![](https://cloclo16.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/6gsZ/oUSwxaU4m?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Згідно плану виховної роботи з 19 по 23 жовтня в Новонекрасівській загальноосвітній школі пройшов Всеукраїнський Тиждень правознавства
Основною метою тижня було:
- підвищити інтерес учнів до правознавства;
- розширити знання та вміння учнів з даного предмету;
- створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у
нестандартних ігрових ситуаціях.
Тиждень правових знань розпочався загальношкільною лінійкою, на якій вчитель історії та правознавства Пагул Т.П. ознайомила присутніх із запланованими заходами, презентувала відеоролік « Документи , що закріплюють мої права», познайомила з головними збірками законів з окремих галузей права- Кодексами.
Так, в рамках проведення тижня пройшли заходи, що були спрямовані на дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.
У школі були оформлені стенди, стіннівки «Головні документи в моєму житті», пройшли конкурси малюнків на тему «Мої права». Серед учнів 5-11класів була проведена естафета «Наші права та наші обов’язки» та анкетування «Як я знаю свої права». У 6 класі пройшла бесіда «Наші права – щасливе дитинство». Вчитель познайомив учнів з Конституцією України , головними міжнародними документами з прав людини . Діти у формі диспуту спілкувалися з вчителем, відповідали на питання, розв’язували життєві ситуації .
Рівень ефективності проведених заходів був проведений на достатньому рівні, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.
![](https://cloclo21.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/FoFJ/1WbPzEd8G?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo21.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/HCfj/pQDhZQfwW?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo25.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/JXJN/eHjJZDYg9?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |