Головна » 2019 » Листопад » 15 » В Муравлівській школі проведено тиждень толерантності
12:58 PM В Муравлівській школі проведено тиждень толерантності |
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 11 по 15 листопада в Муравлівській школі проходив ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ .
Упродовж тижня школярі брали участь у різноманітних виховних, розважальних і просвітницьких заходах.
На початку тижня усіх школярів об’єднала акція «Створи квітку толерантності», де всі бажаючі писали на пелюстках риси знайомих їм толерантних людей . Також цікавим для учнів 5-11класів було створення "Дерева толерантності" . У середу учні 5-11класів брали участь в опитуванні "Толерантність для мене -це..." Учні 6 класу виготовили інформаційний плакат "День толерантності". Учні молодшої школи брали участь в акції «Дружні долоньки єдності» на знак того, що «Ми різні, але ми – рівні. Принцип толерантності», а також з молодшими школярами відбулися діалог -бесіди "Хто така толерантна людина?".
Тимофєєва С.І., практичний психолог школи
![](https://lh3.googleusercontent.com/Ficpe4Tyh6GYi16F0Vdu1mnGzxNFNPY3vUyuaagoU_NCJLDdW7spwdBdrAnYY1c-9RfZHuoTW3jK6lv-p9VtQi1dy-sNDEIsH9jQ5r9ILuWuiI3MFBWFcfn9aTPwquOvnwa565MFmjn5d88JgpzPIyZDpfBvo27Cuta3Nx5IQSUIrK9Qa_Cn2Lgmz0w9o41qDbanIY6ULlZm_QE8g61DBJG5Tn-EmI2Jto0NzaCQvIWGGzdUeyE82NizTRppwE6oso_p6kdirN_hbzPYH8tHKiveKUsnoCcHXlkeQQTwDvTN0yjdve4TsdiE3NKqYcQAS1BBegq7mpT0CFiH2h6DJELA0TijIYbIGQhYX7a_ItYCElrvhrONlgDV4YG2WKRquxthCUnF8bvInqeZlXeKaD3F8i_YMSAqnsJsln5Ivxj4Et7_cuNY_bHIqnuGGSGvgAKqXHO4aW4cRN5MBjHn39GpaEPLN9EiyUqQuKHYhV14NIPNbVDyvViNLLYfBZOaMOQEBfjDd8v5bkIwUcWHsU-TG3XP5RPi6yhlhppSM3Ck03TRJWg_XkqGX08lNrHvt_CISvVUaK2GzfQyXzx2b4nINNc5y_nryqFUci346SAZipGEQoKz9Oex7VwtpY8aF_mUxGLsxGIWge0_hL-uqxxOvF4hdITqApKSV3MWUgyMwjLmo2AE6IU=w625-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/HxXriOubnRmXKhNG1bKjEm1O_gRFIPu84RDMqINTqp5cVbNleM3TUrKdOSWMRymm-mo6D23uSx7EbnyQN76RrW-E4L6XWjfXNQccp10sNe5wWESaJ2v-rMJ1tY1GkuJNHoK9_jrfeukcc4crk4LfKsF8j88NAh-cw_DrVx1NZmnucV4pkScrfLYvfo96EbA4BNyvd7es9-_1VJvxexw9NIXupjWpILGs-FT5wu7XvuKzCgQurgLWURkc-Ip0jyFCdw2JDHP9DVG-3Uz9pO1yi0qC02OWMuvlRw_czBTAhBVZ59sPSfQth80vh1vzmia3fMYRC4VAKKDDAPvxPA1K2W9hWJfs-nF0k8d4Bg5Q5fh7uHZH8U__spaPxrovEevtSXbUnZUYi6im76sFUWiftPKd-SAdxncqu2-ppoE3zcZjAGvHQpckR4dcNfOPb6-xk51xeJNtiTaH_Jg0Of5sQTTxffthAq3lnNH3VUjt17VDh-cOe_To4NuOIL7FJjzecsm-ZigbWrzT0LMC-BcT5JEfC85mXFveVPUzAwN6y7LnB9twMWiaBuaBjaipn8-ZavDkMDmZTTnoTVdcFsrQLvjOszyxCtv5pjb8RVf7OFGcgGgMJA4YMpgau4hWVcTQm1ny1L8hmNnF0jExcGGyAdvIUXN9nDrQv2c7_6GAiXpOhGEgsRga9jU=w402-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-ZjrTk41tU-HOPiM7O2UFrRxz7N58c6L4cEkSjwVD7-Lb3ZJX0OH6gpBpmw5hqvgs2OEALDMTyZKDiNcrunkMx99kN1BtOeoo5P3IFq0uxPb8Yqz_XyLWXCcavnlXCaGqSq-ydIfQsJUkzy7hDkVaqc0Iq5i3LUcg-x2zB4S0E2b1JyhOBkXaX0mfW8H40LXlhpIMLV4VpTvKokMplazqi3d2ALFiRhDFUsSLeTo7CZ_jHSitda9LhEbosx8Lz-tKjNQ0RYDqpqalpouSqZhgJgy5uXvluZBpRqiBfrP6XU8pHb5FUcAx4y_R4cNsJMB1br1O0P-jicMcKQWczmyx3qBnRO6aobCPa7rWXNyu1lHYjU3nqHolHjdlJJTbDYZROi4H8JIdsa8sF8PGhtY2SZneegLVxrkyeDwiey7HKcY-i1BATZm_5O3O0AxjjAyas_wpzL7vwHvueddzA0GC1AJ_8kP7Y_KnvCgqIi-Yr6q9_odGFMxhiX6kYLlIXovA47wpm4K8h832LueIRquodGuJ7rQagv9wIub_x8wE0T3auh64KGVVTYnSJvhsV4Iw2_P-RduDwWhgD6X1bHn4KjU1ws4MNczpNoc_JSN6CbsgjCxN_VkNTJCl6ghQtdkc6BeXUtuwKGnRAWIdGW9Dk57Kk3NcsoAAUonCOMQ8-f5EJpOWQlwW2Y=w833-h530-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 300 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|