Учні Кам`янського НВК відвідали Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
У Ізмаїльському міськрайонному суді Одеської області пройшов черговий "День відкритих дверей". Класний керівник 9 – А класу Саказли Тетяна Миколаївна запропонувала своїм учням відвідати районний суд, на цю ідею її надихнула адвокат Брошкова Інна Георгіївна. Саме вона розповіла, що в міськрайонному суді міста Ізмаїл щорічно проводять «Дні відкритих дверей». Тетяна Миколаївна запропонувала класному керівнику 9 – Б класу Нанковій Майї Іванівні в рамках Тижня правового виховання разом з учнями відвідати Ізмаїльський міськрайонний суд. І ось 9 жовтня школярі в гостях в Ізмаїльському міськрайонному суді Одеської області.
Зустріла учнів заступник керівника апарату суду Наталія Сиротенко, яка запросила школярів до зали судових засідань.
Підлітки були ознайомленні з історією Ізмаїльського міськрайонного суду, з його структурою, також Наталія Сиротенко розповіла учням про те хто працює в суді, які функції виконує апарат суду, на конкретних життєвих ситуаціях пояснила, які категорії справ розглядаються у Ізмаїльському міськрайонному суді Одеської області.
У форматі відкритого діалогу школярі з’ясували, які саме місця в залі судового засідання займають судді, прокурори, адвокати, секретар судового засідання, а також підозрюваний чи обвинувачений.
Також суддя – спікер Яковенко Іван Іванович з метою запобігання злочинності серед неповнолітніх провів з учнями бесіду на тему «Особливості здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх. Відповідальність неповнолітніх (цивільна, адміністративна та кримінальна». Учням так сподобалась бесіда і стиль її ведення Яковенком Іваном Івановичем, що вони почали активно ставити запитання судді – спікеру і отримували чіткі, зрозумілі відповіді.
Діти відвідали архів суду та мали змогу побачити як зберігаються справи. Хлопці та дівчата були вражені кількістю справ, що тут знаходяться. З цікавістю розглядали стелажі зі справами які зберігаються з 1947 року.
Особливий інтерес у школярів викликали камери тимчасового тримання обвинувачених.
Зустріч так сподобалась учням, що деякі з них серйозно задумались про отримання юридичної освіти.
Наостанок діти із задоволенням фотографувалися в залі судового засідання. Присутні висловили своє задоволення проведеним заходом.
Дев’ятикласники та вчителі висловлюють щиру подяку адміністрації Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області, а ще особисто судді – спікеру Яковенку Івану Івановичу та заступнику керівника апарату суду Наталії Сиротенко за можливість відвідати суд і за неймовірно цікаві екскурсії та розповіді.
