Головна » 2016 » Листопад » 29 » Учні Кам’янського НВК взяли участь у 12-му обласному Фестивалі англійської мови
4:26 PM Учні Кам’янського НВК взяли участь у 12-му обласному Фестивалі англійської мови |
26.11.2016 року в Чорноморському ліцеї м. Одеса учні 6-х класів Кам’янського НВК взяли участь у 12-му обласному Фестивалі англійської мови, який проводиться з метою розвитку творчого мислення учнів та спонукання до застосування креативних ідей, зацікавлення учнів у вивченні англійської мови.
На конкурс драми англійською мовою були представлені інсценована пісня «The wheels on the bus» та лялькова вистава «Колобок». Керівник гуртка «Веселі горошини» - Томєва З.І. Консультант з англійської мови – Лефтерова М.І. Учні були нагороджені сертифікатами учасників фестивалю та відзначені за артистизм та креативність.
Учні побували на екскурсії, відвідали визначні пам"ятки культури м.Одеси.
![](https://cloclo9.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/53dj/eJnscnDfv/jx0D4ULuM7Y.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo40.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/83yN/7LaPjaCRD/RY4w8RDkzLw.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 535 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|