Безпека на дорозі – безпека життя
З метою профілактики травматизму на дорогах, поглиблення знань учнів про правила дорожнього руху, а також з метою повторення основних правил пішоходів, велосипедистів, пасажирів, водіїв в Старонекрасівській школі 2 жовтня відбулася традиційна гра «Ситуація на дорозі». В грі прийняли участь команди 7-10 класів. Учасники змагалися в таких видах, як «Стройова підготовка», «Основи надання медичної допомоги при ДТП», «Основи безпеки життєдіяльності», «Фігурна їзда на велосипеді». Слід зазначити, що знання та вміння учнів з кожними роком поліпшуються. Ось і цього річ діти продемонстрували добрі знання з правил дорожнього руху. За підсумками гри місця розподілилися наступним чином: І місце посіла команда 8-Б класу (класний керівник Заікіна С.В.) ; ІІ місце посіла команда 7-А класу (класний керівник Тришкіна С.В.); ІІІ місце здобула команда 7-Б класу (класний керівник П`ятковська Ю.Ю.).
Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя.
Кайряк Н.Г., педагог-організатор
![](https://lh3.googleusercontent.com/BTTtA7T_0gQnJSAL58eDJAVtYsmy4hG76HFB1Pz-04qFjIabNYFkjbsTmRfW9O9Yy3Wn-MG_HI8BhtZfHzWwEeFDObKhH8wVOj_ejpvp3aAQorvrcP56M77S_7Bg4bTALny9bTeer8SrXryAYgWeR1NNgqZt-N-p5Llru7q9CWWhjbStQUwhbu2l85bW9IyT1_qX3FELJIB5dsFgTCuoe_zYvR9j8fPn1EcyYfjMD3GBCDT4HO9vt8TKCSTrnqOV79H0ZOR2haXu8AjTEzuwpxGF0njpe6SYiovsbSyLeeMMyzuX18BDgYaiN7BHBCq5Me24v6yD9hwXvBZvM8Jz0MYydI9J06TqzrwGnvVgoflRUEh_HEoMrlnsHszs1AF6pc6QI0jo1Nb9sjg_f0WbAGitivd6Qjev6oZDdQHcU_BDfRzCiQ8QMv4PdVRczVIRfwNmZid4aq-rW8nGqUF7XITWqTv30PX3OmK2wQZWkW59epSLMR3pFY8IF69lihmX4ndTULiCx55Chb6QRGB4d7hCz6w3WKhOvejYWXxK74_cKrYD0Jm4Iad2ePauX9QJIzoUGpdKz8bWDYk-ivUpJES_j4GkBsJMvDnd2fHrJI9p-XZziKc0lG9ypIr7anB4wbLhMuvjEt4m6dR4fLuNverNA3OTFbmaCfxksCVs8Nrk29_SUdXabPg=w448-h336-no) |