У нашій країні 8 травня відзначається День пам'яті та примирення, а 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З метою відзначення цих пам'ятних дат у Бросківській ЗОШ з 5 по 8 травня пройшов тиждень патріотичного виховання.
У рамках цього тижня у кожному класі були проведені години спілкування, історичні хвилинки, круглі столи, тощо. Протягом тижня був проведений флешмоб "Квітка пам'яті", під час якого учні 5-х класів виготовляли маки, як символ пам'яті по загиблим під час Другої світової війни.
Щоб пригадати події тих років та привітати ветеранів та їхніх дітей із перемогою 8 травня о 8.15 пройшла загальношкільна лінійка "Ми пам'ятаємо", а о18.00 святковий концерт, у якому прийняли участь хореографічний колектив "Сонечко" (керівник - Стеценко І.В.), вокальний колектив "Мрія" (керівник - Фірсова О.Г.) та ін. учні школи.
9 травня учні нашої школи прийняли участь у мітингу та концерті, присвяченому Дню перемоги, а також у покладанні квітів пам'ятнику загиблим воїнам.![](https://cloclo18.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/5b7ESYu2FTu6/Y5yXC7oPIZg.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo2.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/4xvP41wY3Nsy/IMG_6655.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo15.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/4qLDWMEQ57dj/IMG_6746.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo19.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3fUkDekjtth1/IMG_6749.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo20.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3jEnBT1HP6v2/IMG_6750.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo3.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/4srRNjMacVY3/IMG_6739.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |