Виставка новорічних прикрас
Традиція прикрашати ялинку пішла ще від біблійних часів. У різні епохи ялинкова іграшка наділялась певним змістом та функціями, мала свою «культурну біографію». Щоб підготуватися до Нового року, не треба неодмінно купувати дорогі новорічні іграшки та прикраси. У кожній оселі є багато речей, за допомогою яких можна стильно й оригінально прикрасити дім і створити святковий настрій.
Готувалися до Новорічних свят і в Старонекрасівській ЗОШ . Напередодні новорічних свят у вестибюлі школи відбулася виставка новорічних прикрас. До участі у виставці запросили учнів 2-11 класів разом із батьками та вчителями, які виявили неабиякі таланти. На виставці представлені саморобні ялинкові іграшки, прикраси з підручних матеріалів: картону, паперу, мішури, тканини тощо. Всі роботи були надзвичайно красивими. Від деяких робіт аж дух перехоплювало. Ну невже такі речі можна зробити власноруч і без затрат?
Вчителі, батьки та учні постаралися на славу. Після виставки кращі роботи прикрасили новорічну ялинку та школу.
Кайряк Н.Г., педагог-організатор
![](https://lh3.googleusercontent.com/Lcvsbqby-j9IJVb4hDBOB20SXHtUks77Zv5rqHWNo04s7XCKqDyAIFFVoQWATGTTTy9gyY_6Psxbm9peyqsOeyeg1oqmtgOmDz_bM7hstXeyNr_w1YJ0jrqxKzhkLsxBsD8V_oX6z1KxGHuhh5tiYgwOwqH4xHokuBqmP0yeTDyHVsP51zDsdv6ElODgcxpwLu1elyDObF6NSBGCzc9GjovbhJvsIhlnYA5SVSuDkkE0OsqJ7czS6l3EwhK3vi2--hVXkdXQ79oCVsQv7X4wcSBHv6hmGE9AdMy7ig56uvMmn0CzPiZxk7djLqQtImj0wxCfwO5VmQJilnQWr-SVAu8Yl7-Oy6P2z4-5zr3b-oBWRkFIgHJSQ8ILl9KC2vBgR7Sf_iNad3s0l_YI1SqE7tHiIdBNUE_UHCdkxcXZHGAq18T_Mhi-ehF7X-sisBffiUXjew80g29mTazTuZ2dYqAKkmlkti0uM2P5wXHSXeXiwkTV7JEZMbGECnjDGVs_8D7apkGkCOCq4FTRZ1jgPbtwMVw8wgtM9kuRuzLrCHYx-NUWbPYsEwUij3Uvq47N6vNZXyR_9Yz0ivhBsG7QSsa3puVGwjEkLoYAgM67d4JnEaBGHlhqC92Czt4M0Wu_trdWxRBodqgdqxQ3Kgawz229yJu5aspVId7n3llYu9u8taeEx6qNQcLqJmCIVt90x9KhpgpuL2QKHceB1oU=w662-h497-no)
|