Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять завжди залишається з нами. Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все життя людини, і життя країни. Чи не найчорнішою сторінкою історії українського народу є голодомор 1932-1933 років. Жахлива трагедія, яка забрала в могили мільйони невинних українців, і про яку повинні пам’ятати всі. Тому долучаючись до Всеукраїнської акції «Запали свічку», в Лощинівській ЗОШ педагог-організатор Кіосєва Д.В. спільно з учнівським самоврядуванням провели лінійку, присвячену Дню пам’яті жертв голодомору. Призвали всіх піснею про голодомор засвіти свічку на вікні в пам’ять про померлих на цій землі. Також прозвучали вірші, які закликали любити і цінувати хліб.
Вчитель української мови та літератури Додон Зінаїда Іванівна розповіла дітям про висвітлення теми голодомору в творах українських письменників, зачитала несамовитий уривок з твору Уласа Самчука «Марія», який зачіпає серце кожного, хто його почує.
Вчитель історії Шевченко Андрій Михайлович та вчитель інформатики Калюжний Максим Андрійович залучили учнів 8-9 класів для перегляду фільмів надану тематику.
Бібліотекар школи Костєва С.П. організувала виставку книг, пов’язану з відзначенням в Україні Дня пам'яті жертв голодоморів.
Також 23 листопада 2019 року був приспущений Державний Прапор України з траурною стрічкою на будинку школи.
![](https://lh3.googleusercontent.com/dA1Hn2TLkNJNHsq5uMms8D5WGs1igY7mwUKEa3y36VXvUaTbdCT5VWG9dZWjwRORWUOtJ1W_WxO20dXO5oD9urROHh_dltDy9_0XxEuObQDqF8bFpDX4-tBsltluxOgniASNZq4Zbb5yPHhsa8F9pE0XeMdqZ2pmh6BqfEHo3HHXgC75WpTFpQv92HLyYsNYZ8qweVZXdtAAod-qVswrxLMUuh0USUfdu46I5gjbnmwdgP32LePnmhflv12C3w1zYvYLp_uYI9c_oTrK0UkPOcaC-zhGyk0-PIhe8H94YV6xy_qrR0ffrRhZiIi2-tiokw3zQw2w9arVnPmMx820lJC2eNwsyznd2OM_dLaWhCDTczBKvz8LDWaqgy1T2WQWQU_JdTiPqkRrWiIfMdXZm1OmAuFmzdLUVZw7VC4CLI8UpBUnEz8UhLhambO1yJ0FUGvbn5fhZyRt7gjsbzM0kAufjN-5nAlrR09h1uVerQq4O47Faz7z-8ufd2NWAfL89NSlYz3_UKg7Ri0BBacYpLjA6GqCBYlncb_1hXQc0XQR1oOLjOIdq-uNL8yZ7RfxgKA_CH5KLPptJjycMb_frujXJ_7C4FuFQH9HKDyo5pUsOlTra66WfjyzT66UJzbTEgXdjOoubayzw0yydKdxXvCLRzL8M5ffh-7ck9-jvwX0_1Yg32X-Gho=w397-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hdyRj0vUOIOp6JedIaF6UlkHlENK_s3PUtXqqu7MQ3bOrCkOEhzD7zk2h_Ne7FnPwSxdQ8qz4bKdo2NO6F6E0sTaPxDR41XwOtSb8tCHJ-6t44g0XgTPgsnU1dUbtwjCd4VosubUK1E4IwCnFr7Fa9mZXwh9Bktl8Mwbux_T1Kc8Tel6UEhlZ4NgzazJamWvpLgdpdf8I3zxvsUBDdnV57gSXtHgAQg6EUmvNllPCVFQzM2_LqLWs05T3FD6qPi5mXUvICsDjLbEeCL-xZUgxn3koY85dCagqtCRnFHeKh1IPZTrwspx0OQj8NOLrGzsKStE3mdSbjI5rs16DbcQvNHqT8S_69pC4mDtfxWva905E4FB1ep1Tbn1ciGQtAp6VDV8Ptl00VkK0SxtKRgbtMZ_cUrEZNJBCXfDVoJsMTSMehP3vU4ZbH0S6YyFRc6Ob2KIF75MSj3KTGlEtC1EVR9JH622-lAbtTobXxKGDCN3ALOB8fbNrK9ZMbYbPjbdcCGg3jeiTM8DixcRT7Z8kNPJ3YjlLVzOlnSYdfPuXFRTfk_G62R8iW0bvM3oKRuWeKnelRH6CGyYfhuuc7AHn-qBtCbuou9FnkASX9etpbnFz30Pp761VEux0ECG3wBZsMUTt9y6eK56ymgmaZWT1-jHFcH5XmTinXKRc8tz_vg7b2_GLxqVInQ=w397-h530-no) |