарували кожному випускнику цікаві побажання.
Слово надавалось і випускникам, які є 65 випуском школи. Саме вони прикували до себе найбільше уваги під час виступу. Вони дякували вчителям, батькам, танцювали флешмоб і прощальний шкільний вальс із батьками.
І ось хвилююча мить… Звучить мелодія Останнього дзвінка в руках учня 11 класу Лисенко Олександра та учениці 1 класу Шевченко Богдани, який сповіщає присутніх про початок літніх канікул, а для випускників про невіданий шлях дорослого світу.
Педагог – організатор Унгурян В.М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/DJnVaCUaSBePe5KRvRAYoSJ0-ynXKxoipHN5Clfp64VBB5hnk88Pj1mS5Sq6L1GZErp3mkDzhAW0EJ-6G_E1BVb5I6ULcBojom7-KFYXLKhLL7JZ86djLapjePI_Ydczbt-Db5D1KR2_s8Ww9oC6FDjBF1eB0rNi16fCNfXZeTCPoUaatStDbtEBP6IOQN4wkcVCHqMSOiM2olsQQeVzWUZkhecmJ6nXPO4xOqXzFRQAYocWqhO5-kpJ7l7b2wyJiGROjGltCJ_JkFVtWkJjGm_srPayhFAgQsqO1Z75Liydw3U_xZJ0rKs8hADU09Ccmy-cOS4EgEd8Uc7dw0J4BiBgm5vLB3cMR5kLtQ9m3Is7bjDvxWPiWfDr2xYoHaACdHr4V-jNDsJVVkKGQTBPoNGSe4yT_Qyud2Dhvja9Jsy1F0mc8cQcUvWrfDoK8rWl3u4Vm-RIzMiRwd5wcq7-Y6fDMG4V6jFyp_GtpmMfn7Vl5Y2I1UoaQyBnn25DZSuWb8b_QFQVwvlYLzYRb8vFN5-fyLGGOLYkLFpDGAdoCSd1XT_6VTM6gdRJn857R-xwrCd9ysTB_j-s5hj4tPMttuTaqfR-ccqCCWRQrRX3S8WCFF-bOhfIbdy-BFgenWRJ4K_C-bIFedhbTrpzeVd_fQTq7pllethUIw=w915-h610-no) |