У світі всі малята —
і хлопчики й дівчата —
повинні право мати
щасливими зростати.
В турботливій країні,
у люблячій родині
мужнітимуть здорові
біляві й чорноброві.
Діти мають знати не лише обов’язки, а й права, бути впевненими в тому, що захищені. Завдання Матроського дошкільного підрозділу -допомогти дитині зрозуміти і осмислити свої елементарні права, формувати почуття самоповаги, поваги до власних прав і прав інших людей, розвивати прагнення дитини реалізовувати свої права, не порушуючи прав оточуючих його людей. Саме на це спрямовані заходи, які проводили вихователі та практичний психолог протягом тижня правових знань: заняття на тему «Кожному ім'я потрібне», «Захистіть мене від лиха і зла, бо я ще дитина мала», «Конвенція ООН про права дитини», читання художніх творів, показ презентації. Діти намалювали разом з батьками малюнки на тему «Мої права» . Батьки взяли участь в анкетуванні «Що ви знаєте про права дітей».
Правова освіта - необхідна складова створення системи виховання нового покоління маленьких громадян, яка готує їх до засвоєння демократичних цінностей і прав людини в подальшому їх суспільному житті.
![](https://lh3.googleusercontent.com/zxg35tm2AdyCZ5D-QgCU4kl-CJ1PeQ6fN_md-ZX5-ojpLTxEaAOlYcsOWfHoTnhQ_biAqL7EQBbbVbIw612KJL_ZhSp-QJ4XxC8FV1p8F01HUqEKYHxu436L-kDfkG-fviSLl05W94aVdUsB3dgMtZXHIDuJMXA5zHHUQNvT996JX84JE4k_mzoXTuNdxDlQ45Kcv5MobmeN67WzB1X_nnL_NfCrFBvO1o626FGHAu9HwkI86rq2KG66sjMkDp43ZMLyHvWn5esBaGFBr8wWVOHHQNkdy7bW3Pv4PdFfEkp5_aqLv7G3QQOXWOVKDW_gYkGi3N2k4jY9aT_T7FW5HxOlXkNiRTIOEvSx_rt_bqgbISobeBnzocIzK40HdGYmRb0qEq8xfRSqmzMmzbTo-X9zubod80fdQidHeeNMfmEPO25jcML6LYzn7vfowbTLfGyRqmkNaFTvW_T_Pw0G7UHXsoOHfV9t3b8SXj9rvSMQ-Mk7muuUOxN9sqQS2rHeb7JnGger8w3-o4w61omppq2Tr1aVFVLoiYM5JOgxOOUtE05wRz8k8v2tUk7QUjsYp616GHZ3fm4XkwAQrFzQJbbcFyMkBXoB0e99HaOE7-4=w1085-h610-no) |