У Кам’янському НВК відзначили День Гідності і Свободи
День Гідності і Свободи – особливий для кожного з нас. Він пов’язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: «Українці хочуть і будуть жити у вільній, демократичній та квітучій державі!»
3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в нашій школі були проведені певні заходи.
Відбулися уроки-диспути на тему: «Герої-хто вони», «Що означає бути гідним?», «Культура людської гідності». Учні 9 класів активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності, подискутували та висловили свої позиції.
В 11-Б класі пройшов урок-реквієм, присвячений пам’яті нашого земляка –Олександра Хмелярова.
Для 10 класу було організовано урок-кінолекторій. Учні дивилися фільм: “Зима у вогні: боротьба України за свободу”.
Протягом тижня, згідно з розкладом були проведені тематичні виховні години під гаслом «Україна – це Європа».
У бібліотеці діяла виставка книг присвячена Дню Гідності та Свободи.
Патріотично -інформаційну годину спілкування «Від Революції Гідності до Країни гідності» організовано для учнів 11-Акласу.
21 листопада – день уособлення мужності, гідності та патріотизму. Учні Кам’янського НВК пам’ятають та вшановують усіх героїв, синів землі нашої, що віддали життя заради свободи і волі нашої Батьківщини.
Педагог-організатор
Рашкова Т. М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/2WVJx0UQclSgkKUtd46K520cKkE7iF3i5KBfV60D5DlUh3ZyLQqYhEzZcAP8E83rB9MvpGXASb8InIdEpemPLNjSrEwhL8lPHxdMLC10i2T0dRKhq26NMrMgaqvWSW-HXbHhzb1lUN8UZY2ayEMDvhekZO4ZHe0c5q_srnq90jvH_xrN-cXhFnIOsfc9yFx5iYUEDdKag0K4GhQ2jeRxvSgf5XZ1qIgirLLbttOweuyElAHsYFfA3A0OB5UTmYIqssqjlASlmi3k5byjdUtfg0-yPZ85bN4XCS9AOJWFR_7XeW5A3G_Oc923anOSFkY-6fHnAaoPkPWBt7Mv8qnI7Llufqr2kWCgdyFPu9djFiEOkqzb2rqUPMWzLVaYKIKQEeQISfcmBxy6YfNSVKvF7kDgDoEQoSRTrckkDo0hWuFtUiHxHoQkn-24s5ZcGEfTmngQ_HH7sb_FlKjyy6h5_Kr0SbsOKdAGGRrZKS21KJwBWrrZ3r99wLDr05CB6GK0nAa8viNIOdvv9e0gFWuRTD35JS-sMaWQD5z4LiMexGZG-Z6qOC6A2KHjjGmU-jAors_ZNgIh82npHIIqB_RbMKBPGnJXBhUmQIT3j-SgxhO5AfHQLPXelkYnZKGHjabLfecn0mpWEdQpgju_qc8ul2hYZUlgnt9hZIuqf_YI-J6LCd6rv_Es2kI=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/RxLlNXeNMaVfk9Wu5IRxb1XrcFHc1c-16IFeUFdtJZ6T5iK5DHao5OWoFOHOLY6bTk5xzPP4hTfcLWp8xbegEZ4aqrZoPu2wDI8i_wz1FtXMSFhwgJN-Pu8a3NCoXksznmH9BVM_OL7fH2YeIbubxwZW_RbYjpXmpfWX_JwclLmV4DxVF-XS87V0OCNLSddWzHkaScOAWhGO5fljD_Bn3bs-WvZIfsaR4FodyNfDvnczUrdWEpvjWgr13lyGq2hVRFEwQMR3VE5vJYB-RAG9z5fhtbaY0dcyd9JzHDQyhmvThUCgXADSZkaWW7L1xFKMXgBizVOuakXgvAomkKMJCwjJctX0aCQ7bWo1qDqIv825T2sg-gzUJeJPz5i8WE5dDu4mHmAiGxrtDtX2AsSdx6itqC4NoeneBwIrZIy4I6KYL3neo2agQJsch88-aSL5ySNb3x5qG6gkeNgKGWxH4mchM-DLSWjQ1HTMuMxyIyFLhbf5zSEMEu_ELAqURDpU0kri9F6Zyo8_2jErbGU4NvK-Z1GK7iUQYhTz5W5lznlsKj4auFWCdFN4XJrHM5RtNqUgyPMgkVhbn2dAtDqF5m0jcilAsj7YSTY6pe0lL9NDfzddnaMbSjIEyb0-CT9JT0nFUQxH1eE9PiWWbb-4SPicyFYGhwZErAydryU5_XRZpxJCyaa5Jlc=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/AnZa3QhkAX0Tmuin0G_Zwv5IeQesrgZnl39Av9G0uFPcT6yVHx9DtsBm7QzsoTUJrwIXbt0gvOVeYAClBXRbsK-eR0NUnItlmelQC-vdWlrCLmz1PeJFFE-GY3pWTZYBj0ohgGSNRWIw_dzoAw-rLRBWewETm5MwqOxULE4MFGE9wahCKzfg-0LomVESd6Ot3ICmTcz0VZy83QBWac41d1vSZS7exLSZooiuobcf49Os8ulpDJ3UpbqVPbGFxGp4dm9P9BmLUDKJd8lz0D3WFBe9eFINUvlVG6o_deqmFTNzsmGjjhEcx6-ampiyue-g5fucO3QkUKcSrnucdyH8ybvcXkeIrl5DxOsc5HMBEMG1tyffy3rg640BOYJXyBWLhSQMmuqWWxzomQVKIh5KlAVi5q_i7MiLOnMCzgbopXgHquBzHAiZlhMP7FoyB6ruvtDIOJJXLph2ct-bwbFkM9fwBK6j_beuwEdMz8fDYiPzYsQp0kwJFv1_vcN6ohw4feioNu0HRjLkUBpQ1U_Y2cC5cXNB_H3u-OxOa1QHJ1frDPyoaO_eoabEdcLfvKqFP7zjP0knprmlTAmixcqf8-tatjLrF7kqQ67rPYV8Tl0p85U2winIE8jjcYlSosyT3rfCLma2yUl43vLCXFx7cEuxo9KwRO4p6f8ZIrcVn6Uz60FLPjbvEc0=w707-h530-no) |