Головна » 2015 » Грудень » 21 » В Матроському НВК дошкільнята зустрічали Свято Миколая
9:16 AM В Матроському НВК дошкільнята зустрічали Свято Миколая |
![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/8XKT/PDrPCT5k9?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
18 грудня у дошкільному закладі Матроського НВК відбувся захід, присвячений Дню Святого Миколая. Діти з нетерпінням чекали цього свята, готувалися до нього. Дошкільнята танцювали, співали пісні, грали в ігри. Кожній дитині янгол приніс солодощі, бо всі були слухняними та чемними протягом року. Вихователі Котова А.Б., Лапановська Н.А., Агафонова Л.А. створили у дитячому колективі радісний, святковий настрій. Діти дізналися про добрі діяння Миколая. Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай цей день стане для всіх святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх.
Хмельниченко Л.А.,
заступник директора по дошкіллю
![](https://cloclo10.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/MsnE/7gNaDWnG2?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo19.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KW1P/FLDRys5mF?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 567 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|