Головна » 2018 » Лютий » 20 » В Муравлівській школі відбувся брейн-ринг до Дня закоханих
12:24 PM В Муравлівській школі відбувся брейн-ринг до Дня закоханих |
Я розкажу тобі про кохання
В Муравлівській ЗОШ відбувся брейн-ринг «Я розкажу тобі про кохання» до Дня закоханих між учнями 8-11 класів. У конкурсі взяли участь дві команди: «Закохана молодь» та «Гарячі серця». Брейн-ринг складався з дуже цікавих та веселих конкурсів. Учасники команд мали нагоду позмагатися у вмінні складати вірші, за допомогою пантоміми запрошувати друг друга на побачення в цікаві місця. Пригадати на швидкість знаменитих чоловіків з ім’ям Валентин. Проявити свої акторські здібності у театральному конкурсі. Брейн-ринг пройшов дуже весело та жваво. Перемогу одержала команда «Закохана молодь». Усі учасники конкурсу були нагороджені призами.
Також цілий тиждень в холі школи працювала пошта для усіх бажаючих надіслати лист кохання чи дружню валентинку. Нехай в ваших серцях завжди панує любов.
Педагог-організатор
Муравлівської ЗОШ
Зазуліна Надія
![](https://lh3.googleusercontent.com/lMqE4wy3vPEByA9fdOr394Nxy5XLc1KypWNsp3qndLG-iYvcmp5pO-r39pYNiT6bRcISeJMS34EGcwPo7ORR5FQiw-Fq1eLn0fwrtryTHEeXcopaU10PyohFkW6rV2t1TAOS2sJtv-yphaqjZPGFpOzxMk6C362O86xZ27F5_zLh6EatJFhkMQ_sthgf5C-x_ZNYqHLPMRUGugCdcPmQqgcIsuXyzOh8jxltueTF7Jg9Q72TEXSsy8sXosFvJV6YcSXKU6tftHm2l_rxl-Cdw6aoA5hT4Terofsdgtb5zA6TxGq2efWZdP7rGz4QkDbK83zdvHEKziPZ93vGJ7mfv4zIRjiFVRiM68kAykcxc-BsEzdaYioWiP7GgKuHLTc-1iboSm96wMr1eTRHB9OqtOFBR7FsCwTCt_5IGbPJZ_otS1QSEeqbcIpbgbOPAtz2yn070HCZ-_yOWGutDsZqHBhcEs0nFkuybb02SkTHI5R_4WBIkxEe5BtpjY_sPVaDG4yI1A8GI9EFY3p0gKnu2MkDrbhvpbFvr2XzCCIfhMawGFksft6PoIPuSjT4mpuNsZiMRZD09Pe4iy_c1kj6_iboA8L8qmdkLXiG_7KHvz4AkO6Spp9p-XaVMHBbLHw8C2yxDg0i1_in0VNw6b0YtZ53kWp6BPlqPw=w458-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/bkdU2HAtOMSp7GUBiRCKBcH3NQImaL6LQCoaOWVLgnqq7YQf8HG19qR63TJHgCRrtCeRAiRQ0d75mz6XwtdRj9zAFlhxtABNyImj08GpSLJp7cybDNCEylYs14N5_NQ7Oac0_miIbYHGbtsPVfXdUaV-gzLMWWn-76BXpNYNJBmsiBFKfW0H_DiYjbNSzyl8iXtD4CxZ89D5bEz9QIkLPo3lpGm0wYaYOrPlc97pKZ_EpwVGin8saWbTxQxaEghmyrqPOvmXtMn9F2sn15QT2xxzTVZ1bqnVi68ytncdEHK34rDD-CSSyfefuOjZaSObuLbDoS5R1hKwfM64AJNjah6IZyXT3iz9ICOwVs6NgTMungtkC8TACqoH4qxSAC3_5fpGzukKWOK1MUZ4QgKpBFo1CLr6Dncll5K3qz6A4_-aTvAEQLTbfyNISFSBH3Mejj_MO01z2khxo8JyW0JCNle5C_stPYSMEr-sHUnjAJ4wckRzTzmxN3GNfd-703Hd6Tr-IWiFrqgLBvC32xwRDuf7oKlhkETsUQvRIKxkROWZL7NIIVutXY2tkM1FNzw9lJd6iUjQ_BlIGK4gP7DbWa6XAEHS_Z4-5z2_ViNim4C4s83snFlQzeqWmbqyu7qUviHF6v47dTgIKk1CSlvkBvdOKrwlUwBWYA=w458-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Z6SwsRhWmVUhp__VjRkWGQtnFWPogRe9FD-QGrJIxDZREO8psdpCLgc2oFAx7uSpKAuruEDesCOeq-B9IJVdxSgijwMcPfNa9aEUOuUZDyo2Mj-gemeTeRKo6YTWrqPyJFpzLCleioeHltJUtdRcj07GhxL7nwKH88CStuiTrRQuVwu_D4oG-35iJ8qzFCg_otAGel8r_QBJK_0uhYdSpV9p2tYMatCRh9Dsnx_dqo-B8d1mzBfveG6We0xjOpmoLI-tsPBfGHXzxqXCu_cy4ciWQhouvbdJoa2COOvi_X44GYU7WQn2FPwUnSyAlhn-sY9XAO-Y2WbYYGpP_mVdfZKzICF7R9e_MJEEmvJzceSrid94S-z6DSp2BQ40nKe-lBnfQxYQIwjusDFbO3q6PK7ujbzxMc1It5LIiHHkjL9vNjkRKxI0YKkCIgoBjpKO3R84rgDQCyeUnSjhbmB3_7n-F1w4v9AZTsd9YvR-zUfxq-hB0fJR_t4o9umz2WfdnBHP04otRFdGcM73lUiK-w7mbCoqGbSrRPXHmYXBEssBXXBhFgUdgW0SiyX8JrPrEBeFFNth3WwRsy4Wov85Ao4I9_VyMFetofAWs7qp7j45huyWxhICSfAirqnMM8Lx9OdHhFGyQ-12k58MjEv-RtuLW07Rt5R6Fw=w458-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/bnYeL1my9U8-5Rjpv29Ama1jBvypONpwE8zSCN2_wI2t-cpXn4wZWbBy02EiUOJV3zRPeGwipkxIUsf9ZmLHJOm_bX4lTfufzEhMYSBWyxU18fRW5s8SR0bOXXb1Mgrj-5UWTuFFGm_O5i92Xb5uosztGzOFxFhNVZym8BdCOQWbzorPEgldfgyncy3zT3VFlZL9dFOxdOkbMrYsprU9Qf67xwACuy5tcxQYRBR92bRAUj3WR4ly_QPk8ct78dYFk3kzXLtUc6wgcW2p3NisHoHiv2iSpoRjBe92G5eZXr3k7Pz2q3GwckG37oJSAykBkKBCY1XcGnAlFPpezuwHUc5g4stibW-l08Z_gT_sXFgVD2IpKBBvvhacmX-E78Zu4NMdzL6f8_MVfSygaOaM0T0AL3L1MYHL4BzmFJRGQg6dsVaiPXRHQAfhE_-fRHrjJwc14ygRJunt0E2MfzZeOY3R4hqEziSul7Ls6DHI4HyFYAlk3WwhW-BiXlVZp_bQwWs7QUTAnLlXW5q52HbAW66_aYJ7CNREVHYZiHKIY6XLTH5Ora88JxBEAMm41k41UCBSpn7hsv_q3MVgicHS25kiuDnpi-1fLoVdGWdMTCqL5dnIsMYnDw5Ya1e1n-mYKkZobyQRH4V9jTn_bbfvF0R-kAQSJypr_A=w458-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/fc20RZbuw9NJdNCPZdDIsynJlxDF15_2_hiBUO0eC1Huu5hpF4tDTa_jxwS-ICdtwZTu7iOKnHT6uK1nbaFCFga3_ce4YjN0VHejzM3rO_cpMOY7DYMG0Xd1lKKJqAczi0p26oVCo5t7frEXyvyunvNB1LXgZoBoq9P9qVjtm6WK97coeLUSxpWYUSzVEeaTtMtM-tL4Wmp7qDlYmvVBr-Mw9TqY_bcMH6_hBt9QiJCKfxf5jlMrWpPk4W6UTpHuynhJo9gwWnoFwLPTe5V8oGOFNe9IqZmybaYiOCF-MPlG5HofnUN6orGvYqHDbl1tjjt5HOVTwUilb_ImDOoKTfosW393Tl2an9-r51yj7ZtCGnmy3eh8x0IWNInxTbFhzliTvfcOBK4bceWlw0sKtOhp_E5CXQJsUyfm1HUPE12bjOlhQtEQEvFZ2tGU48sf5P4jSxeW0681h55O2cNOTW-2JWziV8oXHxFSraOYDTA5ZpnL6lnH1uLYk3VyTNXvXpJIsFYTu9MsACWJufZh5bX8F4nmtTL9XHWZA56Ib7KrDT5suRR3IsZrpVbSfgDtJ8OqhZi261EW34NewIDjhRp33qVT7faPw-sHFSYPyhne2uYWbyH1LF7RHhAOdyb6Ixv_bYR9L_ls7GBYhvnAvYTaiiHyKfB7Rw=w458-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/I2nBR1XCV8sPanN07OCNbuRIQnI9CNCxjVXCAdz9sDzTYKPkdNr75BeN3fObkMpDmcTe1dgDwM9mHzelhznDw4OQAh2Qi167ck5ldWS4eikoLI9uhvkHn-Az_amrqHYvOU9X9RGOs_Ql6zN172hOSAyRpkYBmL8gxLdE-5dNVIqtGKSf_U-wje2AZy0twVSR9Nf2m07gsYFMw0cPx6AUiJGeZPT-iReKvI35j1KgHg-ShHhuYbxc8dTxXSLBpOAdNeWxcwhtu211nVG4IkEHjiMKiQzWbKFz28vaXdWjqiLFQaIc38pPRfXJJoqD1i1kWhKUBMSjQEO8rquq7pJl1Mt4n7b_ey8D5kF8ZiTC-8T19K86gklvV5Hlu91FANyZgYaNUeNKP1mRHpxkHsKctMWuyuBWxjGC97r8cNnMIG3XMVdKbbAGIxWAB5GcGfvIzPFbL4-D2x_wplZdqhsrhlqi9oCvqmjNf6PuHUCdOLCYHPWU8vJqhl-8JrTRyWdn5H4Gl5z8Yd41UT03Wq_MMR-F2_fC13V0jR0dwl-5kI078MFO1X4lakoJGYC_HAVafyfr50NdFS65wsNmYx125dEPXiQJd_-d65wNPmEY6sQoHn3wv5XuAh36sudCSuF5t3OcFzYMMQPkU1shwwXKrubbym-_pHTwbw=w1087-h610-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 509 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|