На виконання річного плану роботи закладу на 2018/2019 навчальний рік, з метою здійснення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму, формування у дітей дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху в Лощинівському закладі з 22 по 26 квітня 2019 року було проведено ряд різноманітних тематичних заходів.
Класні керівники 1-9 класів провели відкриті заняття з питань безпеки дорожнього руху із відпрацюванням практичних дій в умовах виникнення дорожньо-транспортних пригод та надання першої допомоги травмованим і потерпілим. Проведено інструктажі з правил безпеки. Проведена робота по зайнятості школярів під час святкових днів та літніх канікул.
Протягом тижня проводилася виставка малюнків на тему «Безпека на дорозі», бесіди по правилах дорожнього руху у 1-9 класах. Організовано перегляд презентації «Дорожні правила вивчай, їх ніколи не забувай». Проведено квест з учнями 2 класу «Безпека руху на дорозі». Класний керівник 5 класу Чербаджі Г.М. ознайомила учнів з презентаціями «Знай, вивчай і пам'ятай Правила Дорожнього Руху» і «Бережи своє життя». У 6 класі проведено усний журнал «Вивчай та поважай правила дорожнього руху», у 4 класі - бесіду «Безпека руху велосипедистів», у 7 класі - бесіду-інструктаж «Знай, пам'ятай, дотримуйся!» Класний керівник 8 класу провела цікаво вікторину «Твій друг – безпечний рух». Цікаву гру «Вивчаємо ПДР» з учнями 1 та 3 класів провели класні керівники Парапір Н. В., Скворцова С. В.
Педагогом-організатором Калєвою К.С. організовано показ мультфільму тітоньки Сови «Будь уважний» для учнів 1-4 класів, проведено загальношкільну лінійку, на якій побачили яскравий виступ агітбригад малюків «STOP-контроль» і «Безпечний рух». Організовано і проведено конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів на тему «Дорожній рух». Переможцями стали учні 3 класу.
Бібліотекар Костєва С.П. підготувала виставку літератури з безпеки дорожнього руху «Моя безпека на дорозі».
Загалом протягом тижня проводилось багато й інших заходів у формі театралізованого дійства, турнірів, змагань, конкурсів, де учні могли не тільки почерпнути для себе щось нове, а й продемонструвати наскільки ж вони вже на сьогодні обізнані по правилах дорожнього руху.
Отже, варто сказати, що проведення заходів такого характеру в закладі є на сьогодні дуже потрібними та дієвими, оскільки, кожен з нас незнаючи основних «законів вулиці» може потрапити в дуже прикру, а часом трагічну ситуацію.
Директор: Р.В. Савицька
