Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасне буде всіх життя!
З метою стимулювання пізнавальної діяльність учнів, вміння діяти в надзвичайних ситуаціях, приймати відповідальні рішення на основі набутих знань та власного досвіду, формувати комунікативну та життєву компетентності учнів, виховувати відповідальне ставлення до власної безпеки в Новонекрасівській школі з 17 вересня по 21 вересня пройшов тиждень безпеки життєдіяльності під гаслом «Наша безпека – у наших руках».
Була організована різноманітна за змістом і формою профілактична робота з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності :
- Брейн-ринг «Наша безпека » провели педагог - організатор Арешкіна Н.І. та вчитель основ здоров’я Чумаченко О.П. у 6 класі та конкурсну гру "Безпечна поведінка запорука міцного здоров’я" для учнів 7 класу. Граючи діти закріпляли свої знання , як убезпечитися, як розпізнавати небезпеки, знати причини виникнення небезпеки та способи захисту. Упевненість у собі, сміливість, обачність допоможуть уникати небезпечних ситуацій.
- Чумаченко О.П. для третьокласників провела бібліотечний урок «Сказка – ложь, да в ней намёк, добрым молодцам урок!» або «Уроки безопасности».
- Вчителями початкових класів в 1- 4 класах були проведені бесіди «Ми-пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь - друг, вогонь-ворог» , «Подорож у світ безпеки», « Обережно! Вибухонебезпечні предмети та електроприлади », перегляд мультфільмів з даної теми.
- Вчитель основ здоров’я Чумаченко О.П. для учнів 8,9 класів підготувала урок – вікторину «Небезпека поруч» та провела бесіду з учнями 5 класів «Правила поведінки при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами».
- З учнями 10-11 класів вчитель ЗВ Скрипніченко Т.В. провела тестування з техніки безпеки, медпрацівник школи - практичне заняття «Допоможи другу» на знання першої долікарської допомоги.
- Ситематично проводяться практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
- Проведено батьківські збори за темою «Запобігання травматизму серед дітей.» .
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Педагог - організатор Арешкіна Н.І.
|