Головна » 2018 » Лютий » 20 » В Муравлівській школі вшановували пам'ять загиблих у афганській війні
11:05 AM В Муравлівській школі вшановували пам'ять загиблих у афганській війні |
«Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…»
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та вшановується пам'ять загиблих у афганській війні. В Муравлівській ЗОШ було проведено низку заходів, присвячених цій пам’ятній даті. З учнями середньої та старшої школи були проведені відео-уроки «Афганістан 1989. Бій за висоту 3234, 9 рота 345 ОПДП». На яких діти ще раз ознайомились з подіями тих часів. В бібліотеці діяла виставка літератури та фотопортретів героїв-земляків, жителів с. Муравлівка, які воювали у Афгані. Учні 6 класу підготували вірші «Листи до матері» - від воїнів афганців. Метою цих заходів є формування в учнів уявлення про взаємодопомогу іншим народам у скрутні часи, возвеличування мужності юнаків, які воювали на території інших держав, виховування поваги до воїнів-героїв.
Педагог-організатор
Муравлівської ЗОШ
Зазуліна Надія
![](https://lh3.googleusercontent.com/_3AoIm3tOhUZ4cSZIBchF1hn89fg5zIIi9LpXR5XXKRqNuipPS9QafjUjwMPsSaxxP80SjdR64JjBGS4zWU32Sqc5YSK9e1sSsDz4hWlDnqhXVfOa5FfSxBJPtGHxMhv0oqtFD3lX-UK9IE_5P_EnsbwElR-YR0cKrySHUTvKyJbY7SomdkHRc50v4KnD44R3m4zATnT-VuwiB7xwpt5cQkdAl917BzWZ106uscjmmFlgr0KPoVofJ0MU5eH2oLCjPqn-QeZcBadBaTXyEMVA-9lQQ3YvtjVptbTCLwzBJbvDWu0zysSQbC-3iUOFXyiCEtqJGTW5VTEu3tPEcUQaKsAwGV8DXVarBevmWIJfX_cQZOxEhOBGjUbnsW0r1seVi_HhM_j_ohCottKkBa5QajRonzf83nrn4bKcmYeZeFvVYyU-RGpiukLUh-3R40Wr6doq8MVLMbangc3b-4E1qeWG1rzlXQlPI6VlbJW23dJDsJUBryE6ysSDOHZBhXIf8IZfXPp-sbh5T_N9CBRYqtZ6eiDtQaENcTnUfyYm0IdVfeAwTrJI_Q67wwsCrgKA9GSD_7WaEZpQDJnU0WTZiPzdfnxtBHmT81kQXdjIo8zHNzh3V9kAnHOs73WRrhq0kAd6QodkSsu4orKxMDhzuJCi2rHohl8UA=w814-h610-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 406 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|