![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7ZkP/zjJ4qr5Nh/rIaLjl5ofeo.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
З 07.04. по 11.04. у Ларжанському НВК пройшов Тиждень правових знань. В рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.
Протягом тижня були проведені інформаційні класні години «Конституційні права та обовʼязки громадян України», години спілкування та бесіди з проблем духовно-морального та правового виховання учнівської молоді та профілактики правопорушень. Серед учнів 6-7 класів був проведений правовий брейн-ринг «Діти та їхні права». Під час заходу діти повторили основні статті конвенції про права дитини, а також вчитель правознавства Димитрова Ю.Є. наголосила, що права нерозривно пов’язані з обов’язками, і що всі повинні робити такі вчинки, щоб не зашкодити собі, родині та оточуючим. У 8-9 класах пройшла вікторина «Чи знаю я закон?». Учні дізналися, з якого віку, як і де підліток може захистити свої права та інтереси – самостійно або за допомогою законних представників.
Активну учать у проведенні Тижня права прийняв и дошкільний підрозділ Ларжанського НВК, де вчитель правознавства провела заняття з права «Про права – граючи».
Робота по формування правових відносин буде продовжуватися і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.
Вчитель правознавства Димитрова Ю.Є.
![](https://cloclo9.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/FBka/4e1Jn5QSC/47RY2GUWI8E.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo18.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/FPfg/nNJico99Y/8WgvOmBiHnU.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo22.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/GSMa/mzS2yLfAv/eFjvmLatCAk.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KApT/RF1FR212o/OyTs05-S1wM.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
|