Традиційно учні Першотравневської ЗОШ прийняли участь в урочистостях, присвячених 69 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. З 04.05 по 08.05 в класах пройшли уроки мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».
8 травня учні і вчителі зустрілись біля пам’ятника Уляни Громової на лінійці «І знов приходить Свято Перемоги!». Вже другий рік поспіль проводиться фестиваль військово – патріотичної пісні, в якому прийняли участь загони від 4 по 11 клас.Учнівські колективи намагались відтворити атрибутику воєнних років та продемонструвати патріотичні почуття сучасної української молоді. А 9 травня школярі зі своїми батьками, працівники школи прийняли участь в загальносільському мітингу: несли почесну варту біля Пам’ятника Загиблим воїнам, читали вірші, співали пісні; а юнаки, яким виповнилось 17 років урочисто обіцяли палко любити і захищати свою Батьківщину, в дорослому житті бути гідними громадянами своєї держави.
На фото:Вітання юнакам![Вітання юнакам](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-13/1.JPG)
Лінійка біля пам'ятника Ульяни Громової![photo](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-13/3.JPG)
Переможці огляду, 4 клас![photo](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-13/4.JPG)
Переможці огляду, 5 клас![photo](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-13/5.JPG)
Переможці огляду, 9 клас![photo](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-13/6.JPG)
Переможці огляду, 10 клас![photo](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/2013-2014/14-05-13/7.JPG) |