Головна » 2019 » Травень » 17 » В Муравлівській школі відзначили День вишиванки
1:21 PM В Муравлівській школі відзначили День вишиванки |
ПОДАРУЙ ВИШИВАНКУ
В Муравлівській загальноосвітній школі 16 травня традиційно відзначили День вишиванки. Цей день пройшов під гаслом «подаруй вишиванку-подаруй посмішку». Учні та вчителі обмінювались виготовленими власноруч вишиванками-листівками. Які розмалювали с дітьми в різнобарвні кольори на своїх уроках. Хочеться подякувати класним керівникам початкових класів - Тимофєєва Олена Федорівна -1 клас, Феклістова Людмила Іларіонівна – 2клас, Фарманова Сайора Рамазанівна – 3 клас. Які провели урок-подорож з історії вишиванки, на якому діти бажали добра нашій країні та своїм друзям. На уроках трудового навчання діти ще раз ознайомились з особливостями орнаментів всіх регіонів України. Та навчились власноруч створювати орнаменти.
Педагог-організатор
Муравлівської ЗОШ
Зазуліна Надія
![](https://lh3.googleusercontent.com/mKyBE5tIhbZdVzharXVohofDRBTVw0ukuKE68ea8D3qN_g4SrUc_YCWRudIcdwL7bW6oVW2wPn_BTozbRuQjF_9MjBrudvnTR4gevlHYOdKBePCv6yDFE-QH2YdvG6rksOLp_HEOfgc3r77F455Fpp6gYr-EoVdTbhob2paLDnMjEoFhHe5bznBMiJWoGmpasLWxARr9fbLgBvvd-27oM87KyQzco6pphul9tRzsHSYvVHtaUXEr25QFeCUYnrQ_mHttyqN9E3b6K3qazylR6dVs6ANls6lsuAZ-Xhog2L2VidcVgeolU1YCc_zrlEmJLHrtoUuhDbgixllOkl1IeutNJga2IGaNDk6-pOUJFzbQNZWKHMPPGnbKXMSxe640VDcWUE3P-4LOrkz68fkfCmUkhIXZXyv4nrdOfhUCeZ_Vp9bFBt4TIwcyikUh4jaR_y2P6uNJ8IiVTQdy5c-0bTmp-uhWHWOBbgX5Y-KsD9w7UsekiQ7pTLN03M5qDzeDtRnSVricDHcY0ah7SyVTeZxCMAiLp-aAAK6fVXfSH-Oh5gMR4ntaEqVSHBR_j0GWZdXohOY3STdiWk1i9CV7cdCCD8H5_5tEQrrZ1jQWlwaL7jxQc7At8N6IjhKcmf7EqOuihfFDtyqaWREBtV_-7MPklxkPqUirxv2dS1nYkPi2Rb4w2hPmQDWL6dnM02_FhNlLI2NRfrescPC1I-Kl8rBphA=w519-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/fzL3WTAKl71nTa4JI-f9BiggRUWdtIYCmlt7zaj24GeKt-clAOp6SRtKlX8YNdS87TwKnPrOXfswk92p-C0CNrbxLENIM5eh9nRAc9Ny01nvjszJwED_M44PLrhOxh9XbeqEWzOZODQKd3I4dxsw_bu4bIAUiO9Oj55eaeLceed_rTwwTtc1Hdxv3TjvvtrkpHJxOso2KNMQcI8EmTs4L_GBQRKPIRBHgpTDqDJfNwN5uSVvYogkOL6F4BCTxtTzjEzU6Z62DDyDjR3c7OF_ivVA9X5ulj-6pS2FfaBecI3rIkj_bE8_XnTh8LpYZrobUn0MK0mOWTX0rR_E9eUoBuCPWFEVhaJfIpObbNFMemDFFxewhqrpuO4QoY2MxoWv-tcI_7UXvXkvMXnaFLwBGV14Q38w4lT9_GbiDwBhvqpgSfLQlEyucZng-pbGuGmoUvbAzDXaq_7VSov7LiyOJHEv-4RwDulVHMW6DJ0DLAQZC_YzuvlXq0ZfYr7slv_xm0W1VBp0YPRZL_kC-p2ILPf3TU5QlAcPda_Hv-VJQWmumNwhmVbXZCvUXzlFvzR_vuHyxb-piertCPEXaGvjXQoM2yzD1R6ZoDwgRTdAVz51kqb557Fc2X_vwtsGq9YyLYVJCamjoTaDFxMq788HlQCw9_TGL3Lv0w6kDvHvlWOHhfsZe9ISje4O7PklsLmpGQq1AUwQwBnHNKqQxE7xdGd8HQ=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/oOsJFkCDx3jpEt89YyUuZIR7K5CSaFsJBvc6b32MN_Z97glUDsZTMx8wD4m_GJyYIIBuE7Tz2GpT3DdovI1PMw5BBCRBeCRqZneYoZfac9ABJU05FS8HV9U2Brv2yWzkl2ErlUyTyVMgmvb_dqXP_zB7mYlVem2beLZL0pnR-_awRq85dNupwqPGzHX66Bn8zhyiPZlCmGPmnMVxTxi_N-Gft73E9azQn4sxJKYJcbpygEFIScywTOa-5USB2exogKJ9QiDOliDp6DhGL9P1b5Q2nqLtgy6qv0NM2QEDVPO5BwwvYtvPFjBBcr_L6E-bYvRzeBjRWEaVV3I3Wgg2sq4uHmM7hyitJeuluDIeN4ulDG4DwWrpKSX284mC0JR6Rwgqq8Wi35kGbunsIpH1fUseT6sgfb_R-wkUV4gUshex9yMG2cm_sl8V8GnzX1Am3E-ftL-4GW3aPr0fVDCaTQgx-0-LDpLgkNeUpSDc_Drm8UUvAhRN6XcE8Uj4zzgG0rrN_CMqsjjEVngVnxXcScH0e1q7osWvb3ecetvqCEOWWqsl3waT1wJJKJj-kJnHvqCU2aBmoZMR6FzrqX4fzAN5p_eEvMS81zxYQMUzkNIXtu-b0rhwIp1pOjJIyFfPBnYBPxXmh6lYmZb39l52BsS7WYrCK-5R_X_JJF514u5v1KqWXhwwvGtHCeToJQgP8x7CpnGA-YEFNXu_25gt9mWXpw=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ifsI08AeXGJMYpDqWV7b6eX-69ya4dnDePcNWh5g0fC1EutUzFL9IXkSTdJ6tqrsPKM6hZN9dW5lcmv-Cy73gNeYVRkst42dBHrVS51PqrRzh-HWOQMieI2G8bFhj_4D_MqyCOwKXI79HUqvN9vK48X2hLEeN5InYE6FIepFCTrzhl7fLCb4aMmJro6HIGKg3y39_cHY0cM4fgt9i4dXjfSu0HeQosw1jJrjapauG2aihjlDzLjjU4s1DqCY_EVP93iDVkwCcRlZJIFPw8ZC5fpd0fTrtakIEn8zPGUsX8wYE4IUOZmWS2eV7TV0Jot_D-V9rQt7e-5xkhYjBuzA8ELCwWuUH3DVVhUtGBFWL0iw7Se6eG3sKVR14EBLgay5hsMasgIZcncuLfY7uRAj46uddkpOPkZ480dgRS0dP2-EfI4M3ubbZamOfOHqhVWzxS1W2X8JVp7_zBzKE01NIInXPaRUQccSrFYrvX-e_X_9jeI3oZ5ARwfrV3KuSx2z36OSCko439KGBzF8jiKOg2MR1jGibffMyiVnRJB729XkwvUJmljS_wzVXgQYAcRqNrZnm9LDjQXAS1flhYwgsNtc2VFdWyLtXbzOtv1eoh20KwV4IbF1pXxngn_o0yCQ8pN3skl2SYdW49r0GRFKATnqSs2J56-hBUHhJFmIQCSyGjthjkWcAK7nFYyzZp2p01ZWINSMu9vbo6uXaYnimhGysw=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/e-qWjJDbwpj3QZgMERuv8fjl4sQf1zgFL3hCnP_0W9vX_q6U9XKMevEtWIPPPMiIWZHFMNE4kCLuTwN9ewe7UyEZEpexpV_GU5DDoqmZK3IL0Cr719DgOulT0tqeG68OB1gLeubXA1OkgJ40-mV6jT4LbeY97mpA8gyqBgB8CvxVPeisd_o4PxtxXZe5tDK50zEbO0y5kSzDo9C0KD-SfiUi_Gk2HhJneHC0M4Pl7bhDywqwg5b-FA27c5vdb7T6SYVlxASgjpgAbiyaVeB61jwRWZHqjIMUgtJQmKnQGjpJQW00iWvEcAUCxPOMKwVsZV3xVn02tQMvMwScY4JrRxT4XO9mHafIkyDOHfMV6TmYDyEQa9sfavQSo8rzW4cZoyiel6KknYuEdTwGIEGX5Om8bd7Ykh5nTfOCRfZwbBgljkubiLUmGZ7BPB3lY1MFvIvug9TlwTggtaKnQraDbucpAhs6oyZo43-APzKW09AOqIPp8NA_MLS2a5zovyfesTE4g6SxSbttMmktF9kjmwc1v5Ec2QDTjU2FdD2sRAlgf4e37AyFioiAzYKpsyheBBNmNEmKyChq6j_-HZBGTzFJv3sXnqjBOg0M8s4UMc0wUcfgr1yIYbjSLheu1_lKV-tiX-eycnarbYjWiKAHOt-MLsjF3adPzjztuMI6tr8Gwehm409z7WAbVFAssHHW0XLrYdtDqyQdK0xGlV6tfPmSGQ=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/N6KAf5gg6R0vIR5yD4_rTSmc6Z3YvKFKof434Ze1PjzyZ-oJhM__p0G9rlmlnoALLVizEqrX3uHlct8Ad4czfL5TQdK9t0LNNANTKZ1-dKQu9Jb0uPtuvjoLL15fuvG8slY_z9UgOaOUmnV6AivbsObw2oSAWN9Pft9Tn2YwsJXPNZa_U3rKYSvFLLNm_95cJPUF1m_9HaqnV0v4UegstwepW1FvXe0Uct5ZsYSBWv1nDW8zMlIXCJ0jEHH6nN4yVy_FREHevEz3oo5F3ygnVwLEQ1lFAFVTRer3cL94Xp7D3UzyjUYXAg7BnxwRNxae0g8LQlbYT1NYqBjDSgEgZW0gzwTyFyYVgEWRvReaMUd3-jIyZhTF9C4nca57mZ3qBew8KzhNumDaPOh6GZFtKrwtsy5573M1-mYMLkvpGsbpZ22ybk5W4PsXEB_q516R7hi1Tf4Z28bmYFbNFSbAdGIzU0cWtEtccf8Pf17XCEgiRAbbEMM9bb-RR_fIksK-UbOs9YHbPBg0d9oHMunCWeDXd2sHgV12eiF-MHVgN7D55iTcBYxHG82cRGYpaqo0Purk6wlO6EHxk_Of4PX-qPh3AbZrpHI1vHbqGxUTvYmdFo4PNX5sHXXPplnvDEyzxdUiWVKkBxB1ldEDmL28GXPqzZgsVxKiLnnd2rFhO-3b2n_eIsHo5CQj_SH2exd4OoVhXk_opcvscfL8_sknmq63_g=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Twprbj3aC-afUSuBqx0A7mHsU5uS2LmC1Reb-T63-HCArXa4sPcccwxrGMNGWzAyveJftXKZIJBa9WyVbRzZxAMFWCTTtkOXGkPlEWKxh9gCAjWTYl5S2ZXlAtta1Hlvn041QUQo9nERAnVE9G3QVz3-BkL08_a1n-Kd0wumQufmQqHwBMybXq996uPO366__H5ciWv4Py4Y4iQvNmxGh4vVjkhNZhZf2-Yj_NGJRwUMCF8MAb7Nku74EvdTTFqQb5e9rWa343drx6wQnA-TtN0aAk99mX9KQV3Lwz-aC_lQ-yCH_z4F7rey_ycmpuvGzTudP_h0GSb_Tu2HjkUC1S5GyLIUYUNNdD-w2toGj2inyaOs9jSm64yJJpyYc-KyompKjpUodCwRS51uSc2R__9Y_AOlA8pHNil_Cm9m1Rgh8KbzuLwHTH5NDTa8gxPqW3-s9irPRv_OJZiElY9Y7taqRbzlFXmlr26Qd34rwQViMiup24-I83n1udj-7miaUtK0GfqniWwZKYqOGAe8GxLJFa835ywivKlCu9H9Nax_MNFKq6QiEb7ZdQeTFV95sqAfv8JEHH84UVwzv0UP7lQrdqZ8iALkmB5U854B7qp1ZzUYYrL4Zihgx1w6qw3jcDC2RzV1fwH9FrRDDRvnDdsNZVG-3Zl0Crq6JGhd0MEwTjnplQndULlITykgW9trlWB2kMQebZNaCcUzueViFrUdnQ=w439-h585-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 340 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|