Головна » 2019 » Березень » 11 » У Кам"янському НВК вшановували пам"ять загиблого в АТО Хмелярова Олександра
6:28 PM У Кам"янському НВК вшановували пам"ять загиблого в АТО Хмелярова Олександра |
Багато років наша Україна не знала таких слів як АТО, бойовики, передова, бліндаж. Але на превеликий жаль, війна не обійшла нашу державу. І слова «Слава Україні »- «Героям слава!» тепер набули нового змісту. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, й ніхто не має сумнівів, що ці герої-хлопці, які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон нашої Батьківщини. Кордони нашої держави захищав і колишній учень НВК Хмеляров Олександр, який за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, і вірність військовій присязі нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). 3роки тому 4 березня Олександр загинув смертю героя, який був у складі кращої групи спецназу 73 морського центру спеціальних операцій, що виконувала завдання з патрулювання лінії оборони українських військ. 04 березня колектив НВК вшанував пам'ять односельця урочистим заходом. Це краплина у морі шани і пам’яті до героїв нашої країни. Однак ми бережемо спогади про Героїв. І низько схиляємось перед величчю їх подвигу.
Вічна пам’ять загиблим…
![](https://lh3.googleusercontent.com/aDPinwKrh5c3SdJvAW-um7jnWal4AqxE8Wx7kB8UtZJuerRF_A8Qgg4DK1GwpPjysbInQdCbNQZ_qD23Q-ps4ah38na8arzorgTdVzli-BKiXLcNFJg5gM9Ept-noP5fU94P6UqLbBcS9-HlBBYZrnhem1lvVZqkrqpGDSov8D0wNd0ZMFmRSXuPpOY4B8sNGXmsu5fp9RX8gnHI74if_21joxwPgFjIw60_UhYvNVcMqLX71NOFgyhqLp4qU2OIsFv6wO81DmV6Z74E1nXBfoYvo5vrN4MxHJOVFWabGRgjcgOuLIjlHrmnmPZrvQi7kWwoapKFVvuxE3Dnuzs_BjvgVAGNPDhyAHfLkVz4bSfZqMhXRLFibc6gOcd9DW13aYnU2bIF3sDEaiYdg4Wu22euVLMCXYRSi8kj6fjC2BC-2D4WRnuQBFBsCZamd3xYVlRwUKR8PVQ2k8a033QyGH4i53i16KT18kusf6AYKmaQJMcCY3C8_lWXE37GxsBvnOmdFc5DETttvSOmQdk_PRLna2g9T6sC05utivMKyHZSi9niENHQWc67851h-bxEUGC4JfjW848J7zuVRCAcaQzAIM8NZnGMqizDxUbFJh-CtEHB4jQki5DWT8O-wZ9WwnCi-3mHo_N8fr7pdpcwL4-MTZCXHF9NgTdySC-M5YolWk1XEkSP2wmbAsMAIMWbA56A1nEGLfyCp-dJVvF24QngCw=