![](https://cloclo9.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/2UdV/LmBV15Pyu?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
В рамках тижня права в школі пройшла зустріч учнів з інспектором Ізмаїльського відділу поліції старшим лейтенантом Владиченко Ольгою Вікторівною, яка провела лекції серед учнів 9-11 класів на тему: "Адміністративна та кримінальна відповідальність".
Під час лекції підлітки дізналися, як важливо молодій людині з самого початку знати свої права, відповідати за свої вчинки, бути законослухняними громадянами, а також знати про свої права, та багато іншої додаткової інформації.
Також були проведені профілактичні та роз'яснювальні бесіди з учнями "групи ризику" та з учнями , які стоять на внутрішкільному обліку. З учнями 11 класу була проведена профорієнтаційна бесіда.
В індивідуальних бесідах з важковиховуваними учнями приймав участь Кулава Василь Миколайович, старший дільничний Ізмаїльського відділу поліції.
Під час зустрічі діти приймали активну участь у розмові, задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді.
Соціальний педагог Колодєєва Н.А.
|