Головна » 2016 » Листопад » 18 » Українські вечорниці у Ларжанському НВК
9:27 AM Українські вечорниці у Ларжанському НВК |
До Дня української мови та писемності у Ларжанському НВК під керівництвом вчителя української мови та літератури Паю Л.В. пройшли українські вечорниці. Учні 9 класу донесли до глядачів звичаї та традиції нашого народу. На святі лунало багато українських народних пісень у виконанні господині Паю Л.В. Гарного настрою додали сценки у виконанні учнів 11 класу Іващенко М., Черой Ю. та учениць 10 класу Поліди А., Платонової С. Заворожили глядачів запальним українським таночком учні 8 класу Баранюк Настя та Негруця Ірина.
Пісні під караоке, цікаві ігри, змагання захоплювали дух присутніх на святі. А на завершення учні частувалися традиційними українськими варениками з картоплею. Вечорниці залишаться у пам’яті присутніх надовго, адже свято, яке подарували учні 9 класу – це частинка історії нашого славетного народу, яку неможливо забути!
![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/MRaF/9AEWfBC2g/Xm3qUbgcank.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo11.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/HoKm/vbzsDwNxF/82iNq7scjUw.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo40.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/EXSS/gF6o48wq4/1479059913766.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo40.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JxgC/sBtWdJ4q6/1479059970844.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 582 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|