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/PR3ytHIZ5PSZFPmLYKapapPAnSt5lufg0YFw_qrldsb7Fxr1Kt7igIFGtvQfiroM55K0Cobmx38sfLLMVY1Bje6kk7mljJpUfKMDxoUmOpBHyHAR51rCXNGHtwfPiatD0pO75l4Pq1nf7PDCtdT3a2fhAMwrsXRpRfTUgouu_bAe_pZJ0uA4YNsqGxdBd-vsKzNz5i7VpIwNUhc_1aLxKRCBrVWhZtIkfKJlUrGwQNXKnPNjAlHS2vqjFf8U5p0u_pXbboyYMKEo6A4uhWoOOk57v1AwpoZemA8tCkKd0AjYSZdAG5NL7kujQt30KqyvuI1fqlI8VlKk4Hg-_oLukUifqIFrokdVj5flCwAk6NqWE0Jis_8IjoVXtVo5DjWRmKMbb5B37AtK9fWBRVBMV-_YC_Lc7UYjeklEUJyVg2qAORr08LLr0X9QDLaZ5CEAShS6IUMnD7ZhX_QnvQiqC4JUgYSXR2NutFz6uCPPVobQ8Uh_3dY0qF6adgb0_3yc-atI9Ib8gn-ab8VMyUfYadcdDdG-7dppew_1l4ZewdN9dW06JMICNuDTpnc4Dws09ofx8VVkEcdm10p-ZcqMTtcPF5-wbp48Ho6LTik34zhF8nWd-iOVulMDxr1IJ-hDdJy_dU8cx9uwEizyh9k9hxlCjMv3QWsn63TAcVJ8MaFR_Y25FGJSWoefh8A5kyr8KjQ5By6A-rzGxxi6e9s5Wd_JvQ=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/MVZv9J75DmAPTVNAy3uUIokMVQX20cSxstikiLxEXCIWANl9SxIXZn_fzsg1oJ9NrOBM0V234wk9nTLNLIU_Yo4L-8zD3XSr4jAMZro3Qnv4DQtcSLD79MSDfu_iRvuvdxqODZRzE5kn5aeXrHSO9H6LPhBRu4i6jJ-DE38cGp9EEcAYC0V2mtu4k7f9dVenGzs-C-kQiUp4lSOPpPsR8LTfpeBHD_d0m-jgAbuUMIrwb-7P2kxeH04q0J3SPu1CcXME16-VWk6FK1rj69MhCyJTkvVXJPprIrvP0UD4NYXxoDJaj_6zX9COUlKGEyptskv6aQ-77DUb9ltciZhdUvMcOYjldp23oXz0SUq9iK9hJMQxlIgGbGzn5QvhzRhaBusjyyxvY5UunUaORgS3Vq6aMGD5oEHk9w6g-FdFLgURRXvL3sMdcKjSWAJXcR2l01HxA2mS2Dx3eXJfqA-0kO_uJPyGFR51F6eTasBE_Fh74JH4W_ijrr_P_eBayYvrHB71_TPt9t1n-7HZFMXbHcl-wi8NgQfAzmgp3jIIncr6O-oxzuiP9vn535pEJBOXPfluV4SHqFFdJp7FpRpndPsm8OiyGCOJF0nEZVm8kFrGRVKCsFnRf0BbV_47RaIAdfd5NdZIch6DfjBP3UgwvZUgGgQInnhRIuPxJoLKQ9OEO3xDpXwvvdilNNz8txsWo67fxrmO4XkAwCF6XT3Kmj80vg=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WyYhUsc9BGBODBVO7FCOI7u7uexCJPS3DC3y_IROTYKUtliWvjrUiuWrRYNQ_UMK3PtvU4QWn66pdRtsw8Tp0yldfPHm4bM91THkcFIKJAq0OCoUBV-5FkSdqTZIBu1hWsRbv-6KfTyHOtw8DjU5mWY2l-lrDv8wkNPlamHvH0juSIrHz_bdi8hYqcYYIMc9Hp1zzsdjw10SzhDBP2xbjMluCI4ZF8j8EPmqgTe4uQKxEVThBOEpHNYond_UQwNQ4Roxrl44Z5aJauQNAhiIhgr5VjxrjjrkCDo77yW68CjTmg3Jh9bcsp1DcGAon9nWh9BW5Ws4WMctHvaz6bgs8AJqzCE4ebx9tWS8QqdLHpgPA0luqmQKsQJqr8Aa2M2zr0siX202w8OR3y_kUNPLU