![](https://cloclo19.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/46z9/iCbgnvkpa?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Золотава осінь...
Прекрасна пора, коли у природі горять, переливаються, сяють чудові кольори: червоні, жовті, жовто-гарячі. Саме цієї пори звертаєшь увагу на красу, що тебе оточує, дивуєшься їй, прагнешь до неї. Тому, щоб ще раз відчути її, побути серед неї у нашій школі і проводиться конкурс "Міс школи". У цьому році він пройшов 12 листопада - для учениць 5-7 класів, а 13 листопада - для учениць 8-11 класів.
Дівчата мали представити за 5 хвилин своє бачення шкільного життя, відповісти на запитання "загадкового букету" ("Красива людина - це ...", "Творча людина - це...", "Якби я була президентом школи...", "Якби я була Міс Світу..."), продемонструвати свій талант та підготувати сукню із підручних матеріалів. Родзинкою цьогорічного фестивалю краси став конкурс "Дефіле у вишиванці".
Серед дівчат 5-7 класів перемогу здобула учениця 5-А класу Трифонова Дар'я, а віце-міс стала учениця 5-Б класу - Стрелкова Дар'я. Серед дівчат 8-11 класів на першій сходинці п'єдисталу опинилась учениця 8-Б класу Костенко Тетяна, а на другій - учениця 9-Б класу Тарасенко Діана.
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/5Aon/6MDeuXL24?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/9FEw/dTL8CmJPs?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/LbHM/3nVaQoMRG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo16.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/5R1H/kY6UjfEU3?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo13.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/CCrS/Zq9vQ32oY?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo24.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7Rhp/Jd9r1ao5c?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |