![](https://lh3.googleusercontent.com/mEBajmeGmryRqlQmJsayxYD_YpyRMKudkDm6lc8adnz3o_bfWME0_l6mBJQ49QGFYsRhYOP2RhZ6I_aF6hmZEGdGMijTl-aapEDC5mzT86Ucpb39I927gcIFTEw1axu5pk0fHBCwH-fied-ufPuAmCAprfv-Q0XoGKenfeXkKSNYD8e2Ey7LTg3jx3qnBQzEXvrVkhM2a3nPFqnjFMbUCKwEqdUqPu1GZGCMunDSU1BSEWEH4DJK5buNU-YBUjjkCMzui1Aacf7sz_WleABXDsDvDoYRrPsTVxKep4OutU9KNLn7ihv1-NfqV6gFBrOoWgYCLF9Mq0SCXSdOdwYxb1AxjHcqiDlh1RR0SHqqa2SYUmy9wpsVgjVA-8czcZtpnxjtBwMMffH4Ysl_yX-FhoegafUJClPGM-XYfdGj-YB08EH1dbHdXuap-RNCD50n2_oPPFPG2Js8ZyktGtqEyjJMywyHM1WF-pUqbH1EJACeq90l4DC_plnX8N_a4f15nih1L5fQ-iHMiFa1CZ17UGTDbetXcFcy-g0OTq22CONac7_AdkV5M_irn9_y8wnVWnWn0RyJ8jwQOT3tobdmZWy558XndVTnr1ktvma5kxDdFhJ5t5tZdiJcDmr2ociNfL0Ona3PgiTAOfpWbG64qSb_qeTTlJYc7g=w594-h445-no) В Кирничанській ЗОШ з 16 по 20 квітня 2018 пройшов Тиждень психології у формі квесту-гри «Ми – сучасні та успішні». Протягом тижня учні проявили свої інтелектуальні, комунікативні здібності, навички толерантності, ввічливості; довели, що кожен колектив е згуртованим, одним цілім механізмом.
На загальній лінійці учням оголошено умови гри, кінцевою метою якої є складання прислів’я для кожного класу своє та отримання грамот за результатами 4-х конкурсних днів.
Перший день для учнів початкової школи пройшов під назвою «Смайлик мого настрою». Діти знаходили коло із своїм ім’ям та прізвищем, малювали смайлик, який відповідав їхньому настрою. А учні середньої та старшої школи збирали половинки висловлювань, та прикріплювали на плакаті «Афоризми життя». Результати наприкінці дня відображалися в таблиці досягнень.
Наступного дня усі класи отримали кросворди різної тематики та складності з урахування віку. Усі успішно впорались із завданнями.
Дуже активно проявили себе в наступному етапі квесту - грі «Слідопит». Учні багато про що дізнались і про вчителів, і про робочий персонал школи та взагалі про те що їх оточує в школі, а до цього дня не звертали на це увагу.
На останньому етапі учням було представлено плакати «Вчителі теж були дітьми» з дитячими фотографіями вчителів. Необхідно було впізнати хто є хто.
Позитивно, емоційно та пізнавально пройшов тиждень психології для усіх учасників навчально-виховного процесу. На лінійці кожен клас склав та оголосив своє прислів’я, отримали грамоти – нагороду за активну участь.
Практичний психолог К.К.Куртєва
|