![](https://lh3.googleusercontent.com/eTPaZXhpd5222w6Qo1zZU1YNFCSwwhbrDw_ng7cScDRUaxshUPdMS-a-1T4whT--LCeo-C4QXe8CeSMcf7VbLiM0jooFq7AOse3ZLRDzfqNxEYEJPQhJ7LpNCnJV76WpLkERmhAMGtyrkEqEamCbAx8HUi5yd-VWV33O_CJYYLeI61TQan1l8QjQBQSlKDgJZJp-_5hzG0BenMLsX7s9zUUbRoNpioA01JHlGekF162u6UfKz3F9Cub22kp8NF-vs81H7vgbh4NhxWAtCck7wByBpwNOP5FWyFe-Kx616tJRA_3xSdemonjnU5AUWPfvZ_wH1XSbP_0q29dc-kSGUXals004psWRNOz6rDuuU_DoxBXrRa2tUM32VBIQrABT_UEJGu-Ts1KkR-B62fU2494NUCO7axXMot2tfMFDcTKUhqAnYVGtk8p-_oXmugwMha3M5w9MvGp2H2SmdBXYn81tCHsHTrylw6aIhMHSMCgX6EK5vpO-4sX-nMb7UVWlTKLcqv4mqSrR3Bz0OpLJUFFQm8ZlQE6chXdZOWYvzMQyTutH3IhOa5OWvM_naehLuXhaBihsAheqljL9Ec20N574Wfx3cxg7Vs9GuSUGhilPu2j0u1GqJrN13y-Daha3BVFn2fIkSfE5Bl_peXILTeiLTxiheShMHzm30kT4gdS7l5h5bv7P0Oa8uEUMoM-MoAnrTh0MoD-e30p66_zxHiPKTQ=w864-h648-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ZlMzRMgPIl_9ionuvaY0elPdJsqsvRkczpikK43eNbCBLepXZzaPNKQsBuLwTsmfw8H5ZlasmKPZ0zD9vOLveXUSOAe-5C20yLYZ0EIojSJ7ZPZp690QE0qJ-6htYz-mI3PEgWGHAxozMc-PhXsy3liL4-pvdYJVFJwdPEnKSR__6nU4AaN3fOJaeBNWoTkgNoSQVmvwp46X2ycfMJQN93PMmuJWZ6_K9MhdJ9Eoitcb-mgz9YpPpZnwiIkbiBqi4pRBkR07rAF3fSf4pA2_W9LaWYmW5GiAoCAc7ZERU-7_ZqycWPVOXNCqaqEsmbbF7BiTdOkMflx5QtrKrNFEYJxaS-Pf5tnnVCvqNcjm5sh_MR5AoNBXZxmCLkqlBMC6PvxwWs-qoSlqpfkFJi9U5wxjaGPzOI4MdA5B8FWyEqeBAWK0Jj_jp0xLD1ElQGtQ3yxTUEaOKevLRvgF0iRqVEMHw6q_4IMsUyUk60-emFjohHUFVnDWi3s1uaUaalKm_aP8Lo8463-f5kA4ynxKmCFbtGU7azTst42wzi0PJHlSP4O8StiddmukTHay_f0DvVjJV7woZ3f_S8Aa1zJneMMmp4TIYcMtPGAqoTzsNYQN0Hq-ZSPTyrqvGdGDVHreaBn5hOWId-sIeXdSO6qK6lGp9rpUF2DA8LG6Eh3bGlUV985K3VKeOsKAfGsx965OwE4TRcmZfaXH5iQhaelJFy_-0g=w487-h648-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ib-bgzdgg6TsBNiQkwO3pjpCgZouVUQhhdQpHikDBbGpG4EDflpDhMVq24y0xCLsIKA1k5c9nWcgAfezYzqhmnN4buVT30d1ylVCLMUOdhKa3b0zL7g_r--DzOb9KhA4gkCyRoRDRIdi1UQsVJlsMLqs4N0DaMykr_5T0f9A7BEpndVdFhwPui4Rax8_XAi1L9sk-kAib8nwZaTAVNnx_c5WwlnVmPAS1-DINd50z4-PhuEiLzvrkqCO6vycbpVUSfL4vKb2Syjy8jwmGXXAc6e-kNeUr-CwpPyzorS-RTUeO1XBgmZFD9qB4hpWm_uAiEVN6GjR4F4MmwthiiSOPsv4IUjbjcbZUbYg-HwS6pTOTJsNbNZ1xK413R-Nu7PF41cfDKJmKG89MSbSnKDUPf4NmaFlr9w2lCPsMsBu_ef5qlx5tHacq1BYkf8uZOg0X_ZXCV8mMdp6AT_i22ySOtYPp0QXTBJv1QrtAjxtA08pQxrO00xnWLPeXxiOT7e0ANblgPu8t5qAt6POWi33EmGqW2pbD1EIvOmxzLt3zGVLEwHwOdj7gbOuR2h2dBzD_2wh9lZ3D3tN7NZyt_sPlfzZ3wbx6BvLUIXSA3rjQTyjx9P__R15TI3W1IJKgFEFPH5K7ICJKtd-mhWgU3CtXABrK4bGDe7hKLrPv3-nuWC4NUEGMSzJuuk91_lSY1r5kP7RKF19yABA677nWgaevBMMCQ=w864-h648-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/NQVAGV7gzuvcrP_TXRLH6EXxEina3g2oXym3voJ1RJcsX2cNaVlso7Xswr6MNxFwtiTbmH1_Rbe6Vtf4c46J3vZESNkwNBKA5CEIk_gi2YvSHTSQeQt6IltMt2NK0noE-pY5245RciZmoyyh96H7QNKW339CsPC1sfecf9lZFnOHdwsXYaQp1diGr9jPoGM3Wr3-OUMrtoIlOxKQOV6OSMjtPtzU6XXhEbLa5_BGVDiRwUp0KtujPZ674z3DaMghXyAwzPViqcWfbfkG1IF17PF3jpIJUKBqD3eQ7eFWL9mL5CU7WIQ8jjI7W7sxvrrTFSKaGOINxyvlkMNx8Ha0UkV6jYmQ7yr6tTx2FMOV8rtwPV5YBfjH1R9atntCt_8QNHIdQtJjk99mYXZH2TEz7lBWkSHTbQl6gMagi0aUrONgB8gU3oYvJ6HQbHSJzjYmpPfwlv3vGase_lL-ac5eUIZQ5G4zNOjZRqXJzQcM5CZFopHv-BufKWMtA86MKSqgTdb5W3xAac5KSxSx4BfXVq5h1tjNONBUWXXrUoDKlFtv_xkOMNzTckb6HvIiVthjdsf8IMpGouOW_HLywW5rpVsvvaorwH2GYdC96aYy_8mzYpFLYyTcp4FwKuOl4-eKS0kx1YNPlHyx1eZ_4xEH36DCNyUd46yLdatHe2HYlracDGBwRrx7bo90noUbIWrWfPxB0MF6PeH9FSBbhXWgSXv_Xg=w487-h648-no)
|