Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Тиждень правового виховання пройшов у Матроському НВК
6:25 PM Тиждень правового виховання пройшов у Матроському НВК |
Сьогодення вимагає формувати в громадянах України здатність жити у правовій державі. Правова освіта є складною та динамічною системою, але дуже необхідною у наш час.
З метою адаптування школярів до вимог сучасного життя, у Матроському навчально-виховному комплексі пройшов тиждень правового виховання. В рамках якого було проведено низку заходів: виховні години; правова вікторина з учнями 9 класу; правовий брейн-ринг між учнями 10 та 11 класів. Школярі були ознайомлені з інформаційними буклетами, які нагадали їм не лише про свої права, але й про обов’язки.
Головна мета проведених заходів – формування правової освіти учнів та профілактика протиправних дій, скоєння правопорушень неповнолітніми.
Капацина О. М., вчитель правознавства
![](https://lh3.googleusercontent.com/YDYA9MEgzzlEULnzLh9tIXGmMygibtrU0228_HOowYR4PEAVdUy7wXBtOc2aWnjSeYXUSd3FnO1gKcvkZclaa8Z5MNkqzxyvGmDAwSyw_SE20oHP5yM-kgmLKV8lh6onrpU-3aoIn5KL55MRGemwm0mhGGlR31HLEx9UD7jcLL0m33rJY2hqJwaXKvmDc9aU_Gn-QfCeBVK-8YiiaaoCfrjugFC4t6S8TttsANtPoyCh_cRoEzPxT9zQM0oxFOUMJ_PL0grMrq67b9bkL79RikO7GjXq5HneywEefhfBNFL0DMMfG8Ac-GiUUSJmykPJRSyil3r6Jbm8n8HnYIiKmKilArASxq_3FPFx23AswzhR3Ot2Kyyha53OMyhjeS_G-52pInN-T9xDSIbaoKi2LYLM54r5EApJ0zdSjg_RdViH6oywRCBwcXfutlnkyTMeHJMYLbRnWWHYKJCJ01AkW4r1SiSjVlQOdTdq5Vzr2gtwqcgximzsbWrC2FmsRhVRp0UApDagXRBKm9ee0YWlL4gBK69SyKhSUAyXY8kgvphWcUDvWGCBt_YZcyDpARAq0nxN511PSexKUUej3ENZb5spvUVIkUjJDe3AVs7SGVbEXLdA6xKUbkDZxK53ffGFR0SYIfoxX4EDQ5CTurF5oB9bjOjyv28QZgcLFCg8gRIxslGi6uybhHkc2Q=w1280-h720-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/o-aJ163ZE5BtnVTvsS8qikGd5OCANMAnEC_rUbKX-hcJUZYysiTqPw3JfT2SvLwrUf0DLMimpyxGzgE2NjgeK_6EXDmuq5l02gZsccWBMKyP--XnY5IWznM3BSAJnyOb_WoKSPUXCkFDXd78R-evPbypSsFqLLTmjkfZvBvmLIEe1jQ06ArCzOWCHOs-bC4VtnERG_lWAYmrczxntj1R9YfeBKAfzKc_MBS0djuEn2p6zJ9JNqFcfX01wfBsCwuVXYmDikUhIcSeBhYQaCnBiwAgHIkuROTHgQARCzZxbruPTyPwsZn_Fae_r_YzMA-4aecuUNM2OIPe08FOlPS4MG9tHfegZM2CZA4AGwMUYzVdMPmOxahszS95DR4upk-YZ3WnhZuTiUitmtYqgfMGh_6a2aWCM-RfXKC1EpmVljOMJC58WA-n6rPSxAztFLF4qMu6FXgipuWOvfwdaYpBMw_3GMD_GVLfWgrzMW26wpFX7m5zwJksNnPNKu4QkcvW6dOXyDTiy4GXAOWg9J67u1PaWA30pCmisPgAj15noLnStzgr2n-11m9S9lpGwDAWnnLa7cLsS6CD859s934pX23eersk_rDUPXNU0Uxc9o0H8ArjmKklb95v0XZ1E4ZovOJBe6tI2_dS2B2gSV2cDjAiFto1prDYE0jlSBtrdhS6pKreQiTdYLjoiw=w1280-h720-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 408 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|