6UHKn4T0HzrEmO9NFMsudF3mjQugr1EqILYW87TRDT9UfiBslThmdG457u0tnfPgWEEtM6Mt8uF9bcyMtdQ9BLepqkWHsarNTTgaMsHgHxtzHVzOQQlQ1ov_4eDUIuss9Aa5hW0ZEwlqB73Rvesw-2ww3b5n64f90cGIbTMlK-Ik7hgJVyyI0XKgJyN3p-XS8Z8luTpY8yVEvsuqS-q6Ey3hjDnSJezm78Bdd0r9kcRRw0toVU1HeyCWsFfE6aatUtGi3qHiGqZiKAkBODEl8bXXcceVzdBftSB2mieTDc2tEvlRnJpfV4b0hnZ3YCf7XFrtQ=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/6o7XKri-yjiYHAzTFtdDCo_-7J2l8uIFOvDJKZcD0q8p4pQYeoT1jKWFmzHxjWKWfm0Hzmv9cbcAd3eqaD_rcNh9ErYPrwkZa6l8CLSMXPXYJ1NKSUZkDmQoaRCD6XjXDEIZeltTUgHr0KdHDSVuTCFffkEppo0yGx01zj3AsIJqaYTS6MC_cvS4OVq2lcadAQisgPOL0Sc5mY1EzZS2VeVhKccPUWOUOsAyqjPSS04JbIfs4e6dvvIb39joS3YeiHtXxcybLnmNPN5LOsLCfYNcAWKZRdXc0ieelhj5EnFREnmwZTspbBPSow5b6RBTjoFMyKKeWMBaWX0fXzgbBhWAiVbpBekNOeSzezqS7QSEUDF0RSRjbqlm7YL7V9Kxt7GvLmFm-Qdlidfclc3UYC9dbVVzT0MxhurMBa4fLf680ePSG41JWuIwvWq5BP5i8Iv6Gl24smqq2ts_8llWtqRe2I1sEYXOKww_DpAGTm7oIRaKHL49AlhVeeSfxWmERHHhEjzMjqhjbMQmeGmgTpC66o7qSWVK10gZhOr7bSOTxTQm3xRbfO_fIPvOQyeoi8YWvZR5W3q7Dgjt0-dtXLjUj7wfLuvwtu5kUfzv-U_kTCU7FG_Qiuqnu8viDl9_w-tso9AXcsEZKYDlBfFh-Q7lzjhyATOT4fW-Wuy_49OahSuJHqYrFr6odVCfysEppsY0KqRtLY-BnZfOa3VHxgUOBg=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hbmxjqcfHn-WoKl7Ze6UwtF8577PgdrPxNLUUL0ekj9z-UoFAmqDd7F8fM-H3T8SfqZynPn_NoCOjRFAiBIaKZL_qHNCknmx_ni9wSOBegKJB2p3CkH5W4eahsTHf5z13QcdAt7fwDsBlRhH8Z7GB1hidgUOaruBojrhzA8YIqw-tHmVAPtbCnnfJsAe6DMM_sV7GCofEx2yd_CFsfwvTBrOwzCyW3EQlsTT4kHuRBhUOWMKE37CyHKXA6qzaKRgQdf17nb9xA0BxgW88NovWdrhrrsGgGLJIaqoL2mnGrQGM3c-gCEsS5CRVN3At7XAgRiPcpCoMUhGzOvdufqabvywPPsjWqpQ9IBTJ6z_tUAr8e_7c2kHWCeJnQqgKI1BlnUipFYpmKhmqGHi5TJsoWAjmFaGOPNHB-FSpHCF57P-xYHoTaJHo6x-ehgEljzQOep4M6yi_A3uTUUy-xCVJRKKcpn0eft8L8cy72IvmTvpReTh6IvzKTPnH5pSDRE2fSco-Qu4H21k7Z1Wyxfjac2u4epRPEEeLGdsWLGMdNH4ML3UNbVl8imE2URC-Rr3iktvEGxu4GkOvICZjxzQ2heftX05LwhLdb4bmFgbpQZObNmzeNuOD5w7-HImd0V8_yPMY5AjTxOzsSYk6PTWq0Y5SG6Tjm06N2qEs55dekMeyg7pKos67-uWP4Fxq1bkoL-QPuO9YpojJ0fNXlkO4uoYng=w780-h585-no)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 335 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|