Пам'ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним. Особливо вражаючі сторінки, де смертельним шрифтом викарбовано слова: голод, голодомор.
З метою гідного вшанування пам´яті жертв вчиненого комуністичним та тоталітарним режимом геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, в Бросківській ЗОШ черговим 8-А класом (кл. кер. Ніколаєва С.В.), підготовлена інформація, з якою були ознайомлені учні 2-11 класів. Як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, які померли страшною смертю, учні вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Актив учнівського самоврядування школи поклали квіти до пам’ятного знаку жертв голодоморів в Україні. Бібліотекарем Руснак Л.О. в фойє школи організована експозиція «Минуле стукає в наші серця…». Згадуючи про трагічні сторінки історії українського народу, надіємось, що маленький вогник свічечки, залишиться в душах дітей, як пам'ять минулого.
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7VRd/LF82CfunN/DSCN0255.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo11.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/9X4z/zB6fDsiDY/DSCN0319.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo22.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/GmQm/CrK15obBG/DSCN0317.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |