Декілька днів тому всі 35 перших класів шкіл району отримали в подарунок від Голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Володимировича Степанова справжній сучасний підручник Нової Української Школи – «Живу Абетку». Це унікальне поєднання ІТ-технологій із звичайним класичним книговидавництвом. Це перша в Україні «Жива Абетка», в якій «оживає» кожна сторінка, і вона сьогодні в руках наших вчителів і дітей.
Ми, вчителі, батьки, а особливо діти, щиро вдячні Вам, Максиме Володимировичу, за турботу про освіту, за Ваші ініціативи та інвестиції, що роблять старт нової української школи комфортним, зручним і успішним. Ми підтримуємо НУШ, адже нова українська освіта – запорука сильної та незалежної держави.
![](https://lh3.googleusercontent.com/8_PsgvcbPVegakhYMS9Mbk9JYpcx0DMWjFI5wlJv7nO2afbcTN4oeo8eXOzpb8Hg4D6c6cK_lBQ6JCw0TgPPLk69RxObVTKrELNObq9LhF-KU9MB2FkDUEZKrc_8A8JH_EottDGTi-3m-8oO4uda1XgfqtniMB40tCQZZ-u7Hhe2Esrn3H6C1DN5AWOoZb6xHoNaf0LpmizS5JBpWoE6hoeLFEwhPGfsxrarU8P84zaOPBx__PPxqld-a71hNOpPGYVZIk_qkGkW2akg-9Fal6P6gO3_i4qJYFGcQHZFvdq_Vl-CdP033Nc2J_TPbOspzIjx9T6mWuB9CuViqOJAgHBpB1f7ChmKb_XlHqSAYV0X6Jl26cDTg_7VOwUaKrqDrtbn0RXsn2r6Sjy2F2TEKkLMalIFazQL5dlginC3f0-ZzYnNa5YpbWsOLFDaU2JVL-HwThq_UKBGupW59U3j42o6EbWfaN9ttgmQh4VAinZyjx91SzKuGPFSltfe_QQvBgzzvKeDFT3wYG8deyoCp6zNwfkJrW4A9hGHLmjuZMs3x9qEjNq5TQ08vRxCb4YVHcLnaU7hnaOXJX1qxI1oy8lRK7g52-jh8jEdhalHsumAWLE24sHrQnOVmn50kWBHdkfCCb3CC0b7YGR3VlI4IoSbXcExMK8V2Nh308eXFVvpttblil_Z1pvSXA=w853-h639-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lPFxTgTjZuCpLPzcIn9IuRkKNPOcCGCeI5Y6KVatWh5Pm4K_gkQQiV8XV0SWhngGkbZLTg9ww12tGQFLpFsNx2erBXTXRQY9tPp8lh8pOt9Q7XFWlhpoDsRCmJ9zE-UgW1MArSQXGT8s4zFxJBdwVVzuYoMZ2uhaC4kNuAwoyLIk9FQv_5qm0vJ6OWqMNF2uPTfblWobEogg8VL8Xn88_atddvAJoSSgUIUPSIz7DVWR087y-2AiX675Gq69BE9OEbR0gWO5Ob202LS6SAcqGdwJET5qk6BUorFA7F4eULFWlD-kO6cDWdV2tA4v7uT3M4rgTgcHvqBt5CvS59g0hRgMbOzyGQsIyhfUaxcY7jxqR7FNsuz7bHjptnFBAbkrWm0ZQzmP8ih80EEC3b3Utqax68H_Y2RHc5NHmqGpaQgGBnE9WtLC2PtEJeDfxQZcNW6i3N8J5dWEC0rBYNERCzh0C45EoF1_fT15oHeSiY62Ud-aFcARcE9nVhyfiJy0lWcbB7deBCMG182tRA5cHdgg6EiMhDC9Xa8oLefuNuQJxGCzPgpv7uek0Blp7-AIBcUWTDVISPk-6LxQP0RRj5FSAY0QxAVbn1m12eeJbVhUbQePkKAIbsm8wTlm7mHahsYP5Dik2RRLd5AtpNYCal-yJz8-EIfYwgKs6JCNmsA--NEeDmYbE-RWow=w853-h639-no) |