Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.
Згідно з планом заходів, пов’язаних з роковинами Чорнобильської катастрофи, серед учнів 5-11-х класів відбулась виставка плакатів «Чорнобиль очима дітей». У своїх роботах діти показали страшну трагедію Чорнобиля, через призму свого чутливого світосприйняття відтворили наслідки, невидимого атомного руйнівника.
Активну участь прийняли учениці 5 класу Сіромах Софія, Бахмутова Надія, учениці 6 класу Сіромах В. Кальчева М., учні 8 класу Терзі С. Колесник Л. Сіромах Ю., учениця 9 класу Банкова А. та учениця 10 класу Калпакчи А.
Особливо журі вразила робота учениці 7 класу Чеботаренко Аделіни.
Керівник гуртка ОТМ Баєва С.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/rNp8jPD5SQExrsLs5P22_FgebunHe3loGs_3sxQlDx_l9tSMQkNcj1Gmj9lfpnM25TsqnVEG-xXikDq3bapiB5xE0vojsj7D11IKyvE2SmZ7CC8S55JTIoun2OlusBSvl-kAKWch4JjjJkbX5kCJLq0_9APfZM_MDmabvRE2IdvgOLvtyXJgFXUKOonwdrZxy_x-l2tiuyAjX8sdqzY1a27l1cJV1Cb83GZSf1ZZqZf448od-kivLyo_AS40OXs0d7xuYhUxmC6V8nju1NkIq72uBP8UX9fWaGo4_5HhTZA4h-qBISirAQyGKSawXf3BK2vhltxk7fB_bC9GJXm7QYNTTZFiwZ1wxcNbw74ctaHuD3IYsPC-pcN1injIn3IEK54JGZK7HeyQ3Eo0-GBdIjMZckIrioeqM7yJS2mq0_Uht7HhBKzID9pZvRNMj_NmTgXjNwLiUlXdPUkTH6DlEngSBgq1P6upuIsoBLiD2dNyUEjTEoH-wSBN-5rnRgjYYWVbDY4XpCK5N1fUB2ofXCG1qp7VRz6vQnJimMW2k5zJTZV_juW7G-6ti0g216EM7AyR9Yruuehbp0NOxsVR0CrHBgH07qaJGaeRqJn2QIPNTyHnyIn_AaUbGMdZeDpgj9QuqxUges0MxU5FNi9uaCSd4AXCXJ_Aig=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/H2yFqtj3asH2S-zmkuaulxbqC1A4qIAoE7mpSB_63-5GEkfebjIYQKm86c_vHr5LPy-tHiYBPCbGUDgvxynzJ0-qdWHBFzYit9nZody7icgpc7kiPh9OaGGBy4qQk94b7JRflVYcbuqrIfJFk5rNlacPE6qqwf4MJ3MuLYaUMOVwz70N6gmznOSudZMG_a0SnkhegEfGwaIM-ZDYos0S2_ccjPMzqcVYEFqq7c2zlCDpOF4HoJ4ShUoskrfEfOrZ74f4uoK_nbXl1s7QsIQDp_5W4Nc9KsAYrexlbiMqb3ljSODfnHZNnScZGrp6HOTH4vTCPwRkskxJEblAX17upLcYkm0tAuO-E51PwHGPvYjjGZ0hM5V5SQTfhRBmmMvuEGfd1e4ObTswFYhUKsZy8V9BjcBSBwJphmxFvk8lsdJtOUeY2fdR1n_671cE0x-k9dPGtR6Li_l8HHIrXbVzLXFI-vUuoH8nrjeePFDopRLos1jwfmq39QgUHWSPCaXpWrgCWcDe_sl76yqf7pF1GDX5wdjGkSaOJZvIJiHejD2dzP_MP8XdozJ9AANs8ij3A_hU66Aj22apoQO8FuMULlgFevjh1GdRTRRnFNZA5AVcbAiZRASbKkR1WnYUeKpTgpDjDx_25dGyrNOL1klcyzXYjx2cuecadw=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/23DUB8_9vs1uvk4byRDSYcnzb4wafJb2bwYANQcg-NNpMwIxVlhQY1GhYuJJKCxSInxxlVBMXtFeavVppdqz2fq0wKLduWJ6nS8a4n1kmsG_rp8O2MZcTR61Gi042Mf25wAgVACYsJngYvetSlMRlaegkZyo_N1lBDwCPK_TrfXc-frJFk-Vc2hL53hVDmqsSsQiTv1jRWgku7co0IjKxd5wTtvFBU4YkUje9rv8iB8JPNsBVZpc62UgWO5hv9THiK1rIDmt62z-lqFXCNIg31QkLEGvypRhht9qCp-Diq0bN25ZtYpuGkvUDSLAfKxiIdZg8K1hOIaFa9jN9xJgtehrCXPca-4Dy2JO307Ir3Khz6pI6b5tHUnBHoyO2xlJBBAov44h25CEmwo9iWxskul4YEuVpENfLeZ2wijTC5tSTHIzXGFcEHgXj_xxtKaqmJFdgTaNc-bL6Lv_pRyJ3gxSYM_gtXDaMXsbp7tDSmpC2RyXISGy3kPwAIGTke5d6W9RMEg1N3HCh7Ly2z8857cCJqvA6bNjJG9zV2P_9doMlHOjgR5oRkJtyeGX9XwusHjmaAgO6zfeuPGypve61zeuL3vsHYy6fclvKSeVUhQYqMhLIehYrbrOxiytDShHpj9Fjohu9zDXQe73yPPDeGTMLnnfQC4Ecw=w330-h248-no)
|