24 і 25 листопада в Бросківській ЗОШ проведено «Міс школи -2016» для 5-7 класів та 8-11 класів. Всіх конкурсантів було націлено на тему патріотизму і любові до українських звичаїв, традицій, чарівності українського вбрання. Головну увагу було приділено інтелектуальному конкурсу, де дівчата заздалегідь готували питання про рослинні символи України (5-7 класи) та питання з народознавства (9-11 класи). Дівчата виступали в образах «Мудрої дівчини», «Ольги Ярославівни», «Хуги-моховинки», «Мавки лісової», «Роксолани», а старша школа – «Оксани», «Катерини», «Проні Прокопівни», «Україночки». Яскравим був вихід в українському вбранні з обов´язковим захистом костюму.
Міс школи-2016 стали -Баштаннік К.(5-Бкл.) і Бойченко Т.(10 клас), віце- міс –Щербина В.(7-Бкл.), Шпарко Н. (8-А кл.). Нагороджені титулами «Міс Талант» - Смілянська В.(6-Бкл.) і Черненко В.(8-Бкл.) , «Міс Чарівність» -Лазарєва К.(5-А) і Храмцова Н.(9-Акл.), «Міс Вишуканість» - Гребенюк О.(6-Акл.) і Соловйова В.(9-Бкл.), «Міс Елегантність» - Мрочко В.(7-Акл.) і Грабарчук З. (11кл.). Окрасою конкурсу був виступ вокального колективу «Мрія».
![](https://cloclo3.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KZwY/A9RnQQxbi/DSCN0323.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo9.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/G6Tx/KaysEqQ81/DSCN0299.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |