Людської пам‘яті свіча хай запалає,
Коли життя знов набирає силу.
В ім‘я народу хай вона палає
За муки, за життя і за могили
Хай вдячна пам‘ять наша звеличає.
День Соборності України і роковини загибелі активістів Євромайдану, в Бросківській ЗОШ відзначили урочистою лінійкою в Залі Патріотизму школи, на якій були присутні учні 3-9 класів. Педагог-організатор Усов С.В. підготував учнів 8-го класу з інформацією про події 22 січня 1919 року, про проголошення Акта Злуки. Хвилиною мовчання пом‘янули активістів Євромайдану, Героїв України (посмертно) С.Нігояна та М. Жизневського, які своє життя віддали за незалежність і свободу нашої країни. Про Акт Злуки діти переглянули документальне відео. Цей день, день 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.
Єднаймось в злагоді та дружбі,
Та й будем гожі, будем дужі.
Заступник директора Щербина М.С.
![](https://lh3.googleusercontent.com/2b2izoYAplKRkG2EEsswvRBSDKiyxN5GXqAc5SXYRMrX71R3Bx7THLM1MyhlY0mNUpWsL3SWlL9nCbDT_3JQ_7lFeHGjrn0dyuwyubMsx5IvYhge4Tu8EuzKDvOGT0yICioyeQepx1bU8Kk44iNQmyvzdHkMo8R1IKcCluJZ3cvlKKJ3r8hjMovTL6DU9XYGpDl12G420B53tUC2C4vfFBSTxaiZo2Oqt8MH2YviUBmYT9kQaCXWc2R7FNQaovNFrdVcK2yR__ML1wa1eclfVXzh1T1AroQsnuKfgICWq5_G4AXeNzwJxAJFcXpXFYV38lQKOGiRwwLbNkgtVj8NmMA2SYEJcp3ruVfRD9J14ThZJrXswCkL7jfyXhKZFaBcfyKtPX4bK9CEvYcNjtAkbKyDt7-GZOonW_kySw0sZyaxbWFPuR3PXXmS66pQ-0UsPeN5MFQRSLb8YbM8kRrvzMZvZWJV3niMq3o8s4mxh7QH6kin4_d4-SbLww-nS6RTEGVoUj-Z6AmeBXan3tD_Ac85p2ujuYPZxg_dSjDM3obSJ0fU_5aFz5Nty-OqY1Z4_Z7OyDreaVr_XgXSdPPZ0SdQKOuSE21oiLY7b8z1BWS5ZfOaFIYK6KNA7vWrMNEgycK42B92wQEF3lZMj_GENDe09ufN1d0d9Q=w814-h612-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/XcaG0rWk_c9u8jV3huFIDwfn7s4EVqXfO9mhgkCvxJPaIPSznVVc3UifDQ2CY6AOSfhRGVjI-EzR7OMcjMRHCUBc_UBOukg6xFUz0fQdBbcpcDvckwQ3_FWnFQ4awD83c87p2emYGWY1p9fEREp8cxZkK_Vz-TYeE-STXf26amoO9bYpvaTh4TeOh3xv31-nDQPJ2uEbyLDk8RSYGBUevASQP4E1cvR0m2-R3Ui7x7prvoDc-55LWiosw42B68cQAGzWBLo-hMUaIoE3ToWEy-oNnQT0Rpn-zcR_Ygr6JTWu1mEW4nbg7zF_10y8qMu05GKy0kYQ7faEOj_24BOw6ySvQOoxISlCk7TJTJB1nY3VjqZq0tGef6ZRzuTX3-v1uMGFt8eR_UQnCRszzd-NcsdB5-6VlsuH77pFm4jIQJYU3oHPEfFlmN9L2SdM9ezwGjDqob79f3BwMBYk3L8AZAyNmb3mfD9J0ac-o2xDe9KUTv8Dt88XDBvbSHoTjxuIib3FFooFmTfpiYnckx9BGjm0dPxlWFi8kYbKG_-6T2LrOg9PTPlQzKmDA91CmRx-mmaCqGWq-ZrSCAv4NjyJbhK1KIitpp5bEnGc1o1gv8o_lLFm5Zl6YLq6l_IKoyoJbayUjMK26HQyCyCn3g8k9C9NGIdowWzdwQ=w814-h612-no)
|