Вже щорічною традицією в нашій школі є відкриття 9 листопада конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Відкриття конкурсу відбулося святковою лінійкою за участю учнів 11 класу.
За давньою традицією в будь-яке свято в Україні запалювали три свічі, тому скориставшись нагодою запалила свічки учениця 5 класу, яка посіла в 2018-2019 н.р. 1 місце в районі серед учнів 4 класів в конкурсі і була учасницею конкурсу в місті Одеса Чернова Дарія :
першу – любові до Бога, віри, надії в майбутнє України, пам’яті Петра Яцика;
другу – любові до України, її історії, пам’яті Нестора Літописця;
третю – любові до рідної мови, української писемності.
У цей день, за традицією , покладають квіти до пам’ятника Нестору Літописцю, відзначають найкращі здобутки просвітителів у сфері мови та культури України. А також у цей день стартує Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика, тож і в нашій школі був проведений 1 етап конкурсу. За результатами проведення визначено переможців, які приймуть участь в ІІ районному етапі 16.11.2019 року. Бібліотекарем школи Щербіною Ж.С. був проведений бібліотечний урок «День української писемності» з учнями начальної школи.
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
Сподіваймося, що щороку наші учні будуть активними учасниками конкурсу, посідатимуть призові місця, гідно презентуватимуть нашу школу!
Успіху і натхнення Вам – наші розумнички!
Вчителі української мови та літератури
Іващенко І.М , Мітакі Л.М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/349C-6mF6u_bQg-KX-XyFcB57Qwb7V4V-3OufSOzMcMWa7YHHxIUDJblR94P52bQ1KlDxIUQocevHlvmKz6TaMk5ZSBbADA7nrruJjqsFKaJnlx9nppoliCqVsmJdEj7v0rKRzdsD5ewyosoWBLL1OsIfB7iyt59w5sqeP4YVU8R6v1fg86Jh40xPIEMZtelfyzSsYOhOUyQL64FioggM-qu0VNeVVgmW5m7n7V43bvkAA5lWH82vvEHZd0oeCdnNEnqoJv9SBLK2tGtPuQ5yc-svXk3rQBC3OS4QenP8RGHr_MmzSSxXi3ffc_l6_ytlL4Dh1qj_Y0nzmjQ6hnt4jm2aLwjLFXhnRCHjlBr68s90dVIhG9_3aDIkzfvfXc_mwEULFZDQ-i5QKTYcwhse3t69ikoFQFGHtRVpynuS7CoYoq2KRUnSuBhrzo3mxmZ28qWiir_PaTekk8klQZbXojxqHowqH8T17aXfskDp72SPw52WJqLeHQ57hxkUCp6xHdSmeElVgrs-ZcZoezUF-mWcIdBRljl7l_fpUEP3SWVkjmzKhx-pTVKTO01b-XQll3b-vzEwKlB4rkPbHR_DEtBAFy7zZrgfFvLRErSlxuwQ8OBLPMn4ECAYirpljM0RtHo_sGRwBEIaoBdd7uRrC9KGGIZQBX1Bi_OrP0sXg8-atojI0ZAK8c=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/g5zDZPDlGXurKqrSR2xn92Xk9QnZ7iHOrr4cUvp5vVUzK4IJAFCYa8y5TqD309afTJXV4vOsN2jvN9hWQRizG5YQpRFin3Yfad0Auoa7-4x3N4sVp07jvHyRWYrKt-hfZ1K7as47FPh6uJiU0lmL9DmmEowi9vuQkT3MHHSxp7VH-TR0Ptwbz7eJCSWoBCjDwlaGBXnd475cRj6f_OskdeG5y7k2GbWn3fq_1fvrCfFT61fihihVOVhivRhEXbfTVS_EV_kXI6iqsr2j2BTGJLL_GvX88jFEtxApdtsuwutA_LmIeChz3kDOam6hLbXoW0YZn0JNi46lwTgXkXu_uOC81o5fZFXaxxW1vtYUUnHX3qisBM_Zlr8qfBcfepSzIsomYfirXPHwvzjlFQN_Z1yzzcaOFoDhoqi68FkWYxnlGfhz6RYevmJjKpMr5cw9K3WHg2qSOq80xw3JREoRmS_v0lBFVQbAb1RxbxxHpovLDW2qjvLXNohdK5k91UkgArfNFmd4zL2eiCMysBjkk78L262eabrsY3JKGpdbViwDeWGNpj2BziZNdGP8jW0TeW85Ni2cGFfpanofo4pYigJ1OKqU8aHx4OHA6V5UnPktaCJtK8vU8DJFDjofE37FoZK6cs7GnTzZqLixnH6YSc2-kdtLfogmLsY51upMQ0f1EoLbat8z3dU=w843-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Xk3SqrKycPbpAU0fLTQJVCD-Xcn73dIyHO2ykKVWOw-FhWPZ1p1KY0Eo870jrfmAPMb4vzWrTSBayGAWayPFADO-BNRrSvNuOOjHHwXT5b0C58pIkli9XCO127sIXI-68znZZk1805qVjOQmpUESxkCxJkk0h22GPLPJ60bvBLIGGfZLRX78NuxCdGKn5pY70A3nalnjW9ugO68f578ohoqTHcTc1w7mc64wVVcp82HtToDB4xjuq8T0TBL2t0EXAwVD9bD514eJTnlooMfkPhFDMO5M-Qu1zYIjiqgfFRlsPAdz67pGmghgfkzKgDrT4d6mQ0snTTbWygKcQC4grvoCcccSQ_dq7aWYtQSTWsFvN10DDjZPW9oaH9zlW5laCe1MYTzJHYtiyoU48pgPas4_uJ7hXypUbu3JjjzpjAnea17swxAhvxth_MqLUhm1NqToZtxOY5yzTSj7iE_q3XC3TB7Hd0ULNd7iI8KEPDzmytuYvuCFK01NJXTug2EmEYJlxJO5-ZobabFOYu2apbSyHePvlSoRCClb9TRIdpZx_2oLNYhQlcqTJLdOKNXrW9v2Swe5AG8o4vJVjOz8Vx9UZCURMCVtZrsjy01vnvP-sbQ9Pgl1CiA6-6k_ENwnaWV7PiAhQg9Ucs2ir3OwWVoYYuehL6qGdROmhYFis8hhedXYay6DyHE=w838-h530-no) |