Головна » 2015 » Жовтень » 15 » В Кам’янському НВК проведено Тиждень правового виховання
8:21 AM В Кам’янському НВК проведено Тиждень правового виховання |
![](https://cloclo20.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/HhhS/HWTtNjmCk?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
З метою адаптування наших учнів до вимог сучасного життя в Кам’янському НВК з 5 по 9 жовтня було проведено Тиждень правового виховання, в рамках якого було проведено низку заходів, зокрема: класні керівники 5-7 класів провели бесіди в «Ми живемо за законом», 8-11 класів - виховні години в «Я маю право»; «Підліток і закон»; «Права людини»; «Я-громадянин, я-патріот, я-вихованець своєї школи!»; в 9-х класах вчитель історії та правознавства Нєтков Д. М. провів ділову гру «Закон. Право. Правопорушення»; в 10-х класах вчитель історії та правознавства Суйчімез В. Д. провела правовий брейн-ринг «Я і держава»; в 11 – А класі вчитель історії та правознавства Пармакова Л. А. провела правовий турнір «Адміністратори та фінансисти. Хто розумніший?».
Вчитель історії та правознавства Пармаковою Л. А. і бібліотекарем НВК Кілафли М. І. оформили інформаційний стенд «Права і обов’язки учнів»; педагог-організатор Філімоновою І. Ф. – інформаційний бюлетень «Конвенція очима дітей».
![](https://cloclo26.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/Jr3H/RZu3Axhj6?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo11.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/5CFE/Gi9TMMtf4?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo28.cloud.mail.ru/thumb/xw1/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5/15.10.15/IMG_3850%20-%20%D1%81%20%D1%8D%D1%84%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo25.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/4Uqm/EtccrrFhg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 607 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|