У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 14 по 18 листопада 2016 року в Бросківській ЗОШ психологічною службою школи було організовано та проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ.
Кожен день протягом тижня був тематичним («День взаєморозуміння та дружби», «День посмішки і гарного настрою", «День відкритості» ті інш.), не схожим на інші і мав свій колір (синій, жовтий, зелений, білий та червоний) та Правила.
Протягом Тижня були проведені заходи, направлені на розвиток дружніх відношень, толерантного спілкування. Так, діти із задоволенням прийняли участь в акціях та конкурсах «Обійму безкоштовно», «Подаруй світу посмішку», «Створи квітку толерантності», «Паркан відвертості», «Візьмемося за руки». Також на протязі тижня на перервах лунала музика різних народів світу, а психологом та соціальним педагогом школи проводились години спілкування з учнями «Толерантна особистість», «Хто така толерантна людина», «Толерантність – це …»
![](https://cloclo19.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/9X3S/o24bV2hWD/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D0%B6%203.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo3.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JHSC/CUvyPBhvV/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D0%B6%204.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo20.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JdzQ/cYn6wGcR5/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D0%B6%201.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|