Головна » 2018 » Жовтень » 22 » В Ларжанському НВК відбулося відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка
7:30 PM В Ларжанському НВК відбулося відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка |
В Ларжанському НВК відбулося відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка
18 жовтня в Ларжанському НВК відбулося відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.
В святково прибраній залі учнів школи вітав колектив «Слов’яночка», звучали пісні на слова Великого Кобзаря. З інсценізованої композиції лунали рядки з віршів духовного батька, творця і рятівника української мови Т.Г. Шевченка.
Вчитель української мови та літератури Бирка Н.І. розповіла учням про історію, умови конкурсу та запросила всіх бажаючих прийняти участь в заході і отримати найвищі результати.
![](https://lh3.googleusercontent.com/QYjQV_YAg1_x1CE08m_9-0F2ndj80It_GdX56Ime0FXVkgJJ0qe8RK1z8Z4AaEy0v8uNQIhzdFoFNDQvuA89KhfVioGdhl-n8GVY12HurONHO7-EB3GjLJuC9MwWPfW10LZresXST3N3Pt8nPuAALiexut08X4h8RpSUDD9UmSO9xb1RFJdHlJfNCTzC72ztQzGs8Jhj1l6fl1HvFF2OhDeiw2eUzWTxgmmcHKQAq9yR2pcPXh7zIMOOYhcLBWPsfamPi4T_bIOCE8Hc78oD8OPyE6iuszEW9xqa0BHSyyOMEGsHBk8ga9sn5c8DmCXNtqVSwOUh7ooFU7rfStuH0rbRISFpcCeAoNv2HmHQIQF-n-_evHizCR65pVLP_ZCu_etWmsLu9ydZufgmoTrXuw-Aqq_xOnpTm08Idk2gS-iidl4lTqsKqeZ3-zGAhntCvsuUnCV5sJgt3bAsUr4qzlcBnvNgxWZiXxzlLkVmydgDLyjXofLp8mCOzXUKbjdmmknzmXuW8MUT-JYovf4YmVaIopsYFjWcqWLNRMd7QFp7yVgr-_yL4RUAAUGVfPpqURFfiozrOb-cpEuZdcuK4c2jikVEUIek7c9RN-AnSZeMPG0eSYthlp0wlukmjEZdXm4flR5gXT3UDNQOgAgCpPygMndaEA9g7HfWcnWwUWr99o-f00EIRLyUoQ=w1251-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/xlJzNi8gZHCRsrAlCdYNpFjQGfFI_xm-mxMvsqF7_wkvgu6SG8Badxcd0DJEIyaASfu4ckSEQsO5Xb2aOGswjg_BGLMjaD9xqVPyW3FP-kkMmG70et01ON9nOPVtvcGmgG7xEpAu-q_4bPUFQIkQQnyb6Tp_gccESBT2vAslVm5C8s273RkunudIA1ryJ4mrNQRxEmH7VXnjouP8zCkmhAPwPoN7ch59R8TIT7mmhg-FDDoFJaXfQ8dHOMvNNFusTt6ETAFjvbpX1LwstvkCh1WHcUsZy2gqjVbST_HOYHqDMdclv9mmrUt3KbceXjwKb6LtobBEqN-7q_ddN6kWqzWRKgbkDmZMI5gNwO968wqoJvbWdkvShtpUjKlFcRZ0R9dmTjmY4WHU59_JuAf1kxGyEt2uUiPCluX72ckS8rHR6ikQQVvLt7_1xheF7vbCk3D4CiFce4FtGKrcqdWkBo6M0t5hDmpy8z2IUneNkD9wkqRdZwqAyr4uw3MOTkW690-kUAas84p1Yx5FLyw9gs51kzGGdMT-_R1guXgJtU8t7D_39Rwgt_41pHr6KvQ0ixxOYBEqZWAPQoA1thVv8GcBsUFhcQRdg87lt4rzi0CDs_N0Wh7c6rREdbKlK9juS98ucDQcQa5bsXzii1HsNXHqHaQOc_RT6A7W0vxJ1RS2eahKf4gcgsocRQ=w704-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/E0Yx4PF3yESptipQCnysKRv8-ROBSovZVbkwUDAaxYGth_r4W7P37p21dJxHH2U7-GnMZuIDFOCw4Z34FtaGjcMPijy-p-8_a-8jBsjoSAv8yNYuI8QlPoxVv8k9vhem3DQD3_gPmO1G6q6Vd1Qlk2w4RBTZw71qXcKYadO5_ZwrEDtKJn3lkGFAUI6Jk_PWrgzBS_nnCuUdzF2Q_s_GMkXVHmgHq6B7X9a0PNYFU3m6vWAVg_qrFNk4zCp-EfY_arGv60E0MrE2Xxx9kMxZS4Fw2SavGp2p9se02N2Wuw_mwIXTrCZ9BQVQqAliBM7DhwTN-_8aCd-RYSwOhJ0dPXfeKhLhevEJc8quBDNUNtutBo75f_pqG8KmAlSRzzd0yut7BzLIPomhWdN1hQJz6ysXfnf70cVfs0flUuV4pvkdsbmUfiZyrLl9L0zCPAVdgi6u_spkhwjQaEdxua8oSrKPyLJiv55RClh4WI0quEomS1HhV8Z8VLM-vCVxRVt2QIVfE2KzzPYLlloiCwN6epdf_goQVxVn8Ob0DtZYH1WJ1b6_lKdLNVCF4eg8Nqv37a9ITvksSlrQiVl8RCZBP3M9a7E2n7nW3nNZNMUDA0ObH6XHES0FDh-EUpWWRg1K5KVIZBV8xtOGnDD3Mv2EYmkFzMMAKiyIXnQyhftp9odppNDyW_bwT79rwQ=w1251-h938-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 371 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|