Мужність і відвага крізь покоління!
14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва ми відзначаємо День захисника України.
Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які у складі збройних сил СРСР та партизанських формувань захищали Батьківщину від фашистів та нинішніх хоробрих захисників України.
Саме тому День захисника України - 14 жовтня - покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх, хто упродовж століть обороняв українську землю.
Так в Озернянській школі були проведені наступні заходи військово- патріотичного виховання, присвячених Дню захисника України та Дню Українського козацтва:
- Педагогом-організатором Севастіян А.П. було проведено конкурс пісень та віршів на воєнну тему між учнями 10-11 кл.
- Вчителем історії Щука Є.К. було проведено урок на тему: «Славетні козаки». Козаки гідні слави і це довели учні 8-Б класу, які приготували багато цікавої інформації про таких відомих козаків, як: Іван Сірко, Іван Мазепа, Дмитро Вишневецький, Богдан Хмельницький, Пилип Орлик та інші. Також вони дізналися про видатні походи козаків, як вони передвігались. Учні працюючи в групах підготували доповідь про життя видатного гетьмана козаків Петра Сагайдачного.
- Класним керівником 6-Г кл. було проведено виховну годину на тему: «Моя Батьківщина - одна-єдина ненька Україна. Герої моєї Батьківщини.» Мета цього уроку: розширювати знання учнів про Україну, виховувати почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного краю та ознайомити учнів з героями нашого часу. В ході уроку, вчитель показали фотографії героїв АТО та розповіла учням про деяких героїв АТО і їхню службу для того щоб ми жили в мирі, добрі та злагоді. Також учні виконували різні вправи на патріотичну тематику.
- Вчителем історії Кильчик Д.П. було проведено урок- дискусію в 10 –Б кл. на тему: «Захисники українського народу». Мета уроку: формувати уявлення учнів про обов’язок, мужність, героїзм; викликати почуття захоплення і гордості подвигами українських людей, здійсненними в роки війни і в мирний час; показати роль самовиховання в формуванні моральної стійкості, мужності, почуття обов’язку і відповідальності перед Вітчизною; викликати в учнів прагнення виховувати в собі волю, цілеспрямованість, моральну красу. Протягом уроку учні згадали про героїчну історію нашої держави, згадали тих, хто не шкодуючи власного життя, захищали рідну землю: про козаків і визволителів українського народу, про українську повстанську армію, про теперішніх захисників на Сході України. Вчитель за допомогою мультимедійних слайдів допоміг учням перенестися у минулі тяжкі часи нашого народу та відчути героїзм, патріотизм нескореність українців. Діти зробили висновок того що нашій державі були потрібні захисники і зараз дуже потрібні і мабуть завжди будуть потрібні, а декілька хлопців розказали що мріють в майбутньому стати воїнами чи офіцерами.
