Головна » 2019 » Листопад » 25 » В Лощинівській школі відбувся день Гідності та Свободи
5:13 PM В Лощинівській школі відбувся день Гідності та Свободи |
Для виховання патріотичного духу учнів в Лощинівській ЗОШ висвітлюють події , які відбувались в нашій державі як в давні часи так і в Новітній час. Однією з подій, яка сколихнула всю країну 21 листопада 2013 року є Євромайдан - це день Гідності та Свободи.
Вчитель історії Шевченко Андрій Михайлович об’єктивно висвітлив події з залученням спогадів як учасників Євромайдану так і Антимайдану; провів тематичний урок приурочений «Революції гідності та Євроінтеграції»; організував перегляд документального фільму «Молитва за Україну» – культурний пам’ятник тим, хто ціною свого благополуччя, здоров’я і навіть життя відстоював свої права та права своїх дітей на гідне майбутнє у власній країні.
Класний керівник 9 класу Кіосєва Наталя Михайлівна під час виховного заходу також висвітлила події Євромайдану, які розкривають правовий аспект євроінтеграції та можливостей, які з’являються в українців.
![](https://lh3.googleusercontent.com/kTyQRuMCLGKAAtuYaBosYTqN_CMnvwOmrsoMU2vo3ahFDg1q5q-9PzSJr80jJhUnJSW3paYNn2QbIpKlcRpQcgfungNGnIhXc5DMiz4-SzW9r051fV02nkllgx_Bji3KPF0antbTWibJLgfRpq4dVB6i6M_n0JC36JdjKsTnsBWxKMwZgA_q-6lUCeCFret0ewF-Dr6O-gawDQJcjjb7VvUkh89s8NyUCn0cjd7iyZT9W5-kAsY9MK1pli8mu8Dfci9Tyy2lYWgMrdDVxCfiZL9x_v32ElfgBsRNRHsi9g2Yx0ZIey66GmzmPgFP-ycXJUu30gnd-zcb9mD4-FvD65fPife0T2vZcodXGaqo9h6ErAn345tQk37c-ahj2vyZeIShwOR6Qjz3cBIYQwPl6acHkSdooHngxmOqD0JSkOS6anQRotjTT3SuoQ_vpVI_iPyRzSJXAu-jsDkDXtImHpbgK4UlKV-rtuUzPjrbjqqO5HPGC_tVW2HrCwhI1RFLhcdB_n_NXRDwf3BS3ooztbqOxBpAyG50LPg-Q_9yALwIE0zbf0O9WHBIKi3Ob2WVGAaEjaePbZlDL1kTXmXv1M2yPuYNraIo_ICH3VoT9xD16B-C6uIKtUkH2F5PFdoXgF6zgH3lFLrkqSwn6ItI8uu9URpeNfguUq2uCCjeTFEvDsA6czBLcVM=w444-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/tQHM8RbI_G7HQXH54mty6G1-xEjgHUNO9e-IWnFXbL8NZlaIYj3_shRDiCKEFk5iq_BPkv0VjCD4WUDSswSSmlPAq-aUj1HCaTmIIq1GxOfHfJhiohsRD0j24gD5GJHXxC4s5Rf9ts7Cm5zG4kMYGxM46qOFwGhVbFYV90U-bKgklA3712JA4xN3CANT9JEynuWZugS8F0QCHd-ji9dUDdZzQMzLT7nha6agfz-V87NJpXgX4SMTFf_VKVhD1E7DTfZtdLfILsXq1L6e8T_I7FDV4fOl9TMlWO0oNy0vPygP8nlDZH0WXrRMlo4N4swQxAho-tAfT-XJWmiZrH8dTEpJKtiqM70ZshtLnICd92iFsLiuIrELrqCuFcdpd9DuwtJoIRj8ndtM6mMYGEtbXWBAn-hVpWhiDARZGoDT7F653P-GgOjevC-_KOIeg51Oo6WNnANRFGKQoWQPLuMZ_hCmCNLo4ie03zzLCsAsZFeLF5Vnc_kitxqEAl0Onbjt6iXSWjyyeqlOtiajjNTrNz-2rk2ccW3jt-HjZQ0H2OLyYngmx8xhNii4BU8Sjnxnb3m42Zj7fJn2fDyVgOxJtzaS1nIfEjRMfZTFkH8yyhTCPMl0J6verXZ-4RuHrTVzI-PK96BunfuEjGEGhBb6AAWvX7TbfeXYK6glWJGt6IlGPcdThtNJn7Y=w444-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/JNF0JYRsvz1uQdgJghjFhhutXKWibJKJLRVzwJ_JiAwXfA7jP_SKAH9z3hx7KFHn9rj7n9EtzBNujdkgmQTalEzUILAU5cRF-9xnw-cdVbQkxSkYKd2oN-slzRtmulBMH4IkII6ltHzo7qhhgRqSEAckXQEYzpNlW3tPpe6YfD_-jAGTiPAJ7m__wU4QNk3Q0FZ9qCvxpf9pL6DvohxLEKvdlbRHzw_hYScFVeWJv3nDiA6nud9o3qDYNBkzJYeGOANkMax6KDuwVzziCSGr7Wd9NJUZnIqx6FAX0xKv8Lcc4pOrig8FVpK7ijC_-7dUVVP4E_QXJbjekMi_HJWyTIJsh0sOgPQRInjx3YO5ToVFVImnN95rbk7frOTkDaDu-9N7Cs5ncT8FTEkX53r9cr7f2zjgZMQs_cxmw9k1peaA8QQdvvCXlbJDlJ8Vf5yGc8Jp5hRTrxbzxAn80rmCU0AefQ33zRRQZFz7dQT17kEqYpGNqLD9zSqR_DMFKB-t5v-Qbt3scoFJd6wi79m8DMgp1F54w7PwC_HhTbDdQkRaq8JnqX-PJCsitL-W53gMxDKok3xy8_12nAjrf-ju_XsmhCYnVc4ZkZuYnWXje--OlCuW0yzp2yETiCB1-tb3v3FqJ5PKZxs8a39Q4O8qp5ZXFVtq3uRlewls25GS_jn8XgBvrgbDDmU=w444-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/XvSzBDt_pcErj4_9Fgl1eq6Z_LtrUM6lJzUgmZEj9f9AOKJRulPLKEpn9IsV_5V6KktAE8TsBZUuH8heXPGoCh55H40ZulQ8QD5i1dgVcBGIkly73NLXp1lamlOp65E-MDUjbQonKiTlbCSBTh2gnFyvBRNiPK3zkzipoFjJ0-rueshitqO6e0aEooAJ8vkvE9egcnMXksCe5BCusiBxmYzCHx6ELZHm7lCesTNhNKeJYKXr86Jf5r8o89FJcwIYOQSG-39NmcbQZxLITEa9PdcGDVpZDEn4ioMEyP8aOP4B-W42E2zExOCkUmbCQpwhKK_kJK5aIJpiyfFXM2WjRHW_PV8V8cwvkzIwIpcnWdWdO1FF6CdL2PvgnjXe2g6_DE2CNG0tMDMvBGL6POqKnzuD8fdROy2Sd3h62cQZZxNbkBPyVMrRsWTaeprsz1A1sF0Lj3wAFJxyuL_MhXkUX_mHa9SPPlIizAUvUgUvuEULNSiuB50ApwlNVpxz6UV-aLlQPegJuIvCRE4IPF_XI1kbljFefoexxidTZXVFHBiEyJcLwhv6z7zHQp6OgCi7GnrlHUQpp9PVAWwDPeLZ9B95zWkY00UTiD2kKRK9_b5O0z18i-eiNrjJnfD4jRXepwFsKGmjNyt9tLj03CrjaMmPhsDzV9L0TDnP6pa2kXfjd4cxDmwwvPQ=w444-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/4fGr8G9_OMuZ9N8geiZ6mMDWU3m3prf5Jg1PatM3YWVq8XML6RRAsI-bVFId525zA7gYgTtEiojYNDt4GKKOs9O2rS7qQyZ37WndvTccq8YXf-e8-xPpWL0tOy7hDI7tT2XBYO-8r0HvQJx065Kk4u0VSuXJ5mhgBfDFuBG-NB56TE1QY-7RnR753FBuwEo1qp6k-b1KOk2AQcRkNJtavXeYzKkjRxkMEHZigTR9SwdNK8peOWr8iFasnDhMxMcZsZOYw2t5a1CTWn2U05hHRCyiqA6ZASFuN_cpsz7ucnMVH-JOvzMNLRdFDCPhqnZFdKH8nBjIQcXgTrdGngLnoMtiXm3LxvCsvCOC45IchJm60PozcSifPYBixB1mJWIWGPLzOrl2rR7SswQwOsdDE684pUXldqGm_F-0gUqZoHf7nv45S0jL6uspONL0SIiEdUyboUqNxTKQTuxwxmQSXPwBiSFHSt9aP8P3kfFSouI66j1TeXor9GApJDVCjkYuSasZS1rJ-ZmMXofboPa7ZnGQ_5WYDwMSDq4__TG9J_oEylrjf-XGi34cP9GZx9tjOpjLaBySh1Ipz5-LtTrRxqlaMY0Mf62pLrXZ05F7-bWPstBTABNd6BvprkJjzizNSkfc3VD2SAoGqmBEj-Oa-eYx-24mBCk9H9nR3teqSrfYwG_XMuXf8hg=w444-h593-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 276 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|