Народна мудрість говорить: ”Посієш звичку – пожнеш характер”. Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Для цього проводиться „Тиждень безпеки” для малечі.
З вихованцями дошкільного підрозділу протягом тижня проводились заняття, бесіди, лекції , відео перегляди на теми: "Що таке безпека", "Автомобіль і навколишнє середовище", "Будьмо на дорозі обережними", "Правила поведінки у громадському транспорті", дидактичні ігри, розвага з правил дорожнього руху «Світлофор Моргайчик».
Для малят, які тільки починають жити, ці перші знання про безпеку можуть стати надійним фундаментом, на якому повинен будуватися світогляд особистості, готової до життя в безпечному світі. Хотілося б вірити, що набуті дітьми навички в реальному житті ніколи не стануть їм у нагоді!
Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково будуть потрібні в майбутньому.
Хмельниченко Л.А.,заступник директора по дошкіллю
![](https://lh3.googleusercontent.com/irad9-0vAXaQTpKaNFy8xhanAfCOJlwkyD6OraAE6fQOc5ofYRniCE3MKl2yaI-NKCZCu2zYGMxrYwIChGy6GD4-fjyF_jXp1PQZ-vyBNTGb-kn1IHo8QE2jzYXUwMsCxUGGHBWZW-Hi8bcOpy1ZWXu2eul4M2PM8Q6bC0S58eyYIDrb3XC_8zQxtd5slxN0aMCKWtUKqVPJ77UcWAXsq5MT1PB5cvZTRPIv2tcGVEaff1xuZF51AVGelRL4-bBWVDYkcN3nFinJ4vWRO0gH2FlfiSM939bCQSuKlvPbKFySyemTcpTzD3iSxiVV7nTzWCvQL9DFBAHoOOBzkDb1prxDRDecV6Wchj_USQqUT8GWYmgRilys54zZHjsEy_tsivQZo87Pr5P5IBNOyW1Nc3wH3GPh2uhY6y5rD3oCwzfZwA0jyJQP7q5C_LhgHvxcm5VRRZN3BeNUA1yGOSx5Thrh9JwSWW-kRgNEi-DY_MAXy2nHm7bxe8wHu0_QQHZ8he_YS1pXs_bK7jOgdDdSLNY6CSuo4KyNQnSPiTgQsV_-kzx70qRKKiqERR6fra-pJArOGbYxP7avIpDozrAtFjm1ACJ5YSgwaIw_03ArGSI3mDprm3coG016bj9C98SS2a9tujgry8GKxya7m2BCb6bHkflAi_PsgPr_=w1086-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/cpj6hBJ4-Mg9m65XyAxu7FNgSJkGHYev5nq-fA__-JTTGnImHPdSEbaOYdn8gHu-wI2jeyG6CkzgvTQMDvA5qmoK5oSNniXkbYTUWfPZIeqzKDUvOAOu0YsVgVbk9TqlJPwA0ltN5uysiHfI3fX8eFv1sGRFP_JQkFvzc4YpiLpJxq9-q0OEuZlDAr2pPV7KrJU-h--TRok7cK7e-eDOA2WniMIm4T1qRZ88P_JL3KZW7X2EWipILsF7iuVPPCc3wmvChiJmoUM5Qbnf2jrs0jCphIuhMONzi6GdjIuQ8v4dW8ioIdzJpQw3_u1K0tmukMcpgma6wvANDM28xC6Fv-eLgC07gccwO3th7XuISmMFulCHPfIaM_jLd-8hGhwZcGF8P_oc7dhp139KKFCSRvTZZs46xFkzifGm6XBl_bbdn4_2sQFsLryPofiz12Xlo-awcBcm9FV0aWPX3IRN2qXEAFLM2bNH7kTOQ-F9ccAAqfZuRvA7YhdN5Y3bXQlh9Sx_BMYCwn-cclDhr4ZlIPvVGqO3RImBZ8oA3jpHFa0_NuqKR4B3CXXkQqz-3UFpHDAv97krNhXPmj5N2BIsS3z_czmwwlKTNk9o0PIpYd9Zj_RZm73Z1TwgJ5_rqzbt-B3roVPS9ujMjbyxj2AmDtPLmpwCFt5zakge=w459-h611-no) |