- Вчитель Гойчу Ф.П. на уроці Захисту Вітчизни в 10 – А кл. організував проведення військової підготовки майбутніх захисників України.
- Баліка В.П. організувала екскурсію до музею школи для учнів 5-х кл. і показала учням військову амуніцію та чим воювали наші прадіди на війні, розказала їм цікаві факти про походження деяких експонатів музею.
Заступник директора Телеуця А.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/WHGG8Lh6Fzoc-OeGZnKzfibkRfeIyHgOZVoKXPD_4Wi6J7A0iYKR3yMfBBhW3Wq1LcJK_0fQAh6UjigNQpqvx5B0bFG7PoKjL3VtiIBGFAUC1q-iTpWsSSrebw0syt-kx6NVZn7x-PTc7AP9lBYH-WYDToiTzmUBrqIjNldOM7z0t6q_l0i9PhEwz_AiCS2tzaWVhVxhdk6vV2imetS33SPnTFlLT4_66V1R_wVksRcr6EBdVSdh2AwftU9MubQI3mrsrwnz56aGB_BjlxArUR_l7SI2h_JJWFhjzeE8EtprK7i-jNJc6EPLZ9I29BZ5uEQtQ0U8U5BO0MSpczCPy0Coeb7CswnmqREttSsIYHEO3hmgDtORcj3Oo-ABCQtterQisvzRPSTXyWwEzCzXoJrKZgSyxG7i4nhM61mxMkicJmztcz84XJ4mX_99n3pXl2OlZ9xce2oSsaRoXUy5sSS3FvwyCVVRLDF9QlKi25gNkqt5eAJOg_8uPoeS2b-CUkH2pI2Ty5Jh88aHiB4P0sYdA5Qgztw59cm8NYeG9z4K6Ya4x4-MfrtqvYKKEVY4ZA2v01I549k38BJQadlQLLcHzdxGrdt8FIAS2QBU9jK5aJfvaqp3rG4x8SvWiMhr2SLO1wj7k-p_MA9LX6LZxAbizIb2VriA5p16TOHAv1GO3SBjDNn_4N4=w399-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/_bxBdz79nbyAh2el89fZze_8elfmT-lnKY4KF-uZmeKhjskMzp9EiLvT_ei6grYX6leO3prPPb2JXPWC_5ASuuNvM3O8i34CMz3YSImqaq2VXabz91J9QCg_UoKE_JuuF3BK4qmiTlPsLRaHwLLjGeFQugXMO51XRHTd1K7Jgz-V_ay43x47t6SYXm-RWfh7g4UoBfjUjTisPAasswlLoEJZsbKbiO18rtbyXQNSdSWprYsqLekOvmuh3BK-FGHJLRZbuIkcConavbucNdELggDmJs5GWxK_R_cDzErUIeD1K9Xv5irxxPUSwWuVzxmY4n5h45sQuarnravOmm7oa4gl6DyHzbug0_nGatTz2bpxD1bpqDVFwZb6zB3tzEc8k6K-vUtRXC33Hr2-OFvIC-zkykXtgcL1u-Suie0fJJxwW0qAebpExTzG5aWE_gQCQ8zy22VNlDnI9dNjo04Gljkh237yZGqZxDhQJKv7iqpIRlxw_XJmKSmOKUbZyC8-YPeTavR_uRe_WElnGtP-fCB0kV_1uCs1pqEBOhK7sRvB5GS2zu7XT9GuA3MHO5ZkTLS_JFWxmEbz1c2MMgSlvSovj8bfdHDVzyVtKeCmuLHdKTAjQsl17DMxAgOQ0CHfAAI4Y4GoYvn81ElBZI2uAJe_cRJmTGzlqqtfyVxIDVHTHHjvXS0Mz0g=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/5OcyWAyAtK1AYXsFjpe_S4wxUorF_415VoQopMi_7ST9MwFJSnPvgzPMpD6LG7S5Hje5ivo4dhStb2TQY9jVAWAchHXhogy2cnD04etrxmPHOcZnjc7GuwJAMqR0QTUzF_eZtZ5gjMOe1HE8Hfy3RVc89mvRaR9kvjHg5gdGx-I7djtWPKHjxsFxeCg9DuPmsLcy4MUeQUUvrBIGdT2eMuhiqtPuTPZ9xEwEErvklT72iY-rw977apDdOsFK2kWuawaPvGFhFa1CC6SCHNCTpBMsCL7YYen3eGJwdjPe7bGqXsiACTgkxKC1qlnuCuj-nTBSfQIDsRzxqcAYYYR2GUs1RJ-1GICSrJerg7uwUTKEazNzBA1To-pj7hi4ZwsKNk0y_9pru7WWaDzGFlA0lQamMu2gig8dzr-63qpdhiCKaV4fnCVcDgX56wI0t2nl_v7yOyffMfVcATqmgUauvmBMNtnPasoRBa11K6XlHZW04vZcB1Ck8MciE51IR3EPa8h1DI2LZZVtpjilEQe1QRIw-6cB_58k9YzjFsWvRtBXRRdIxh6xbfYt2exnbXLTC-VI-0EEybF1QxbDOfK8FgHbRwYYWXa0v6aJJjjw7TBRHZWV_w_NQ5LRIZpegDc0EtSSeak9EFMrhWbD8_1EbYxK5sAOFRNHwSLyQr-ZRM_IASIybFSC-_w=w399-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/M6PgQTlDnt-9nJKTF8QVG34oAiitbCAvDKYh5OOVT6fgQez7nUSFHu0VKQqnRKdfRVCoTBTOfdY1e39X-AZfUEK29iKpCTEEmOIle4uwaetPXeUs7MRUYkpP787