Головна » 2017 » Вересень » 20 » Учні Старонекрасівської школи обрали Президента учнівського самоврядування
5:40 PM Учні Старонекрасівської школи обрали Президента учнівського самоврядування |
19 вересня 2017 року учні 5-11 класів обирали президента шкільної країни «Дивосвіт». Цього року було представлено два кандидати: учні 10 класу, активісти, спортсмени, відповідальні особистості – Кулаксиз Денис та Данілова Ірина.
Шляхом голосування І місце у виборах зайняв Кулаксиз Денис, набравши 94 голоси , а отже став Президентом учнівського самоврядування. Данілова Ірина отримала 74 голоси та відповідно отримала ІІ місце і зайняла посаду прем’єр-міністра учнівського самоврядування.
21 вересня в школі відбудеться засідання учнівського парламенту, де пройде інавгурація Президента та буде затверджено склад Ради міністрів на навчальний рік.
![](https://lh3.googleusercontent.com/0MCUIsogsQZKMcxdinYLqBuwr76b8sNYbhxaxfVehUINm4YY7SAy28XB5PahjGFOc8dZd9JDTWELr1y6P8BkVtEiXAWs2A1u8hQqun5zX1vSX_X8-QEPw0ncRq0kPtiE-8dwo4lIIvnQlGFl46ycxIMDCs6zc8JsIKGwv8G3HrBdX4UVs3uV2Jk35taYPPbeWYCi2XO1g5UoyWl53zxJLup12AeP6tKq22rOc8M6TlrQyjXUiI9GBidcAUX53XiaIicKVJvgaizrKvFLmTbW_XqlrOvAVFuZYOgJ3r6f4FSWgOo_sA3TsEwpSuF61e8REkP0_uHdVqdjmFEJmLjpUvZxzPaj5JXu1k3IZtUWZhW8Z6aLOr6h9iwPf_xBosyTLoeZaVRPLudULi162p_rH1iDyzsJOeyqFKQBxCjMopsitOmnypW3ocgyeZ4g3Ro0iQ-qUmETxl8ehwgYmD7QH6GHTBlnjIwYiac5A8PqZB3kMsYY42u0K8uw2Xd7L22OkaJCNV1LVY_pi2986AVL20X1N00xJkITZIQF9HqZUDoYuPzkVmJBv6ESS9_Hay_YqcWpoIFsl00M1a8pUnSA4zYJCJ6VJikCIAwF4rmJSNKmYDO-6WKhgvavsQc1spPT65VRD5LTwoTfLkL9VQy4cK_2ChpHHF3EWzM=w336-h448-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ICH5fX_4h0ovJCtK3QqkRSNfcti3qGO0shY5BWig6WTMTuP52V0WaKTOW1y1JRXdvrCLaTwC5dWv5BKLCP84YTtZ4UzXslBpA0dYj3W8PvqQkbNUr-wT1v2JK-zydECov9wbeoSD0Au7Is3LBx1-y9tDNvMcxULRiCO_j3Sh_TgAz5zMWHVGXS-hZP-1CfrkLj7ir7N3S7A0mRKKtXZpmj_t0o7nWZUfAo4WIlhK5QbLa46d0qWJdWITo4Qood9uJpOj1Yku4elU4XqO-nyXI3yLul9m-eJhgD68sa0Nf6_9Ufwem58L_CbgID-DzGtSYdMoW0qgt57C9IZhZPB9f0x9uyz920djHSU4ZV0rM9oAlGmILZMTRVPqFTjhtH2FTjOy3lW_-aH-cl8IJkd2nkjN2w7-corkUZbfVejP-eJTHB6oXiToeFqp_vGxUwSYtDIxOKVyVn63tQMHm_2JbQCDlvw1MT7nKlqhjN-MX-6lj3amlS0O7GWHYX0u1iZlT1c50rK1I-5qk9n6vTvnU8cjANHLqDBMP2QNubLytcqPOe0ok6nus7z6u2HEr0n52uCFW3o5we_gZqwmhKp7SKKvFcEGQJXqGHJ3B58XFmrggT3M297qmH6s3JT8oImGUfQYTxuPGcPJ0PRRW8hfiqUz-zlrvG_4XR0=w336-h448-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ZlbMkTqUl5QReETObszUCmv6ZBfKDDAvt7m_Bo4ezfmoFHT9XxsBwbB8TRsVmYml81VZztaTkXGCziFKaKH2jKH7vTZrBWJRhyg8UZtrjnoI53TIX4EywztEdTDSW1XUlH5lTEJYh_yHKej10cSaBEHyz0q1JNmhx4CWi6vdycBvnnuewhW4IwePM5JsXhG6CaUF9TXecfe1Ej9K3Uz5zw7-aEVQOgCAQOfg5mLAcVCfr_0NojKExS3VVn3ZzOkgqw1vwTY9aP9zp5pmwHS5B8qSbUbIKTCGiZV-wu_IEbFMuXMBpkZ0LIo29FjVyfSYFbipdW9NIJDhGdm7B6AfLwpkRK4Td8o5j65gOpFKmXM9CQGfPMYQazj9OlbuEJCYPNsblPtMzOfv5MbZQB8GCLUg-jzdnL_Yo9Fq02no14_m3yo5PkIErFpY3gqtpw3XS2hC-AXEHytqbU9W1NbAfD-R8ixQ_xA9UAUtW8j5iUorepvhKToDrJ1721a26m4ZkST4_xcgaJPOATmKT7In8VGCywfSIfbqqVmspXO0jmrChTk5Y_A7Bun0IJwQQb9c5XaF2WO0ctH7LuvnUKPtqnFs84YVfpcN53C7MuvX-TLlkOLgDF1mB7b4NQ7Q8cX1KCSo8eOaJ5AeSFPztkkeOSpls6w9ZtEr2AE=w336-h448-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/OhIe2ZP5RNoHSxZ4A6-f_R6_Lx8xiz6QYR1fsp674Q7st0puBPxFo9tUX1RmOSwSE339vzwxxZUxvBbOVRykopR3m6FfFzpAQk2TYUUbpImiJYI5bjjIYzwdZpt4uPghgrnDVQwBan-CrHsDPZWxUimXycn5u3atAGwFnKh8QmSFE7jmPQ4VFLEqVkNf01wGM22OIFbXknMqAQDlN9fXq1R8oWrhhtRfduPu6WD0r_2cOn6WmnQ4kMa0eKpxjk1l_e6UQVPf35t9lh555oYnr6luhhP9L1jmx8_ba7_ojwYlkDr2TfH0VUsEqw6ILeaUHVKUkhLC3Z6SbHbst08RG9--_3t5bgpRgsta9zosuux8d9v1TdQ0fXm-njsvuubWDWJ4izJ8ShOtla_j567k4up93SoGA0oI-_HtAPgzmChUoJiRC1AuG7L_rweRAZAJBnpfZZ47QYMy31ibNJitVI4D7cCr2TzCRrdNIbyqzrHV_KWfHs4DNPFctPZZggqIIeB3uRwZJOgsrV9Y3u7YH83pj3b9IZQN6CCRmTaC0SRbag3bWM8ho4qGqKSnf6GH5w7F82blY3kJBvSulJPuAC9RoSOVxrlOW7B3K_0ph5linD30S2koUyqjodijz_ZfYArK_c1RobnuT2_F9U2qCKMVNkUF7KmZwCk=w448-h336-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 517 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|