З 09 жовтня по 13 жовтня 2017 р. у Комишівській ЗОШ пройшов тижденьправового виховання.
А розпочалася робота ще 6 жовтня , учнями учнівського самоврядування було складено план проведення тижня. Між учнями 1-10 класів пройшов конкурс малюнків «Знаємо свої права та не забуваємо й про обов’язки», найактивнішими були учні 2, 5-А та 5-Б класу також пройшов шкільний тур конкурсу «Конвенція очима дітей» учнями 5-А було створено планшет «Наші права - щасливе дитинство», найкращі малюнки відібрані для передачі для ІІ туру .
09 жовтня була проведенавиховна година на тему «Права дитини – вивчай сумлінно» в 6-Б під керівництвом класним керівником Петренко Т.П. Учні мали змогу ознайомитися з основами правознавства, пригадати набуті в молодших класах знання про те, що наша держава Україна є правовою, демократичною республікою, а також про потреби шанування та дотримання основного закону нашої держави – Конституції України.
10 жовтня в 8-А під керівництвом класного керівника Пуйческу Н.В. було проведено тренінг «Права людини найвища цінність ».
У 9 класах була проведена спільна виховна година, на якій учніпереглянули фільм «Ген жорстокості», який розповідає про випадки жорстокості серед підлітків, взяті з реального життя.
В шкільній бібліотеці було організована виставка «Мої права, мої обов’язки » під керівництвом бібліотекараЧаленко Д.О.
Тиждень правових знань не пройшов непоміченим, заходи, які були проведені знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.
![](https://lh3.googleusercontent.com/KrXYvp3CD5F1f3fK2vPCsrqcIACeH62hbuHSLHvVusS3-Z7VkgVuma-WkBXme2e4yNzCahoayE8aQC5CSMGoRfcqFnIzHH-fAnt7N8lc2LEKN8QWHaLtF5Ube6ZxnOEs1TtRmH1XBEh_UcboVP4otUaSfVl_qiZ6xYyL1QFq0Y2byHTYyA0TbMuyXH1F8oG8tfplmfeBh0laeHNiN9WRm8hmVUb_LNGxOvsbxWj_uwRasxWgEwU-iscKqXCHMmlhYbfaitYn8q8-HdTLrVxzCF0E2UvZSwj5aFbkh3WEqO-btvTbbhy5GBC5MccBcbE3k4p8o-AmPb1M9xAoVxYckcw1u6uW2oyS8uk0nLMhoxgb82EdYJHgYD0bRB89MWiyJhRfS62BGZsS__b09FYnC-XkE2m70dQE3uSEk_wth0FGiaHaW0PVv3VJpvA6JdGBBoL0rnge5cGMTdbT6VYGLfDYURaKO-5yp-WELuXMOOPXTM4J8m69mM-3K3AbW-wJWxscUlWvLYEvD3N-6tRLwnGF9uxxzm2tvs48JrHOEz0ScjfA4d65Jlao9FuL1ktByEJNPToJL4XFB7EZpgfCd2jMfN3EGjo5RCANVzJe9Vd4A9VwW6NjJqQihiwkVVsuo8eiIHaahXVsfPuOBnvyRlb3o7hWfWr-OY1J=w814-h610-no)
|