Головна » 2019 » Листопад » 19 » В Новонекрасівській школі пройшли заходи до дня Толерантності
3:57 PM В Новонекрасівській школі пройшли заходи до дня Толерантності |
День толерантності в Новонекрасівській школі
У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальноприйнятих моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 13 по 16 листопада в Новонекрасівській школі пройшли заходи до дня Толерантності під девізом «Толерантність – шлях до миру»:
- Для учнів початкової школи класні керівник провели години спілкування «Дружний колектив - який він?», «Що таке дружба». Також учні початкової школи прийняли участь у акції «На доброму серці тримається світ».
- Класний керівник 2 класу Тірон Л.К провела відкритий захід «Толерантність – це…», під час заходу учні отримали нові знання про риси толерантної особистості, виготовили емблему толерантності, навчились відрізняти толерантність від терпимості.
- Для учнів середньої і старшої школи були проведені інформаційні хвилинки «Толерантність у нашому житті», «Толерантність врятує світ», де школярі мали змогу ще раз переконатися, що у світі існує добро, терпимість, чесність, щирість, співпереживання та любов.
- Класний керівник 6 класу Рудковська О.В. провела відкриту годину спілкування «Толерантність – шлях до миру!». Під час заходу діти «гортали сторінки живої книги», складали правила ввічливості, знайомились з висловами про доброту та чемність.
- Соціальним педагогом для учнів 3-4 класів була проведена акція «Дружні долоньки єдності», для учнів 9-11 класів був організований показ відеороликів та соціальної реклами про доброту, терпіння та порозуміння.
Всі заходи супроводжувались позитивними емоціями та гарним настрієм.
Педагог –організатор Арешкіна Н.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/k7M9gEtSvGGC8e1c8ZVa9FZyf9wFEfFOVDimwpZ2vGe0VlMlVLTuQfZj6mtCHThCIr7hme8sJ016qjScG1rDcjFWKEq6fFpPBiUX_0K2lOsvApSAqOBo-GOkdmZ7nC-EndTNojLtRr-wPn2EzF4b-KCkykQbn4_I5dh9DuiRxrn4jkTJwJIdNB1glWH0xj4rp16UWqhXVgaRbh5fP2BxavNoLIxV4W57LB00dagrObWgQ3kQJCrsls_IhV1a0tasLjE9FLuzguEgqBB9_jJ8bJh_Zi0gYm46_Pys9VTtPW4KyRTH9CBr2ehGAyJcaUy_lK1Bs8KHkYeHq7PsK8savkhPUOmOTyNKHYYB_Gs1YKu-wlHIkc_5NLsAuiMQp_QSmHEO8OX1m8gXOYRpbdMnTkinWp-7c26HB9Nrmhqo7-ncjvmGdJm7jfud-OmD0jxsYMJhAOqudp3rnH5eMCFMhiba0yhVkEj4du8ZG3OCiatFVwPv8abULHNXbtxM71m0uxEsgM5SZR_DEq9ZuUagW8Cmx-kFEL1rZU3e3YycW8TaX2ZhG7qJgbSzH_3lEUXytwB5d-eau-6Hw1oWqRxRkS_m7U22_XAJc5d--nWo6StZsoPgjn-sc9yfOdlIjTxYV4PSbORWZZe0__tdQgUh7h8q92y9pv5xp2-GGtC13pbVJY7_VVNoU9c=w705-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/kdBlBhGjAobxpgDXJ2jMyfAFF3ZQA6jc3GxnfY-eKTFKMfxcIuUzyP7FRcqANk47ylZiBD725vD115wk0p6DPn4T9BD8U7XYv5YoVz0ZMqUInhg0P_9m37hA48C_33eTRCcGaJaPk9chgJfmm7Sxa9Bu3f6jv6hAJuSb64gPiAiPxv5W0FI20h09qUsB4gzqt10dLQT0-sLWXUn_ETqOfBAidm2it0vfxtNF2cZSWKv4qHGMvBOLhyKna4cnMrqPwNPVRsbSIOqUwYkJrLgoFzjpsZR74niRW1GnVH7NU41UG3y6ffsF5Z2jkJnQvj9QYKcCAZwbzcTdWrgsSI46516lMAN_qu_bzUc6OnnGed2uzPUcXTgQYgmEepoi72k3iv1yUI2EcCC1yYqb8hWBY6WC9Ksi3r-i0w1G8PqzvKsKtj9gzJIeOSxSLLfYaFsukr_RJaa4Y69zUuIp58Bo8FzSp2_7udzsfjVH58PkESNDVtg_c_ANRjUVGpUMX03qirKUXnrrKd8RQF-RBZNOwbv1XLW62n-otKqSoIM7VAV6JYA2_fSm-wPI9_eL0e79LZ0gdvh6E8u1XaE2HnsaSVnmuPfvw3mtkERrpwDSKpWdvSO_dmXDjucV7gZzSQSkGjHxYOn5ZVpkaF9oTlfLN7JbZu04VOy4quivmf8VQEPyLj7KhUcENvI=w705-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/h8wgPjRUAI8mJzQziNNpKfeASd6UAevq9ZCS3ejUO6OVKQcC2GMJFebvpUu2U-2vAfw9mMUYQuyNmc0_WYH-ltcNIY419d9TQIs0UzwStgmu_pf5ZwfSfFM4EjR3izA8CsloIWkoQnY4ax9XkAmcCs7NuoC9NIrFqmijYC0ngTu_1qK3mO0mRy657hcRsgFv9irOKKcwWtlGk-8d03KIkMiIXd0GCjvNuxhKO3_7Q9ubuez2_vMGZ_i3xCdEHrExv3hc5aAfvL9fAnCsV8TGsw_QfSn3W3XFOnsVUtX5ucvuamvrAVtyY_NIX89vzsQBEx_MDHUzLqc9kE-eh4_cC_XVJY8FiQUfzhqbD51Ec2bZUfKJsOKmNFAuJm61My8ivTJ4SgWOhezQ-YnVTCXs1PrLdKJjSeztzr6CgeBCx3FYhzBhLZpSTKnsjkar-JhWIQ8QBqTC3p6_jEyAyLcDyV89X_6YeW3cfzzZ3rTOvbOxV7shbKVY9RIf-8VA9Og2L6VQ3ohunqqts7gG_S5q8SD0C9-ybfxEfjWaSI06WfILcpL24rmWJsLOAyZoiPIuzPny9udh9criX3CenFv-VJVeSzmNSx2nq3knYsEqy7jRb280ZdMNLaGO0ASGytvBzitRByfdoCe5rIr1i3dQDMxTrAgB5bHbczj7QyBlJwf1fDhFtJMi4JY=w705-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/g9D1ZwoEFRQEieNjOdusESeAf4gj_i-pDn-FOo6owZykmBo-t2bpFHyy6v86_sOS9889cLdKLhBpdJQaN4hMATW9cEss4-LdsxqWO_miYcgpkBHKd1VuAHLUB1H9j45Kdluh0dhZC6gQ5GusofA7zjM77QGmnkp_3Y00NtjcWZVs6fDxzlO4r14C9ZRzPCox3zTIDbd3Oxz083Niry6QjUP5660qgCixPRyF1KDBIhJkZ8epP33zusb9blGYSdDrw8xwcdkuCsxmLivwU7idu_FSBhwBDjX63Lausv0vsL2zybsOm6z5e5GLb12sCT4oCrk5VGTDgsnCWdAtsCIAW_Ay1SvO3yhcWe75u7LYOUdrgvl8nQdnC4MqVL5Js5X98esDggn_3Btw1u_zsIMuY-DR3zNnx046YI8asaxWyOTqopZI4BCvJ3Tc8HPMW-rJTua_nvuwe5unUKORmfHav11Lhm8kgNWJ4u2EvRIJUngl_PcP2jmjSZfSrepT_CpEgFGvHFekGl3eJGubwqO2VUe0CYkuHXLRnOCxhvgbGl7GH9oSLuLU1POCjrobgmtLkUL2eX64vFyAE92N4zD0Kv2tadFG5AHT4dcAFWwaQ7A64wnge5CFu0kiSZFDbEVF__7eKvAeEaTsr3jf3_mjUsFgPEo7pUcCQe2UbuhGlfuE7nErZ6y8944=w593-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/vwHYrJuIbGuFWl4Mz0nwZoug_Z0NOhxX-2etgrTWuEemNLcoK8cR-15zeQ4eCtDjeTNb_2S3a101VJOBaQtCBbhbTZqm4LYJJGolxlm0r9rwzIBbOupGcV6Xkfq-kvCyKXjw_Jwtaxm1MPoIloydOUC5XZ-K79zgs1C72zGYLkac2kNf8iUiVx2Ve_oaSeR4zp2_q6ElfDDwxKMFP9R50eBDipIFRbGrwQ5I5eK6X18lz7mnD0X7aqkis-dMHjwOLYOxHkn-bp7SzE5p2m9P6m9kRAbPrKnL0HZNm8KEEyjOB9SDS8p9c3AnQq9mOIvUcrYbGFE_knh523sdhGsNKWir5mRWy48Yv2MAcb0dVEM_OWmlDdDl7h1-4INlADgmcvhY1oiIVzwvhkqkLtOLNtVFC13wATnt0vOsDCESqBmoCWvzODKsqiTz9ta_KE55DYVbEl3qBzuz_D5Sp9XZ23QGU1yiHpoW-gGkNDGZlzd-T_RjzwwdzqHZU7hDN1e_yXDW2wr5bpmJMSMbhzyNLbOeZvs2RRsWw8l2QhhSc4Y0B7RUGJhJFNIM-ND3U_BpH4O5Ba1cUGO-Qo92WHP8DDwyGuJRAaXvNXWWNyIRnaAiIQa9ygXl89ekV900w_m4odpFirZ47H7_iKKIL_xilR6rCbGGM3sli49dwwZlUTJK-9HY--e9yTY=w696-h530-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 335 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|