Саказли Т. М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/G3Vpz9LDjaG75DpwiBph0m6LCF2mXkqvSue4GXNrBTI8mkV32cF-7ER9TT10A2vpJkq-B0cCkMqssYcW-W0b9Jjmf8U5r3SXWKjX3m-d3HmEU42hvvLFd_c3gV1rnSxunlgPYCH7kI7rn395DbF-3TNhSX_jGNEc2WIgSZWhQo0YQ37NPYqa_OC30wOnz9bKWwqPo6KqklKiEzecKjbpQ-Og_RqODpo1sqyfR4eluNTpVfIOFALdZx_yjjnNcA3_jLV8sKI2Ysk-vOyHfj-16ky05JCXpiFHoF1-GaBgIL_nWi1EI1lcL0Px8WunpwFX_Xl137dwV8cbYmrTwBxcuOgjU-hGADZ1iI11m2WSvsdOzLpsAQOe1R8ndQ0DKGkjVx4jDexvssxDq5y1eTIOsI26AKY8Ulnaex8uEL-UMU0ySCjPE5JMZGse8SkwrIjaOyNtMLIo2AMIL_O0nd-L_CqAuvfAJnaFQyqhIzxelw5nkqogGRZOc9jOtZERKHzpps4bVVtMpOSBBVxwGD6sRfpijZS7sJgcqitJMwWaLTGurITlQts3WtNtHoGYq9MGcvX9-XT9CObtgNi5j4wjjv3Z1INm7lnKegYpcfzJ_Qts3aUeqwP99r8CFFtTFddENZB8B65pyDar7E8-PUb43yHjCRt77RdEJZiyqvyG2sxhr40bkDEFqFPNtw=w1280-h853-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/KIdCSIHqjBNWLkXiApAahA9kgLA-RygK5Z_k_Na2kjYOY_L5uXTLZ-ZPWcaASQeGVFin-KxcMVldg1wxpvd2cP1SZg72Cn6I4gdYC4Z98VkT9VBcziDqY3j2zaZI1BiH_gFrNheYvRzRMqRKcmb6CH4tM-BfODaTx6dqZGzqGDl2QWcimb3YHjSfw-zWuPt3_X6M5-bLCUTzzeMiiEdtjdcuR1T6O6eFewssN0PkEDK9Y6x1YrvaXTgUOCgS3SphwW3OnH42zFaQ7e4rDC8yZgDX4GEZT-0OoZXk1SPjtQllzQrQnl13t1z66VmlTSKlujIYOuA6qkiYbnPdivmq1Y3kQQa6o36BCea1GWXMfPFGkv2kdv16KqJOZlykNDarpb5GHLa9pPqnGHBQ9G-Cog3B21wtbFevoGdybCQ86m55lU09U-xK7sjlL3eGvN2C56WbuPv3ARExQrO4E5DCfjo_pSL-RuFcfc8eTrKuBagfi8zrj3XkH1naVrnVeXMYYJZ4LG9zoY7tZZLAzWvVckjULV41QEyIVvYW_PPhWi3jV3NDAKWwQBQxx5xqvcXRi1uUbOuSMyXi2svaGy4yhwPeUs9tiiCB_Gjfr0uvK_B_vqTq4a6uF4Y_wYZVQkcZwXxWuFtbvmjtirdUDuufVOcJp_8LVysAgMoLdbSwy8BoF2zzb1ku_Cltmw=w1407-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/kV1EYgduPtpZvnxgDjYwLPxyYN-lSY_8IEblUjdQAyGhcVruAx9jvwJycsP0Z-ezQ-8sI-Jc-_ya5JutwvABUTbYzgIbxCeobuq_jijMPwRg__jUY3Hd-07rZoh9E-HBPJ76veLXYeC5Ood2xqw0Q_sfl1867vSD-CYKk7XxtvUS--C0-RYioYquSn-YwpHXGM5-1kGaP_u9Ys7vk2UCML4LEPfGEaBGCOPenFZRUFSt3HKAV0juTDrEr5FReFu4Fxhf1bYmJucCwnkIpLpI5kzH4yYMSjVdGHFmP0_TfMeVA3GRteHP45NmZYLyk1Lctxy-O8M2Mj4w4ovDCOoJn55iUwnDyb7alUPJ5HANQiW-oc2BefYa5pke6-65eRtJpYIOG-qnu1Qpds0uAfhyOtnn3DthLe92xMR9-stfJKMcQHL_tIK3PlfuBQ1peBbm7r0KvHsRLZihEjRzJ-kv_fEdPUM3GyUx7dJ8n1uuZ6A6g2dMcUSRagT1xNyYp8gjSy9THnQZGbSlWjjtDt-H2Roul6-KkLa-nxcRgh174jwfWhNCZIzbTvLgEG5DOJtgaehy5hfkMfxPNCRYPcaQjJIrAy_tesB_ygrs5V2jvIFMbutaBBbBIYANIwb7v0QgXFoD9BYdwy8Yl5wre-jfsVNQXFQAPrccP5xuEjju3XkvbRX5DSN43JkO4g=w1407-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/LagvU3cICdlZLeqo607i0b0vPcTkr_-nW0gCn0ukyZcBtBMNjYosi024hnzw-A5bbWZmXKHoE-EzzxJfQkpVKeyyQ2UgPEfebJ0qGj0aMfFP1pKyN_-aBuu6TDqencrOhpZEa1hq0uGfH2JbodLv-7hTvrBXal4dW6deaW0PvaVpZ-r_sNAGI9hUSrxK-zdBdk_TT7r0tqlY8gB7QogNzcKR8Pf6KketxlpxCk1zunk5iiDpW3Df4DR08D60N3TTqRjOXbD2R7AlyGSpGM75e7kHt6tkOpPLOmVxcpnmQxQ9MGK_qoHMTNa7Vj_Ff-5XgeEw4HDVoxQ4ZEDafxwZiNpy4pFPviRtkJ27lZeJhjbu-oih3Ztc15x7p0KIwOiQWgT6GhUTx8NxSn8-8Hsu3Z9qhWOJ-vsWnl5qb-MNrc-2E6In_DSjF2qExHSWnP3OyiydIwpewb4pKgTqGMmnGxLdIy2homaaCKhA0TsNQYqGH7fskso_93u7KaAlk0JtZK5mneO6sk9xG_FZgK1LyoxNU6-5KIZ3ZCUu9xjGZravohx6gGH2txSUpqCv-3ctZw2gXzgLBfLd0poA0QvAmHwpnNcAG0ADk_jr8qEMAIpBNw2RIkXIN5r2uaG7zfZ6vwzlBXlvqa9TenquIHHLpu670WRR7dcp_oceQ66mvErRLzln_tGF2zdzrg=w477-h318-no)
|