Головна » 2015 » Вересень » 21 » У Кам’янському НВК пройшов тиждень фізичної культури та спорту
9:10 AM У Кам’янському НВК пройшов тиждень фізичної культури та спорту |
У Кам’янському НВК пройшов тиждень фізичної культури та спорту з 07.09-11.09. Відбулися змагання з дитболу, волейболу, міні-футболу та настільному тенісу, в яких брали участь команди учнів і вчителів. Активну участь у спортивних змаганнях «Веселі старти» прийняли і молодші школярі. Серед 3-х класів І місце зайняв 3 – Б клас, серед 4 –х – 4 – Б клас. З футболу кращим бомбардиром став Маслінков Петро, учень 9-го класу.
![](https://cloclo8.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/HaEZ/ERYbvEmFA?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo21.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/6RzB/voF63kbTh?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo19.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3aBq/Dm2zAKpUe?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo19.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/J1Hv/6D8u1LDiU?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo26.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/GHJL/GQF9pcy35?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 506 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|