M3Tjy-pgO37YUazFTcdP-9T4_9xsg4T94DIdGdq6rS9vItWUcxRIv3eNjf4Fn_6PN2p5HZtOxrQVbVE2TYWV23Y36MSEM5YKUFrvX4iohsAqIvB0Dxs_DFcEyXkYofGJc3kcExA80juz2IqzKj5d7KWsSR9k5S0aMquXflIfcEzCUuPHkT_Z5OC6lkIK0LaxXD0d0xNKIwCO_8YXa0hBYTnqaZP-kyRzKQMMwZS6a1vQBbOtwEa4BtwIv3c6-d58TQ-9Dk2GPhD8ZViL_mkh0pz3qC5gIegypAUMjQjE5ZCF3gWspfBFlv5BKbfAaq9p2cfWbR1Iy36CVTqP3mfdbPcPOxaHeN1_XOjaV_NNDEpvGdq19YIk3_CS4foH6JooW42sDOAzV-ol18om_IDNWB1BHNiqn_3z2q3FvUbvERsUHrjhImh37GXT3osChdpYgMAetJ3qJdHB4QSTrB117HV_d4IMAF15Nij3mFsTw0PEMNJiCdxonFpzho1Y8fmKPxd5Vhr0uYYwiMgl7gVEl4f_7sWJX2kJ48FEBgpPkLhdF8BP7qO8gUIOyNrU=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/xyqpI4beFx-S6krarBHkR-i5KiEPLgv0BsTwcwN5BUwHDqxw9fGOdsfCELN2B991VLiMohj68vFbHFwLo7zpcpNtjMG41zdpgr7f35VWmxjPg88HakFGeEwsJHUaq0wcPdUjswvxZ7lhulng3W8mUK8pMvaI9oN7rPceKT55VlZDjsnNeY9P_lSQdHZJxLmD93g6WOj7aJCPkFvaZu-LnvswcHKSrXTSJse2t_6Basu_lpp8ceEGk0O75K-F7Lk-1HaFxXWPOvfikVD58MO2Y-z3RWatZf_rbRyYkCTklzmXtI5oPYYR1hvR2p2CQsWcXDIyUIqzIBl8cZnPltneXVALftDYuMRk_scJcH5_4yepJgn6BYDEdwwUt4cK7-eRS4lBgimvng1Wo0qK_l4D-1yGeH_tA5GFovgeXagDX_in_Bvy-nwoRBNl3rgKtw3Bz5o9iqzhvXwKM-uiVPBJz1OEsjIhDLvYbijntoEGweuAZ-xCumpANnaxul8QUvOi1mvme76D3iGUGi_Fac3Ta8jNr7cZg97AktHtUVLze2nXpZVWt46m375NNQpAy49yor2sVxHsegwqQ-Y_bdm4mN19OXEPHaMKBCPn2CUT0PwcF1cHVAShVNPfrrLArk4GF7IWf5vigxb7Zr0N7tWvdw55859bf1p6GLqcy_HA55JVMw8vZ4nvd-c=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/2KGAnLWqovT6vX6vyaoq-rfJfU5ViUGhGOENqcigAONqmKZrE3oxk_ewzgfz_JEVqa-taqrlNYgV9v4147sxaeuPDnKkVaLWKFflVwnOTEFcW9KzMBlXFD7Jpvj4oLFqKJZqjTbMyRqIwufeg0nq83cBXi325B8hvDPrTkdRv9O6OfeGavq6xI_58bYX67TBeWk9aJTqG9PADFik8dUs1es1GIjTGA5sfegVp5OrBOBqtIGpZYqE1nygwVICZr1kFX5XaO_P_yoHgVbtSFBbyp3VF-vzWS8bFGgK64ggSuU5HKz1BQ-Zl43wK_42j5LpzTb3yeGMykQBLLut1RXoCAbfX3M-6sUa-HWlFEn_VmDSqbh7sixAC7RVXBcrzqgSHealQTUUm4kZLSmKiSx40Jft64XGbQ1tLsmCL9WGld8tyAN1PMZ2hZpCg1-caTilnck-lnLe_Dq-1RF_imExYUKNPLK9BNNBnYn3Tb0CUBPu2kcAxzdL5oGlTO9X4zAP-0ppxbV_ttSUmg2FWTwZRdfF-8uMP9VDhiMsN4mYbXsxTreee3p6D2993CuQvnfxJS2bmFkTlY4hGz0Nk3fQkzp-ZiAq5asSbkvVpVAVZAQq7VH1DDgO-2mxAp6HzbIljokZE55R9RXbUcPEUo_p3Fk-jIQwMSDUKDifWTpvmsyZWi9I-ALmrUM=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Y_vTIYfqTKfqMWEEq8_ccU61Zs3KSwls02dYHbMGWY6rs3-GJszhTG2ophekt0f-wsBSR--j-5R6BIoHmFCpJ7NVphMrrIouxJ-j5LdiswLhzqzkXkc1BlmLH7k4URho7sOH1xGsI214RlwaKua837mGjC0Hnx_qTFTGNAClQsJ6_MG38Vr8HzawlXicZMtMzQO7a0BmAcPZSVpqw4lXL5AAG_TO3mg8kSr_Xb4mGVOonFGoGiavyklpCbBjr8HiUzLMkP_OdpTPfMzO-TzNi_gjYVGM9XnnwtUyG_URrjTviKva0nhz3u5xdPqAnOmLSwbejtpF7eMtft106iKEYpmA6OKR6dhmQ02bidNDx9AJZqOAqDzaa1CXB_km02cVEoNhZ2NSxBJ2DrZxGyTZ9E0D29PpVDxvXjxuzjJgWIoQE9InAcxXChZhiEopAsa0istDUArwz3t2PY_S2mjwo-accOxrA_qeEeloEvtWclF9YDPpG9lxV784VZxjYP77NetjT5kW5UYy8uVpRy1bkV7bImDjmoI4w0FL3BghGiKeEoj774kcud8ig7YG9OSnteivxDilXnMPACaGPFQZjr8Y4shBgj0VHKh9fHmVqyTp-VMBlNF742pCd9PKBvI_wpVGyXNGWjbYfl3jL4eg8eX35rJXf00hcvEpTC4a5ySJJZBncdIOZ5k=w707-h530-no)
|