![](https://cloclo18.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/J6SW/6QBMYvi6F/4QizzxRY.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо великого Кобзаря.
Україна у долі своїй має такий день – 9 березня. День, який знаменував у історичному розвитку початок нового відліку, день, який явив світові 1814 року Великого сина України, геніального поета і художника, гуманіста – просвітителя і громадського діяча, мислителя і Пророка,полум’яного борця за щастя людства.
У Старонекрасівській загальноосвітній школі цей тиждень розпочався урочистою лінійкою, приуроченою до Дня народження Кобзаря, яку підготувала вчитель української мови та літератури Сілаєва Т.Л. Учні 9 класу нагадали всім присутнім про непростий життєвий та творчий шлях письменника, про його неоціненний вклад в розвиток української культури, а учень 10 класу Польшаков Валерій виразно прочитав вірш «І мертвим, і живим…». Закінчилась лінійка переглядом короткого відеоролику «Тарас Шевченко…Художник з душою поета»
Минають роки, спливають століття, а Т.Г.Шевченко залишається жити у пам’яті кожного українця. Його безсмертне ім’я, неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, його мріях і сподіваннях, пробуджуючи у людей щирі і благородні почуття.
Педагог-організатор Є.К.Коваленко
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/DTcz/9kbzLeVk4/DSC04631.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo18.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KYAM/qNeXbaLsc/DSC04634.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/611j/uZT7QSHua/DSC04637.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
|